5 rzeczy których nie wiecie o rozwiązłości Berlusconiego

Kasa, kobiety i luksusowe przyjęcia.
Tancerka Karima El Mahroug, znana jako Ruby miała brać udział w imprezach w rezydencjach Berlusconiego jeszcze jako osoba niepełnoletnia Tancerka Karima El Mahroug, znana jako Ruby miała brać udział w imprezach w rezydencjach Berlusconiego jeszcze jako osoba niepełnoletnia Fot. REUTERS/STR

Rubygate, czyli orgie z nieletnimi

Cała seks-afera z premierem Włoch wyszła na jaw przez Karimę El Mahroug. Karima brała udział w orgiach w willi Silvio Berlusconiego jeszcze jako niepełnoletnia dziewczyna. Dopiero do niedawna skończyła 18 lat. Dziś ma szansę zostać celebrytką, a polityk ma poważne kłopoty. Włosi nazwali całą aferę RubyGate.

18 letnia Noemi Letizia, była przyjaciółką Berlusconiego. W wywiadach mówiła, że premier pomoże jej zostać politykiem albo gwiazdą mediów. 18 letnia Noemi Letizia, była przyjaciółką Berlusconiego. W wywiadach mówiła, że premier pomoże jej zostać politykiem albo gwiazdą mediów. Fot. FRANCO CASTANO' AP

Płacił za seks?

Według prokuratury premier Włoch urządzał orgie seksualne w swojej posiadłości, dziewczyny, które przychodziły dostawały wynagrodzenie. Kobiety, które godziły się na seks z przybyłymi na imprezkę panami miały dostawać w kopertach po 500 euro oraz biżuterię. W sumie na wszystkie orgie premier miał wydać 2,5 miliona euro.

 

Na zdjęciu: 18 letnia Noemi Letizia, była przyjaciółką Berlusconiego. W wywiadach mówiła, że premier pomoże jej zostać politykiem albo gwiazdą mediów.

18-letnia Marokanka Ruby miała brać udział w orgiach 18-letnia Marokanka Ruby miała brać udział w orgiach "bunga bunga" w rezydencjach Silvio Berlusconiego Fot. Antonio Calanni, Shane McMillan/ AP

Podłuchane rozmowy

Media we Włoszech publikowały fragmenty telefonicznych rozmów tancerki. W rozmowach  miała wyznać, że premier uprawia seks z nieletnimi i że obiecał jej pieniądze za "siedzenie cicho". Ruby (tak nazywają ją Włosi) zażądała 5 milionów euro.

Bunga Bunga czyli w sumie co?

Włoskie media poświęcają skandalowi obyczajowemu z premierem w roli głównej po kilka, kilkanaście stron dziennie. Całą aferę nazwali "Bunga Bunga". Co to oznacza?

 

"Bunga, bunga" to określenie związane z afrykańskimi władcami, którzy urządzają sobie zabawy z półnagimi kobietami.

Nicole Minetti, była higienistka dentystyczna Sylvio Berlusconiego, obecnie działaczka regionalna z ramienia parti Berlusconiego. Jest oskarżana, że organizowała wizyty prostytutek w rezydencji Berlusconiego Nicole Minetti, była higienistka dentystyczna Sylvio Berlusconiego, obecnie działaczka regionalna z ramienia parti Berlusconiego. Jest oskarżana, że organizowała wizyty prostytutek w rezydencji Berlusconiego Fot. ALESSANDRO GAROFALO REUTERS

Silvio miał kobietę - pilnowała go

Silvio Berlusconi wyznał w wywiadzie, że nigdy nie korzystał z usług nieletnich prostytutek. Nie mógł jednak zaprzeczyć, że w ogóle z nich korzystał. Premier Włoch ma ponoć. Jego partnerka chodziła z nim na  imprezy  i na pewno nie pozwoliłaby ukochanemu na rozwiązłość.

 

Na zdjęciu: Nicole Minetti, była higienistka dentystyczna Sylvio Berlusconiego, obecnie działaczka regionalna z ramienia parti Berlusconiego. Jest oskarżana, że organizowała wizyty prostytutek w rezydencji Berlusconiego

Więcej o:
Komentarze (11)
5 rzeczy których nie wiecie o rozwiązłości Berlusconiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ctasek

  Oceniono 19 razy 17

  Człowiek nie żyje tylko po to, żeby spędzić życie w kościele, dając na tacę i modląc się cały czas.

 • azlotko

  Oceniono 25 razy 13

  w koncu ktos- Wlosi przebili Polske w glupocie i skandalu ...

 • princess_leya

  Oceniono 31 razy 13

  Bleeeeee, obleśny staruch, żałosny pacan farbujący siwy łeb...

 • drifter

  Oceniono 20 razy 12

  Berlusconi to przegość. :-) Najlepsze było to nagranie TV z ulicy, jak na ulicy, przed swoimi gośćmi, za plecami jakiejś mundurowej, udawał, jakby ją ruchał.

 • miya_ke

  Oceniono 12 razy 10

  "Dopiero do niedawna skończyła 18 lat." W jakim to języku?

 • cholera

  Oceniono 14 razy 10

  a mimo wszystko Silvio zostal wybrany na premiera... tylko dlatego, ze omamil ludzi przez media, do ktorych ma swobodny dostep. I wspolpracuje z mafią :-) proscizna.

 • jerzu

  Oceniono 7 razy 1

  stary dziwkasz i napalony zboczeniec

 • ctasek

  Oceniono 10 razy 0

  Jaka tam rozwiązłość ? Minetę miał codziennie na miejscu !!!

 • loletka

  Oceniono 12 razy 0

  No to premier Berlusconi zaszokował. Kto by pomyślał, że jest zdolny do takich rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX