Polska multimilionerka - jej fortuna, marzenia, faceci

Jedna z najbogatszych kobiet. Multimilionerka z Przasnysza. Ma ponad 850 apartamentów. Jej dom to 800 metrowa rezydencja. Poznajcie ją bliżej.
Wonna I de Jong Wonna I de Jong screen ze strony dziendobrytvn.plejada.pl

Multimilionerka z Przasnysza

Ma ponad 850 apartamentów i 100 budynków komercyjnych. Jej dom to 800 metrowa rezydencja. Jest jednym z największych posiadaczy nieruchomości w Szwecji. Wyjechała z Polski zaraz po maturze. Doradca do spraw uniwersyteckich wysłał ją na medycynę.

Wonna I de Jong Wonna I de Jong east news

Początki

Powiedziałam doradcy swoją łamaną angielszczyzną, że chce być bizneswoman. Chce robić pieniądze. W Szwecji nie mówi się otwarcie, że chce się robić pieniądze, a ja byłam kobietą biznesu. Doradził mi, że z moim świadectwem powinnam iśc na medycynę. Studiowałam tam medycynę i prawo - powiedziała Wonna w "Dzień dobry TVN".

Wonna I de Jong Wonna I de Jong screen ze strony facebook.com

Reality-show

Wonna wzięła niedawno udział w reality-show "Ukryta milionerka". Udawała biedną wolontariuszkę. Miała wejść w świat wolontariuszy. Dostawała codziennie minimum socjalne. Z tego minimum socjalnego zaoszczędziła jeszcze połowę pieniędzy!

Telewizja

- To mój czwarty program telewizyjny, który zrobiłam przez ostatnie 8 miesięcy. Telewzje stoją w kolejce, żeby zaprosić mnie do kolejnych programów. W Ameryce dostałam propozycję udziału w reality-show o mnie oraz zrealizowania mojego własnego filmu. To będzie film o młodzieży - zdradziła Wonna.

Wonna I de Jong Wonna I de Jong Źródło: Expressen.se

Marzenia

- Ja mam ciągle marzenia. Umrę chyba jeszcze z marzeniami. Cóż byśmy byli warci, gdybyśmy byli absolutnie spełnieni. Mam jeszcze wiele pięknych marzeń. Chcę pisać książki. Chcę stworzyć kilka filmów i zrobić musical o pięknej miłości mojego syna i mojej synowej. Jestem podczas zakładania szkoły muzycznej na swoim zamku. To będzie szkoła muzyczna dla młodzieży z całego świata. Chcę podzielić się z młodymi ludźmi moim rajem - zdradza swoje plany Wonna.

Wonna I de Jong Wonna I de Jong east news

Mężczyźni jej życia

"Kocham mężczyzn, ale nie miałam jeszcze okazji poznać mężczyzny mojego życia. Byle miał osobowość. Mężczyźni kochają piękne, inteligentne i mocne kobiety. Nie chcą z nimi żyć, nie chcą robić z nimi interesów. Boją się. Są próżni. Chcą zawsze być górą, chcą być królami."

Więcej o:
Komentarze (64)
Polska multimilionerka - jej fortuna, marzenia, faceci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maemi

  Oceniono 20 razy 10

  Podoba mi sie ta pani. Podziwiam wytrwalosc, swiadomosc celu i poczucie wartosci. super!

 • shewanella

  Oceniono 12 razy 8

  Oglądałam ten wywiad... Ile ta kobieta ma energii! Bardzo mądra babka. Życzę znalezienia Tego Jedynego :-)

 • sobiekomam123

  Oceniono 6 razy 6

  a nie napisaliście o tym, ze ma mamę która ma 91 lat. i lubi pielić z nią truskawki. co jest prawdą bo oglądałam ten wywiad. ; d

 • wosieka

  Oceniono 8 razy 6

  Kobieta "całkiem" do rzeczy!

 • dorisekxd

  Oceniono 7 razy 5

  nie znam nawet tej osoby ; /

 • beer

  Oceniono 9 razy 5

  Oglądałam ten wywiad,niesamowita kobieta.Zazdroszczę takim ludziom dynamizmu,energii i przebojowości.

 • truskawa23

  Oceniono 6 razy 4

  nie podoba mi sie nowy plotek

 • nowakowska

  Oceniono 5 razy 3

  Wonna I de Jong? O dzizas. 2 Pac Shakur brzmi jak szczyt wyrafinowania. I jeszcze robi z siebie wariatkę w tym reality show. Stara się robi, zdziwaczała i ckliwa. Rodziny nie ma to jej od*pie.... Płacze w tym programie na problemami innych jak głupia. Chce pomóc innym to niech idzie z tymi biednymi na ulice puszki zbierać.

 • dmm

  Oceniono 5 razy 3

  kim jest ta Pani?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX