Największe płaczki polskiego szołbiznesu

Lans na łzy?
Płaczki polskiego szołbiznesu Płaczki polskiego szołbiznesu SCREEN Z WWW.YOUTUBE.COM

Kto nie wstydzi się łez?

Każdemu, nawet gwiazdom, zdarzają się słabsze momenty. Nie zawsze dają radę zatrzymać pewne emocje w sobie, szczególnie te wzruszające. Sprawdziliśmy kto przyzwyczaił nas do widoku łez. Jak typujecie?

Magda Welc

Szczerość i naturalność to główne cechy Magdy Welc. Właśnie nimi urzekła miliony telewidzów podczas trwania "Mam talent". Łzy po jej pięknych piegowatych policzkach płynęły nie raz, np. po ogłoszeniu wyników i wręczeniu głównej nagrody. I to w niej lubimy!

Czesław Mozil

Kto by przypuszczał, że tego twardego jak skała faceta wzrusza do łez... muzyka? Podczas koncertów "X-Factor" Mozil nie raz musiał korzystać z dodatkowych ilości pudru. A to wzruszyła go syrenia Alexandra Burke, a to gestykulujący Michał Szpak, a to nie wchodząca w dźwięki Basia Trzetrzelewska. W przypadku tej ostatniej typujemy, że płakał z bólu uszu.

Joanna Krupa

Dżoana bardzo zżyła się z uczestniczkami show "Top Model". Kiedy co tydzień żegnała się z nimi z trudem czytała wyniki. W sumie zawsze mogła poprosić o dubel w nagrywaniu programu, bo nie był on transmitowany na żywo. Ale wierzymy, że Krupa wolała być "like a natural woman". We like it!

Michał Piróg

Łzy Michała Piróga widziała już cała Polska. Juror "You Can Dance. Po prostu tańcz" nie umiał panować nad emocjami kiedy z kolejnych odcinków odpadali młodzi i utalentowani tancerze. Michał ma gdzieś tam zasadę Muńka Staszczyka mówiącą, że "faceci nie płaczą"...

Paulina Papierska

Zwyciężczyni "Top Model. Zostań modelką" to już kultowa postać w polskim płaczko-biznesie. Razem z nią płakały tysiące Polaków. Jej zwierzenia o złamanym sercu i biedzie wyciskały łzy bardziej niż surowa cebula. Podejrzewamy, że to właśnie ta "substancja nawilżająca oko" miała spory udział w jej telewizyjnym sukcesie.

Edyta Górniak

Królowa łez, królowa płaczu, królowa manipulowania własnymi emocjami. Edyta Górniak to absolutny numer jeden naszego rankingu płaczek. W jej przypadku niewiele trzeba, żeby wycisnąć łzy, pewnie nawet rozrywana rzepka w "Familiadzie" budzi smutek na jej twarzy. Musi mieć niezłe zniżki na chusteczki higieniczne...

Więcej o:
Komentarze (24)
Największe płaczki polskiego szołbiznesu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jadzka

  Oceniono 6 razy 6

  Papierska ! wyjątkowo irytująca dziewucha

 • gagula

  Oceniono 5 razy 5

  Papierska to nikt ! zwyciężyła ten program bo naiwni się nabrali na te łzy !

 • muuuka

  Oceniono 5 razy 5

  wyniki mówią same za siebie ;-)

 • nicowilliam

  Oceniono 3 razy 3

  "pewnie nawet rozrywana rzepka w "Familiadzie" budzi smutek na jej twarzy" - hahahahaah boskie

 • pragneslawy

  Oceniono 3 razy 3

  Papierska to nie osiągnęła ani biznesu ani show, więc nie rozumiem przypięcia jej do showbiznesu, no ale co... zagłosowałam na nią, no bo ryczy

 • cocoatea

  Oceniono 2 razy 2

  Ojjj Magda Welc nie ma co sie dziwic;p przeciez to jeszcze dziecko;p moze kiedys sie zmieni;]

  jadzka-swiete slowa!;p

 • gadzina

  Oceniono 2 razy 2

  chyba nie było żadnego odcinka Top Model w którym Papierska nie płakała.

 • ewkaa27

  Oceniono 2 razy 2

  Haha jaki wynik głosowania ;D

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  Czekam na kolejną kretyńską sondę. Np: ile razy dziennie Doda weszła z Dzagą do morza i fotorelacja :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX