Kasia Skrzynecka kończy 40 lat

Zobacz, jak zmieniała się przez lata.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Kasia Skrzynecka studiowała w warszawskiej Akademii Teatralnej, którą ukończyła w 1993 r. Skończyła również stołeczną Szkołę Muzyczną II stopnia na Wydziale Fortepianu i Wokalistyki. Była na stypendium pomaturalnym w Paryżu. Zdjęcie powyżej pochodzi z 1994 r. Kasia na konkursie "Twarz Roku" w Hotelu Sobieski.

Wszystkiego najlepszego!

Kasię Skrzynecką trudno zakwalifikować do jednego zawodu. Śpiewa i nagrywa płyty, gra w teatrze i w serialach, prowadzi programy w telewizji... A tu w sesji dla Agencji Gazeta.

Wszystkiego najlepszego!

Dziś Kasia znana jest głównie z telewizji. Kiedyś zdecydowanie częściej śpiewała. Zdjęcie z gali Samochód Roku 1997.

Wszystkiego najlepszego!

Gwiazda przez lata zmieniała swój wizerunek. Tutaj w długich włosach. Koncert w Poznaniu.

Wszystkiego najlepszego!

Śpiewanie na gali Samochód Roku weszło Kasi w nawyk. Ponownie wystąpiła w 2000 roku.

Wszystkiego najlepszego!

Oprócz śpiewania, grania i prowadzenia programów, Kasia chętnie występowała w roli modelki. Tu na pokazie Teresy Rosati w 2003 roku.

Wszystkiego najlepszego!

W 2003 r. gwiazda wyszła za Zbigniewa Urbańskiego, komisarza Komendy Głównej Policji.

Wszystkiego najlepszego!

Niestety, małżeństwo rozpadło się trzy lata później.

Wszystkiego najlepszego!

Kasia kilkakrotnie występowała na festiwalu. Jeden z jej występów (2004 r.) przeszedł do historii polskiej mody. Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego.

Wszystkiego najlepszego!

Kasia wystąpiła w I edycji "Tańca z gwiazdami" z Marcinem Hakielem. Od II edycji jest współprowadzącą show. Zastąpiła Magdę Mołek. Najpierw prowadziła program w parze z Hubertem Urbańskim, a teraz z Piotrem Gąsowskim.

Wszystkiego najlepszego!

Nagrała 5 płyt. W tym jedną z Gordonem Haskellem. Za największy przebój Kasi uchodzi jednak świąteczna piosenka "Oszaleli anieli". W 2009 wróciła na festiwal w Opolu duetem z Mezo. Śpiewali piosenkę "Opluj.pl".

Wszystkiego najlepszego!

Kasia nigdy nie rezygnowała z aktorstwa. Częściej pojawiała się jednak na deskach warszawskich teatrów niż w filmach czy serialach. Ostatnio można ją zobaczyć w przedstawieniu "I tak cię kocham" w Teatrze Kamienica.

Wszystkiego najlepszego!

Partnerem Kasi w przedstawieniu jest... Krzysztof Ibisz.

Wszystkiego najlepszego!

Od 2007 roku Kasia jest związana z mistrzem Polski oraz Mistrzem Europy w fitness, Marcinem Łopuckim. Para w 2009 roku wzięła ślub. (zdj. pow. - ślubu Joanny Liszowskiej i Ole Serneke)

Wszystkiego najlepszego!

Para chętnie pokazuje się na wszelkich wydarzeniach dla celebrytów. Równie chętnie wspierają akcje społeczne i charytatywne. Tutaj w trakcie akcji "Serce dla zwierząt".

Wszystkiego najlepszego!

Marcin i Kasia tworzą szczęśliwe małżeństwo.

Wszystkiego najlepszego!

Kasia Skrzynecka ma na koncie sporo nagród, w tym tak prestiżowe jak nagroda im. Zbyszka Cybulskiego.

Wszystkiego najlepszego!

Obecnie bardziej niż z aktorstwem publiczność kojarzy Kasię z programem "Taniec z gwiazdami". Widzowie polubili Kasię za sympatyczny sposób prowadzenia i ciągły uśmiech. Nie ulega wątpliwości, że jest profesjonalną prezenterką.

Wszystkiego najlepszego!

Dziś Kasia kończy 40 lat. W niedzielę z Piotrem Gąsowskim świętowali zakończenie XII edycji 'Tańca z gwiazdami" a tu czas na kolejną imprezę... Wszystkiego najlepszego Kasiu!
Więcej o:
Komentarze (32)
Kasia Skrzynecka kończy 40 lat
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 21 razy 15

  Ślicznie wyglądała w fryzurce z 2003 roku. Ma świetne wykształcenie, otrzymała wiele nagród, skończyła reklamując pasztety i koszmarne kreacje Williams. Lubię ją, bo zawsze jest ciepła i sympatyczna.

 • lenore

  Oceniono 15 razy 13

  Skrzynecka dopiero teraz wyglada na sowj wiek. Nie wiem czemu, jak byla mloda, sliczna zgrabna, ciagle sie postarzala strojami, fryzurami i paskudnymi perlowymi szminkami i cieniami do powiek. Miala 25 lat a wygladala na 35.

 • klawisz

  Oceniono 24 razy 12

  wszystkiego najlepszego Kasiu jestes nadal piękną kobietą

 • list

  Oceniono 19 razy 11

  100lat kasiu

 • ffortaleza

  Oceniono 30 razy 10

  JAK DLA MNIE TO WYGLADA NA DOBRZE ZAKONSERWOWANA PIECDZIESIATKE, POZA TYM URODA I FIGURA LEKKO TOPORNE A ZACHOWANIE MALOLATY, COS MI TU NIE PASUJE

 • nooora

  Oceniono 32 razy 8

  Jakoś nigdy mi się nie podobała, nie wiem dlaczego... Może ta twarz, albo totalny brak gustu. Nie powiem że jest jakaś brzydka, ale po prostu coś mi się w niej nie podoba... Jest jakaś taka toporna?

 • jerzu

  Oceniono 17 razy 7

  sto lat

 • gawronka

  Oceniono 22 razy 6

  W tym wieku to chyba Katarzyna...

 • kangurzyca

  Oceniono 3 razy 3

  Malinowska ma 28 lat????, napewno nie 128, ale napewno tez nie 28. prosze o poadnie poprawnej liczby lat tego starego pudla

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX