Kto zostanie nowym menadżerem Górniak? Casting

Gwiazda znowu szuka opiekuna...
Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Kapif

Michał Wiśniewski

Ostatnio straszy przebranżowieniem i myśli o karierze menadżera swojej byłej żony Mandaryny. Zważywszy na pomyje jakimi oboje oblewali się w czasie rozwodu pomysł dość dziwny. Ich współpraca ma mimo to szansę przetrwać dłużej niż ewentualna kooperacja Wiśniewskiego z Górniak, którą z pewnością zaczeliby ją od ustalania, kto jest większą diwą i z braku porozumienia na tym właśnie skończyli.

Filip Mecner Filip Mecner Kapif

FIlip Mecner

Jeden z najzdolniejszych i najbardziej profesjonalnych menadżerów w Polsce. To on stoi za ostatnimi sukcesami Anny Muchy. Od niedawna zajmuje się również interesami Joanny Brodzik. Naszym zdaniem byłby to strzał w dziesiątkę.

Tomik Grewiński i Kayah Tomik Grewiński i Kayah Kapif

Tomik Grewiński

Menadżer Kayah od lat jest marką samą w sobie. Problem w tym, że Tomik ceni sobie długotrwałą współpracę, a Edyta się do takiej nie nadaje.

Piotr Schramm Piotr Schramm Forum

Piotr Schramm

Obecny narzeczony Górniak pozostaje w cieniu, ale nieoficjalnie mówi się, że od dawna steruje jej karierą. Teraz może to robić otwarcie.

Robert Kozyra Robert Kozyra Kapif

Rober Kozyra

Były narzeczony. Przez lata kierował radiem Zet, teraz nie kieruje niczym poza samochodem, a mamy wrażenie, że to nie do końca mu wystarcza. Ich współpraca przy piosence "To nie tak jak myślisz" przyniosła fantastyczne rezultaty. Może zatem...

Dariusz Krupa Dariusz Krupa Kapif

Dariusz Krupa

Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale może sytuacja uzasadni wybór... Mamy tu zdesperowaną gwiazdę bez menadżera, i samozwańczego menadżera bez gwiazd. Słaby to tandem, ale zawsze coś.

Jarosław Burdek Jarosław Burdek Kapif

Jarosław Burdek

Górniak pracowała już z byłą menadżerką Dody. Może czas na powtórkę. Tym razem byłaby to zmiana z korzyścią dla Dody.

Piotr Tymochowicz Piotr Tymochowicz Kapif

Piotr Tymochowicz

Spec od wizerunku polityków nawet Andrzeja Leppera wprowadził na salony. Ostatnio zbratał się z Januszem Palikotem, a ten raczej nie potrzebuje pomocy w PR, czego o Edycie powiedzieć nie można. Do tego przepowiedział kiedyś koniec kariery Dodzie, a to byłoby Górniak na rękę.

Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Edyta Górniak

Powiedziała już, że nie potrzebuje menadżera, może więc sama zajmie się teraz swoimi interesami. A po chwili, sama siebie zwolni z tej funkcji...

Więcej o:
Komentarze (34)
Kto zostanie nowym menadżerem Górniak? Casting
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fuckklische

  Oceniono 15 razy 13

  kto?...alez to oczywiste - jakis kamikadze!

 • dagmara

  Oceniono 20 razy 10


  Pani Górniak jest osobą emocjonalnie niedojrzałą i jakakolwiek współpraca z nią nie ma szans. Po odejściu od Darka zatrzasnęła za sobą drzwi do normalnego życia. Jej kariera już się skończyła i mimo,że juz nie jest w " klatce " ,w której trzymał ja Darek....jest coraz gorzej. Nawet jej głos jest juz zdarty i nie daje rady .....

 • sensacja

  Oceniono 15 razy 7

  Ktokolwiek podejmie się tego zadania, zrobi to tylko dla kasy. Trzeba mieć odporność psychiczną kołka w płocie żeby móc wytrzymać z Górniak.

 • yena

  Oceniono 13 razy 7

  Górniak w jednym przyznaje rację,ze wywaliła tą niedouczoną Sablewską, która wzięła się z nikąd i zamiast pracowac dla swojego klienta w cieniu,będzie grała pierwsze skrzypce. Totylko u nas Rutowicz jest gwiazdą, DODA od nekrofilii błyszczy w mediach, a Sablewska ,niania od dzieci jest jurorką dużego programu. Tylko u NAS..... wiocha i buractwo wszędzie,tak jakby nie było mądrych, kompetentnych ludzi tylko po,,,bany Wojewódzki, niania Sablewska, bez matury, Jaruś, który gada trzy po trzy...... jeszcze Dodę powinni wziąc,zeby sypała coś o fitach i waliła po ryju ...

 • eeeee1

  Oceniono 8 razy 6

  jedyna osoba wystarczajaco naiwną by zostac menadzerem p. gorniak jest ona sama

 • antoszka1

  Oceniono 10 razy 6

  jak ktos sie zgodzi to palant

 • jerzu

  Oceniono 6 razy 6

  ostatnia propozycja jest chyba najlepsza,

 • pisadelko

  Oceniono 12 razy 6

  ktos kto jest na tyle odwazny zeby rozcgisteryzowanej lali dac w pysk jak sie rozkreci

 • papaczka

  Oceniono 8 razy 6

  Przemysław Nieużyła... chyba jako jedyny ma na swoim koncie zachodnie gwiazdki... Geri Halliwell, Billie Piper, Sharon Osbourne itd itp.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX