Zatroskany ojciec poprosił o pomoc ekspertów 'Drugiej twarzy'. Traktowano jego 14-letnią córkę jak 'panienkę lekkich obyczajów'. Zobaczcie, jaką przeszła przemianę

Do programu 'Druga twarz' zgłaszają się osoby, które chcą zmienić swój wizerunek. Tym razem o pomoc dla swojej córki poprosił jej ojciec. Nie chciał, by uważano ją dłużej za 'panienkę lekkich obyczajów' i marzył, żeby przestała ubierać się wyzywająco. Zobaczcie jej przemianę.
'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Załamany ojciec prosi o pomoc

W programie 'Druga twarz' rzadko zdarza się taka sytuacja, aby ktoś inny niż sam uczestnik poprosił ekspertów o pomoc. Tym razem jednak zwrócił się do nich mężczyzna, który marzył o metamorfozie swojej córki. Zdecydował się na ten krok, ponieważ nie radził sobie do końca z jej wizerunkiem.

'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Zbyt wyzywający styl

Karolina Gilon, Malwina Wędzikowska i Marcin Tyszka wysłuchali problemu pana Marcina.

Mamy spory problem ze swoją córką. Za bardzo zwraca na siebie uwagę i chce szokować swoim wyglądem. Widać, że na tym jej bardzo zależy - mówił.
Czyli taka typowa nastolatka? - stwierdziła Gilon.
Nietypowa - odpowiedział ojciec uczestniczki.

Julia w wieku 14 lat wybrała mroczny styl, a do swoich stylizacji często dodawała łańcuchy. Specjaliści nie ukrywali, że są zaskoczeni jej wyglądem.

Ale jesteś pojechana - oceniła Wędzikowska.


Screen z TTV/ 'Druga twarz'

'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Marcin Tyszka ocenił styl Julii

Marcin Tyszka ocenił, że styl uczestniczki jest bardzo fajny. Jednak dodał po chwili, że wygląda jak postać z filmu i nadaje się jedynie na plan sesji zdjęciowej.

Ty jesteś postacią z filmu, a nie współczesną nastolatką, która chodzi po ulicy - podsumował.

Wędzikowska dostrzegła, że ubrania Julii są markowe i sporo kosztowały. Oczywiście pieniądze na nie dostała od rodziców.

Dajemy z żoną Julce naprawdę dużo wolności. Gdybyśmy chcieli jej więcej zabraniać, niż byśmy chcieli, to by się to skończyło jeszcze większym buntem - tłumaczył jej tata przed kamerą.

Styl 14-latki nie podoba się także jej nauczycielom. Chcieli nad nią 'odprawiać egzorcyzmy' i nazwali ją 'dzi*ką'.

'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Blond peruka i mocny makijaż

Okazuje się, że 14-latka nie ma tak naprawdę blond włosów. Zakłada perukę, a jej naturalny kolor jest ciemniejszy. Na co dzień nosi także bardzo mocny makijaż, który wykonuje od dwóch do ośmiu godzin. Karolina Gilon poprosiła ją o zmycie go. Tak uczestniczka prezentuje się w wersji naturalnej:

'Druga twarz'
Screen z TTV/ 'Druga twarz'

'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Mężczyźni składają jej propozycje

Julia przez to, że wygląda na znacznie starszą, jest zaczepiana na ulicy. Mężczyźni pytają, czy poszłaby z nimi do domu na wino. Gdy tłumaczy, że ma 14 lat, słyszy, że 'dla niej to by mogli te 20 lat spędzić w więzieniu'.

'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Reakcja ojca

Jej tata był załamany, gdy usłyszał historie, jakie spotkały jego córkę. Malwina Wędzikowska doradziła mu, żeby sprawował większą kontrolę nad dzieckiem.

Zawsze mówiłem 'nie', ale zostałem w domu spacyfikowany. Starałem się to zahamować, wiedziała, że tego nie akceptuję. Wtedy próbowała mi udowodnić, że ma to gdzieś - mówił.

Jego córka dodała, że nie mogą się porozumieć i gdy spotyka się z ojcem to wie, że dojdzie do awantury. Jednak po rozmowie ze specjalistami obiecała, że dla rodziców nieco złagodzi swój wizerunek.

'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Problemy z tatą

Okazuje się jednak, że słowa ojca i jego brak akceptacji mocno wpływają na stan psychiczny Julii:

Jestem chodzącą depresją. Nie czuję akceptacji ze strony taty. Mówił, że np. nie chce mieć takiej córki i że jak tak dalej będzie to się mnie wyrzeknie - mówiła Karolinie Gilon.

Dziewczyna jednak chce naprawić ich relacje.

'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Metamorfoza Julii

Przemianę Julii zaczęła Malwina Wędzikowska. Chciała wprowadzić do jej garderoby kolor i bardziej dziewczęce ubrania. Niestety, spotkała się z oporem i przywróciła czarne elementy. Mimo to stylizacja nie przypadła jej do gustu. 

'Druga twarz'
Screen z TTV/ 'Druga twarz'

'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Końcowy efekt

Podczas finału Julia pojawiła się w jaśniejszym kolorze włosów, kolorowym makijażu oraz dziewczęcej stylizacji.

Jakoś nie widzę siebie w tym. Od szyi w dół czuję się jak w przebraniu - oceniła swój wygląd.

'Druga twarz'
Screen z TTV/ 'Druga twarz'

'Druga twarz' 'Druga twarz' Screen z TTV/ 'Druga twarz'

Tata jest zachwycony

Tata Julii był jednak zachwycony jej nowym wizerunkiem. Z radością mówił, że wygląda super. Nie ukrywał, że jest w szoku. Zapewnił też córkę, że razem popracują nad jej stylem i stworzą razem coś, co jej się spodoba.

A Wam jak się podoba jej metamorfoza?

Więcej o:
Komentarze (91)
"Druga twarz". Zatroskany ojciec poprosił o pomoc specjalistów. Traktowano jego córkę jak "panienkę lekkich obyczajów"
Zaloguj się
 • Gość: nanana

  Oceniono 89 razy 89

  Tak naprawdę w tym wszystkim najgorsze jest to że poszli do programu a stylistkę to przerosło. Nie potrafiła zaproponować tej dziewczynie niczego, co by jej i do niej pasowało.

 • Gość: Xd

  Oceniono 76 razy 70

  Ona taki makijaż robi od 4 do 8 godzin ?! Chyba po ciemku i na podwójnym gazie. W 10 minut dziewczyny są w stanie pomalować się ładniej xd

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 53 razy 51

  Wy uważacie, że to wszystko prawda? Przecież to jest mocne naciąganie rzeczywistości pod zachodni styl i zachodnie produkcje, żeby komuś dać dobrze i łatwo zarobić. To Polska wersja chłamu i szybki sposób na odmóżdżanie młodzieży .Ludzie ,nie oglądajcie tego g***a. Zajmijcie się dziećmi , jeśli je macie, poświęćcie im czas na PRAWDZIWĄ, SZCZERĄ ROZMOWĘ, wspólną zabawę itd. Kochajcie i szanyjcie siebie nawzajem. Nie przywiązujcie takiej zabójczej uwagi do waszego wyglądu. Piękny ten, kto ma piękne, dobre serce. Naprawdę. Wyścig szczurów doprowadza natomiast wyłącznie do depresji , cierpienia i przyspieszonej śmierci.

 • Gość: hj

  Oceniono 64 razy 50

  Nauczyciele nazwali ją dziwką i chcieli odprawiać egzorcyzmy? I kto tu się nadaje do psychiatry???

 • Gość: Annan

  Oceniono 41 razy 41

  Ta stylistka masakruje uczestnikow, ona w ogole ma jakis gust? Widac ze zero kumania... O modzir...

 • homo_lupus

  Oceniono 57 razy 35

  14 lat to jeszcze dziecko.
  Z elementów makijażu dopuszczalna jedynie wazelina w sztyfcie na usta, żeby zimą nie pękały. Cała reszta to porażka wychowawcza rodziców.

 • Gość: antyprezes

  Oceniono 29 razy 29

  Czy tylko ja mam wrażenie że to jest ustawka ?

 • ul32

  Oceniono 25 razy 25

  Jak to bywa w tego typu programach. Wyreżyserowany problem złożony z typowych problemów dorastających dzieci. Oczywiście po programie wszyscy są szczęśliwi a problemy znikają

 • Gość: Gosc

  Oceniono 36 razy 24

  To jakaś patologia rodem z TVNu - coś pomiędzy „Szkołą” a „Ukrytą prawdą”. 🤚

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX