Wirujący seks Edyty Górniak

Zobacz najseksowniejszy taniec minionego weekendu.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Taką Edytę kochamy

Wczorajszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przejdzie do historii. Wszystko za sprawą Edyty Górniak która wyglądała i tańczyła właśnie tak.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Nogi

Największy skarb polskiego show-biznesu, czyli nogi Edyty. Dwie minuty na parkiecie wystarczyło, aby męską część widowni wprawić w osłupienie.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Kocie ruchy

Doskonale wiemy, że Edyta Górniak jest świadoma swego ciała. I wykorzystuje to na każdym kroku. Niezależnie co tańczy. Jest przecież i ogniem, i burzą i perłą na dnie.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Jan Kliment dumny z Edyty

Jan Kliment (taneczny partner Edyty) po tańcu powiedział, że Polska powinna być dumna z Edyty. Patrząc na jej taniec nie mamy wątpliwość - jej ciało to duma narodu.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

Suma punktów 35

Edyta Górniak i Jan Kliment zatańczyli w ubiegła niedzielę salsę i zdobyli 35 punktów. Sądząc po ruchach Edyty jury mogło się zapatrzeć i pomylić noty. Dla nas był to strzał w... cztery 10.
Edyta Górniak Edyta Górniak Kapif

''Najgorętszy taniec wieczoru''

Edyta Górniak z Janem Klimentem zatańczyli wojskową salsę. Tancerz ściągnął Edycie spodnie, to był najgorętszy taniec wieczoru - tak relacjonował występ Edyty dziennikarz Plotka.
Edyta Górniak i Jan Kliment Edyta Górniak i Jan Kliment Kapif

Dla nas był to wirujący seks jak nic

Niezależnie komu kibicujecie w tej edycji Tańca z Gwiazdami, niezależnie czy przepadacie za Edytą to musicie przyznać, że tylko Górniak może zatańczyć tak, że jest to istny wirujący seks.
Więcej o:
Komentarze (216)
Wirujący seks Edyty Górniak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 26 razy 12

  Plotek jest najwyraźniej ślepo zakochany w Edycie. Ja jej nie kocham, więc widzę: cudowne ciało, wspaniały głos, niezbyt inteligentną artystkę, która sadzi się na wyrocznię w sprawach kobiet i niezrównoważoną emocjonalnie matkę, która pozwala dziecku trzymać buty na krześle w miejscu publicznym. Poza tym jej taniec mnie nie zachwycił, jest sztywna jak kołek.

 • ffortaleza

  Oceniono 15 razy 11

  WSTYDZILA SIE TEJ KUSEJ KIECKI W PROGRAMIE, A PRZECIEZ NA KAZDYM KONCERCIE WYSTEPUJE W CZYM TAKIM, A NAWET KROTSZYM, WIEC O CO KAMAN ?

 • tevez

  Oceniono 13 razy 9

  Kompleks ewidentny ma tu wielu ludzików, nie ważne jaka była w związkach, tutaj mowa jest o tańcu a tutaj dominuje, i wiruje sexem, amen!

 • zbyszek_pl

  Oceniono 13 razy 9

  Wolałbym słuchać nowych płyt Edyty które przeszłyby do historii polskiej muzyki pop niż oglądać ją w takich programach.Edyta nagraj coś wreszcie(skocz.pl/modnie2010 )

 • kloceklego

  Oceniono 15 razy 9

  cytat: "tak relacjonował występ Edyty dziennikarz Plotka." - jak na plotku pracują dziennikarze, to biada tej profesji, bo ich poziom jest na równi ze skoszoną trawą

 • joellie

  Oceniono 14 razy 8

  Edyta wszechstronnie uzdolniona, wielka artystka, do tego piękna kobieta. Ponadprzeciętna osobowość, chylę czoła, Edyto

 • lojzo

  Oceniono 16 razy 8

  smierdziuch mam trochę więcej niż naście lat i dokładnie pamiętam, jak wyglądała Edyta gdy miała 20 lat a jak wygląda teraz. Możesz być pewien ze żadnych poważnych przeróbek nie przeszła. Usta zawsze miała pełne. Doda mino ze młodsza od niej już przeszła o wiele większe przeróbki: odsysanie policzków, powiększanie ust, nie wspominając o 5 kg silikonu w biuście. Nie jestem pewien czy to wszystko. Żeby się dało nogi tez by wydłużyła. Dodę też pamiętam jak wyglądała w Barze. Przy niej Edyta to sama natura.

 • dorisekxd

  Oceniono 13 razy 7

  Sexi Lady Edzia !

 • omnia

  Oceniono 9 razy 7

  Bez przesady, nic nie przejdzie do historii. Prawie perfekcyjna Kazadi i solidna Górniak. Trzecia moja faworytka M. Pyrek trochę słabiej, ale mam nadzieję że się odrodzi i pokaże jeszcze klasę. Trochę mało żeby kroniki historyczne to odnotowały

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX