Skrzynecka i Łopucki - historia ich miłości

Tak wygląda ich wspólne życie.

Sąsiedzi

Ta historia ma bardzo niewinny początek. Katarzyna i Marcin poznali się jako sąsiedzi kiedy Skrzynecka przeprowadziła się jeszcze z ówczesnym mężem, Zbigniewem Urbańskim, do jednego z warszawskich apartamentowców. Szybko zaprzyjaźnili się i zaczęli kolegować, spotykać na kolacje, oczywiście bez żadnych zobowiązań. W "Vivie" Skrzynecka przyznała, że pewnego wieczoru powiedziała do Łopuckiego:

Marcin, może jeśli będziesz obiektem lekkiej zazdrości, pomożesz mojemu małżeństwu?

Zbigniew Urbański

Poprzedni mąż Katarzyny Skrzyneckiej to komisarz Komendy Głównej Policji w Warszawie. Rozstali się w 2007 roku, po 4 latach od zawarcia związku małżeńskiego. O rozstaniu pary mówiło się głośno głównie za sprawą nacisku Katarzyny na rozwód kościelny. Po rozstaniu Zbigniew związał się z nową partnerką i został szczęśliwym ojcem.

Od przyjaźni do miłości

Po rozwodzie życie Katarzyna była (cytując ją samą) "pokaleczona" i ciężko było jej zaufać komuś innemu. Dopiero z czasem postawiła wszystko na jedną kartę i nie pozwoliła oszukiwać swoich uczuć. Tak samo Marcin Łopucki.

Gdy zakochałem się w Kasi, wciąż potrzebowałem jeszcze czasu, by się do tego przyznać. Widziałem też, że Kasia była mocno pokaleczona po pierwszym małżeństwie i boi się nowego związku - powiedział Marcin w rozmowie z "Vivą".

Marcin Łopucki

Marcin ma 37 lat i jest trenerem fitnessu, ale też mistrzem Polski i wicemistrzem Europy w fitnessie. Ma troje dzieci z poprzedniego związku. Gościnnie pojawia się w telewizji jako gość w programach propagujących zdrowy tryb życia.

Ślub Kasi i Marcina

Ślub Katarzyny i Marcina odbył się w Pałacu Ślubów na warszawskiej Starówce w deszczowy dzień. Dzięki temu na twarzy prezenterki "Tańca z gwiazdami" malowała się podwójna radość. Kasia, ubrana w jasną sukienkę na ramiączkach i z bukietem storczyków w dłoniach, wyglądała wyjątkowo dobrze. Na ślubie nie zabrakło rodziny i przyjaciół młodej pary. Wśród gości pojawili się Piotr Gąsowski ze swoją partnerką, Agustin Egurrola, Anna Korcz oraz Robert Rozmus z Ewą Kwiatkowską. Wesele odbyło się w eleganckiej Villi Riccona. Goście zostali ugoszczeni przysmakami z włoskiej i polskiej kuchni oraz wykwintnymi winami.

Ciąża = Koniec "Tańca z gwiazdami"

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Katarzyna Skrzynecka została zwolniona z XIII edycji "Tańca z gwiazdami", zawrzało. Po wielu latach prowadzenia show Skrzynecka musiała pożegnać się z kilkoma milionami widzów. Jak się okazało, TVN podjął decyzję o "wyrzuceniu" Katarzyny ze względu na ciążę, dokładniej czwarty miesiąc. Jest to o tyle radosna informacja, bo Kasia i Marcin już wcześniej starali się o dziecko, ale dwukrotnie aktorka poroniła.

Więcej o:
Komentarze (8)
Skrzynecka i Łopucki - historia ich miłości
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • inka83

  Oceniono 4 razy 4

  "Ślub Katarzyny i Marcina odbył się w Pałacu Ślubów na warszawskiej Starówce w deszczowy dzień. Dzięki temu na twarzy prezenterki "Tańca z gwiazdami" malowała się podwójna radość."

  dzięki temu że deszcz padał??? :P

 • agatka34

  Oceniono 3 razy 3

  "TVN podjął decyzję o "wyrzuceniu" Katarzyny ze względu na ciążę, dokładniej czwarty miesiąc."
  nie podjął ze względu na to tylko w jakiejś ankiecie na najmniej rozwijającą się gwiazdę wypadła słabo. coś plotek znowu kręci...

 • kolakola

  Oceniono 2 razy 2

  Jak można napisać o kobiecie (w dodatku takiej urody, jak Katarzyna Skrzynecka), że na swoim ślubie wyglądała "wyjątkowo pięknie"? Wyglądała pięknie!

 • avia27

  Oceniono 1 raz 1

  "TVN podjął decyzję o "wyrzuceniu" Katarzyny ze względu na ciążę, dokładniej czwarty miesiąc. Jest to o tyle radosna informacja, bo(...)"

  Wyrzucenie Katarzyny czy jej ciąża to radosna informacja??? Nieznajomość zasad składni wprowadza niezamierzoną dwuznaczność do powyższej wypowiedzi. Poza tym, zamiast konstrukcji: "Jest to O TYLE radosna informacja (...), BO", powinniście napisać: "Jest to O TYLE radosna informacja, ŻE (...)" .
  "Redaktorzy" Plotka są kompletnie nieprofesjonalni. Nie znają podstaw języka polskiego, co zauważa (sądząc po komentarzach do artykułu) większość Internautów.

 • puch.marny

  Oceniono 1 raz 1

  I nie ma czegoś takiego, jak "rozwód kościelny", ale "unieważnienie małżeństwa".

 • dr.dildo

  Oceniono 5 razy 1

  Łopucki - jeden z największych tandeciarzy i badziewiaków jakich widziałem. No cóż ale może ma ptaka zakrzywionego jak Hendrix - bo innego powodu dla którego Pani Pudełkowa z nim kręci nie widzę.

 • ptr0

  0

  Łopucki ma dwoje dzieci z poprzedniego związku a nie troje! Zobaczcie sobie na jego stronie internetowej!

 • czarnygosi_ek

  Oceniono 3 razy -1

  szkoda ,że piszecie te swoje newsy pod publikę nie sprawdzając informacji i podając zupełnie nieprawdziwe historie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX