Tak Doda wyglądała w dzieciństwie

Zobacz, jak dorastała 'królowa'.
Doda w dzieciństwie. Doda w dzieciństwie. SHOW NR 25 (58)

Doda

Doda urodziła się w 1984 roku. Gwiazda podobno gdy tylko zaczęła mówić poinformowała wszystkich, że będzie gwiazdą. Słowa dotrzymała.

Doda w dzieciństwie Doda w dzieciństwie SHOW NR 25 (58)

Doda

Żeby jednak spełnić obietnicę musiała ciężko pracować. Już od najmłodszych lat ćwiczyła głos. Chodziła do szkoły podstawowej i do szkoły muzycznej. Efekty tej nauki są imponujące. Z jednej strony wysokie IQ, a z drugiej znakomity głos. Poza tym przyszła gwiazd interesowała się również sportem. Zdobyła m.in. złote medale w wojewódzkich mistrzostwach w biegu na 100 i 600 metrów. Podobno zawsze przed wyjściem na bieżnie stroiła się - traktowała to jak wyjście na scenę.

Doda Doda YOUTUBE.COM

Doda

Jako 13 latka zadebiutowała w Studio Buffo. Sporo się tam nauczyła. Później jednak postawiła na karierę solową. I słusznie. W Polsce zdobyła wszystko, co było do wzięcia. Płyty złote, platynowe i całe mnóstwo innych nagród.

Doda w Opolu Doda w Opolu KAPIF.PL/KAPIF

Doda

Gwiazda teraz przeżywa trudne chwile, ale niebawem wszystko powinno wrócić do normy. W przyszłym roku Doda zamierza wydać płytę. Trzymamy kciuki!

 

Więcej zdjęć Dody w najnowszym numerze "SHOW".

Więcej o:
Komentarze (112)
Tak Doda wyglądała w dzieciństwie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maria

  Oceniono 25 razy 21

  marynarz - tak schamiałam {i bardzo zle sie z tym czuje } , ale to TYLKO wobec ciebie !! nie musze chyba tłumaczyć dlaczego ?? !!

 • romys1

  Oceniono 32 razy 20

  Kurczę, niech ktoś mi wreszcie wytłumaczy jej fenomen. Czemu dziewczyna która śpiewa tak kiepskie piosenki jest w Polsce największą gwiazdą?

 • maria

  Oceniono 28 razy 18

  hahaha - marynarz po prochach majaczy - nic nowego .

 • hienawtrampkach

  Oceniono 34 razy 18

  Wyglądała jak inne dzieci.W większości przypadków,dzieci wyrastają na porządnych ludzi.Niestety wyrastają również,zboczeńcy psychopaci no i krulofe...

 • toj

  Oceniono 26 razy 16

  "Chodziła do szkoły PODSTAWOWEJ i szkoły muzycznej.Efekty tej nauki są imponujące.Z jednej strony wysokie IQ...."-PO SZKOLE PODSTAWOWEJ??????!!!!!!!!!!!!!!! HA,HA,HA!!!!!!!!!!!Ciekawe ile mórg albo kaczek sprzedali rodzice,żeby zmanipulować takie świadectwo,o ile ono w ogóle istnieje.

 • ffortaleza

  Oceniono 37 razy 15

  BYLA BRZYDKIM DZIECKIEM, TERAZ JEST BRZYDKIM FACETEM

 • koopa

  Oceniono 29 razy 15

  Tak, tak, nazywajcie tę miernotę dalej królową, oby tak dalej. Cóż za upadek!

 • tamimami

  Oceniono 33 razy 15

  Bóg tworzac nas ludzi w Rajskim swym Ogrodzie pomyślał, "Muszę stworzyć coś lub kogos, co sluzy przyrodzie"Tak powstał projekt wielki, w zamiarze piękniejszy od bursztyna.Przed nami stanela dziwna kaczkowata dziewczyna.
  Dwie krzywe nogi, długie i malo aksamitne malo delikatne i szorstkie, można rzec niewybitne.wielkie biodra jak misa o kształcie przesranym,robiac stwora Bog myslal, żesmy ludem wybranym.Dwie silikonowe piersi, pełne i soczyste,tworzące w myślach mężczyzny, marzenia nieczyste.potwornie wielkie ręce, idealne do mikrofonu przytulania,i dwie zajebiste dłonie, do samej siebie głaskania .Pęk jasnych doczepianych włosów, do ramion sięgającychI para brazowych oczu, zawsze zimnych i siebie wielbiących.Stworzył to Bóg dla ludzi, by serca ich śpiewały.Dodał jeszcze usta. Te Wszystko zjebaly...

 • dorisekxd

  Oceniono 18 razy 14

  Doda normalnie wyglądała w dzieciństwie !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX