Niezwykła historia Frykowskich

03.05.2011 10:38
Historia rodziny Frykowskich

Historia rodziny Frykowskich NET/KAPIF

Dwa morderstwa mówią same za siebie.
Komentarze (66)
Niezwykła historia Frykowskich
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • danuta1952

  Oceniono 22 razy 18

  samobojca zadaje sobie kilka ciosow nozem-co za bzdury.Wajda z Tyszkiewicz uciszyli sprawe. To jest skandal

 • dexterek011

  Oceniono 19 razy 13

  Pseudoartykuł. Jakoś nie wspominają jak zmarł Bartłomiej Frykowski. Zginął w dziwnych okolicznościach w domu Karoliny Wajdy (córki Andrzeja Wajdy), a ona sama była jedynym świadkiem jego smierci. Bartłomiej Frykowski został kilkukrotnie ugodzony nożem w brzuch, nastepnie rzekomo sam przeszedł z salonu do kuchni, gdzie wyczyscil nóż (nie znaleziono na nim zadnych odcisków palców) a dopiero potem postanowił umrzeć. Przynajmniej taka jest "oficjalna" wersja, ponieważ śledczy uznali że była to śmierć samobójcza.

  Poponuje przeczytać poniższy wpis na bogu, poruszajacy tę sprawę, wraz z postami poniżej niego:

  palnick.salon24.pl/128066,jak-polski-wymiar-sprawiedliwosci-deprawuje-elyty

 • odchudzacz

  Oceniono 16 razy 12

  Samemu sobie raczej nie zadaje sie smiertelnych pchniec nozem... :)))

 • fruzka

  Oceniono 16 razy 12

  <<Pochodził z wielodzietnej łódzkiej rodziny, miał dwóch braci: Jerzego Kajetana i Macieja.>>

  no to faktycznie, tlumy w tej rodzinie :D

 • barrakuda

  Oceniono 12 razy 10

  Tiaaaaa, ludzie ciagle kupuja te bajeczke o samobojstwie Frykowskiego a Wajdowna za to nie siedzi, chociaz wyobrazam sobie, w jakim musiala byc w stanie, kiedy go tak tyle razy dzgala. Za kase mozna kupic wszystko.

 • 1ania112

  Oceniono 12 razy 10

  Czytałam książkę Vincenta Bugliosiego pt. "Helter Skelter Sprawa Mansona" o tym morderstwie żony Polańskego, Frykowskiego i reszty. To świetny opis rozprawy Mansona i jego bandy którą napisał ten prokurator. Polecam.

 • enow4

  Oceniono 14 razy 10

  A że zabójstwa Frykowskiego dokonano w domu Karoliny Wajdy, w domu był tylko On i wajdówna, śledztwo zakończono bardzo szybko wmawiając publice ze było to samobójstwo.Ciekawe co by było gdyby nie chodziło o wajdę????????kto zgadnie?

 • joasia_krk

  Oceniono 16 razy 10

  Nawet w programie, w którym mieli być amatorzy - Big Brother - wpychano mnóstwo osób, które są dziećmi ludzi z biznesu. Przykre jak oszukuje się ludzi wmawiając im, że to amatorzy. Podobnie jest w obecnych programach TV z "amatorskimi talentami". To tak naprawdę znajomi i dzieci innych gwiazd. A głupie społeczeństwo się nabiera.

 • kotekmamrotek

  Oceniono 24 razy 10

  Całe szczęście, ze nie piszecie książek z historii. . Ten tekst woła o pomstę do nieba! Co do Agnieszki Frykowskiej to ma ogromny talent... zbezcześcić w chwilę moment dobre nazwisko i sprawić by rodzina Frykowskich była kojarzona z "panią", która: która puściła się w wannie, zoperowała sobie nos, żeby podrywać facetów i zmieniła imię, żeby ludzie nie kojarzyli ją z poprzednim "wcieleniem". To się nazywa Talent! Tak moi drodzy Talent przez duże T

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane