Sowińska - od '2000' do celebrytki

Śledzimy historię Katarzyny Sowińskiej.
Katarzyna Sowińska. Katarzyna Sowińska. www.KAPIF.pl

Who are you?

Pojawiła się nagle w 2004 roku. W mediach była ówcześnie podpisywana jako "modelka", choć - analizując archiwa polskich agencji fotograficznych - nigdy nie szła w pokazie żadnego polskiego projektanta... W rzeczywistości była hostessą.

Katarzyna Sowińska. Katarzyna Sowińska. www.KAPIF.pl

Bankiet za bankietem

Z czasem na bankietach zaczęła pojawiać się nie jako hostessa, a jako gość. Był taki czas, gdy była obecna absolutnie na każdej imprezie w stolicy! By być na nich zauważoną nadmiernie epatowała swoją seksualnością.

Katarzyna Sowińska z Agnieszką Popielewicz i Edytą Herbuś. Katarzyna Sowińska z Agnieszką Popielewicz i Edytą Herbuś. www.KAPIF.pl

Koleżanka celebrytek

Na bankietach bardzo szybko zaczęła zawierać znajomości i przyjaźnie, m.in. z kielecką tancerką Edytą Herbuś i ówczesną dziewczyną Marcina Mroczka, Agnieszką Popielewicz. Media o ich imprezowo-bankietowych poczynaniach pisały jako o "warszawskim lansie nuworyszek".

Katarzyna Sowińska i jej partnerzy. Katarzyna Sowińska i jej partnerzy. www.KAPIF.pl

Stale inny partner

Bardzo szybko w mediach zaczęła funkcjonować także jako "dziewczyna znanych facetów". Widywana była m.in. z Kubą Wesołowskim, Rodrigo De La Garzą, Kubą Wojewódzkim, Wojciechem Mecwaldowskim, Marcelem Sorrą i Bożydarem Iwanowem.

Katarzyna Sowińska. Katarzyna Sowińska. www.KAPIF.pl

Tajemniczy pseudonim...

Stałe zmiany partnerów i imprezowanie w blasku fleszy sprawiły, że nagle w mediach zaczęto określać ją pseudonimem "Kasia 2000", a z czasem "Kasia 3000". Dlaczego? Okazuje się, że kilka lat przed swoim "medialnym debiutem" Sowińska pozowała na pewnej ulotce, na której podpisana była właśnie jako "Kasia 2000", a na alternatywnej wersji tej ulotki jako "Kasia 3000". Przychodzą nam do głowy same sprośne rzeczy...

Katarzyna Sowińska z Katarzyną Burzyńską. Katarzyna Sowińska z Katarzyną Burzyńską. www.KAPIF.pl

MTV

Do MTV Polska trafiła w 2006 roku z castingu. Pokonała w nim m.in. Agnieszkę Popielewicz i Magdalenę Modrą. Początkowo prowadziła program "Player MTV", później polską edycję "Pimp my room", a także "Bazar MTV". Tajemnicą poliszynela jest, że nie była lubiana przez swoich współpracowników z MTV. W stacji pracowała dwa lata, "po cichu" została zwolniona. Nadawca do dziś nie ujawnił przyczyny. Nieoficjalnie mówi się, że była po prostu słaba i niesubordynowana.

Katarzyna Sowińska. Katarzyna Sowińska. www.KAPIF.pl

"Jak ONI śpiewają?"

W 2007 roku zagrała kilka epizodów w serialach i w związku z tym pojawiła się w drugiej edycji programu "Jak ONI śpiewają?". Zajęła w nim 9. miejsce. Przez chwilę była też reporterką w III edycji show - robiła relacje z backstage'u. W Polsacie - także przez chwilę - współprowadziła program "Się kręci!". Wzięła także udział w "Rankingu gwiazd".

Katarzyna Sowińska. Katarzyna Sowińska.

"Playboy"

Ma na swoim koncie także dwie okładki i rozkładówki w "Playboyu" - jedną (stylizowaną na dżunglę), gdy zaczęła pracować w MTV Polska, drugą (stylizowaną na laleczkę z saskiej porcelany), gdy prowadziła koncert "Piosenka dla Europy"...

Katarzyna Sowińska z Radosławem Brzózką. Katarzyna Sowińska z Radosławem Brzózką. www.KAPIF.pl

Piosenka dla Europy 2008

Nie wiedzieć czemu, w lutym 2008 roku, Sowińska razem z Radosławem Brzózką współprowadziła w TVP 1 na żywo koncert "Piosenka dla Europy", czyli polskie eliminacje do 53. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zadanie ją przerosło. Już na próbach była nie przygotowana. Podczas samego koncertu myliła nawet nazwiska artystów, których zapowiadała!

Katarzyna Sowińska z Maciejem Rockiem. Katarzyna Sowińska z Maciejem Rockiem. www.KAPIF.pl

TOPtrendy 2008

Latem 2008 roku z Maciejem Rockiem współprowadziła koncert "TOPtrendy". Choć w Sopocie - w przeciwieństwie do "Piosenki dla Europy" - miała do dyspozycji prompter i dobrego partnera, również nie dała rady...

Katarzyna Sowińska. Katarzyna Sowińska. www.KAPIF.pl

"Dzień dobry TVN"

W 2009 roku miała być twarzą cyklu "Showbiz info" w "Dzień dobry TVN". Nadawca wypuścił informujący o tym komunikat prasowy, a tymczasem Sowińska... zrobiła dla programu dwa materiały - jeden z premiery filmu "Złoty środek", drugi z pokazu mody Natalii Jaroszewskiej. Po tygodniu pracy sama zrezygnowała. To właśnie ją zastąpiła Ewa Wojciechowska.

Katarzyna Sowińska i Edyta Górniak. Katarzyna Sowińska i Edyta Górniak. www.KAPIF.pl

Przyjaźń z Edytą Górniak

To także jeden ze znaczących epizodów w życiu celebrytki. Poznały się na planie programu "Jak ONI śpiewają?". Przez kilka tygodni niemal codziennie w tabloidach pojawiały się ich wspólne zdjęcia. To właśnie Sowińska towarzyszyła Górniak w czasie, gdy ta odchodziła od męża. To także ona pewnej zimowej nocy przyjechała po nią ciężarówką, na którą pakowały rzeczy wokalistki...

Gdy Maja Sablewska została menadżerką Edyty Górniak, natychmiast ograniczyła ich kontakty do zera.

Katarzyna Sowińska. Katarzyna Sowińska. www.KAPIF.pl

Nagłe zniknięcie

Katarzyna Sowińska zniknęła z mediów pod koniec 2009 roku. Jedni mówią, że podobno studiuje aktorstwo w Los Angeles, inni że podobno już nie marzy o karierze i życiu w świetle jupiterów. Ostatnio widziana była na wybiegu Warsaw Fashion Street...

Czy jeszcze wróci? I kim tak naprawdę jest? Czy "polska Paris Hilton" to odpowiednie określenie?

Więcej o:
Komentarze (29)
Sowińska - od '2000' do celebrytki
Zaloguj się
 • yena

  Oceniono 24 razy 22

  Teraz wiecie już dlaczego te wszystkie niedouczone ,analfabetki są promowane w TV.,TVN ie,Polsacie... Są po prostu MATERACAMI. A my musimy patrzeć na te wieśniaczki i po prostu wstydzimy się,ze polskie media mają takich "mądrych" szefów,którzy uważają nas za DEBILI.

 • zdzirson

  Oceniono 15 razy 15

  Po przeczytaniu 13 stron stwierdzam - Panna Nikt.

 • lala82

  Oceniono 14 razy 12

  Tajemnicą poliszynela to jest to, ze te liczby to stawki za noc, kiedy Kasia jeszcze nie była taka znana.taka luksusowa call girl..

 • mozela

  Oceniono 14 razy 10

  Aparycja kelnerki, inteligencja prowincjuszki i ten odwieczny czub z grzywki na glowie. Celebrytka z Pcimia.

 • princess_leya

  Oceniono 7 razy 7

  @lala82 - dokładnie tak, to samo słyszałam od koleżanki, która pracuje w modelingu. Ksywa "2000" a potem "3000", to od stawki, którą brała za nockę... A z modelingiem to ma tyle wspólnego, co świnia z lataniem.

 • krzycho22

  Oceniono 9 razy 7

  Juz chyba nie macie o kim pisać. Już dawno zapomniałem o tej Sowińskiej.

 • audik

  Oceniono 11 razy 5

  nie ma sie czym chwalic ,taka frytka ,tylko ladniejsza

 • paripari

  Oceniono 4 razy 4

  ¨kim tak naprawde jest?¨- powialo groza, jakbym Foxa Muldera slyszala.

 • chwilaprawdy

  Oceniono 6 razy 4

  Cenzura na plotku - plotek wycina niepochlebne komentarze. Prawda w oczy kole.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX