18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Roznegliżowana Ilona Felicjańska pręży się na plaży w USA. Towarzyszy jej całuśny Paul Montana. Uwaga: zdjęcia tylko dla odważnych!

Jeszcze jakiś czas temu mogło się wydawać, że Ilona Felicjańska na dobre uporała się ze swoimi demonami. Kariera modelki załamała się w 2010 roku, kiedy to spowodowała kolizję pod wypływem alkoholu. Częściowo udało jej się odzyskać dobrą opinię, jednak niemal dekadę później znów weszła w konflikt z prawem. Tym razem nie polskim, a amerykańskim.
Paul Montana i Ilona Felicjańska aresztowani Paul Montana i Ilona Felicjańska aresztowani Fot. M.C.S.O. - Lista Aresztowanych

Aresztowanie na Florydzie

Ilona Felicjańska razem z mężem, Paulą Montaną, od połowy grudnia przebywają na urlopie w USA, a konkretnie na Florydzie. Trudno jednak uznać ich wyjazd za udany, ponieważ na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia zostali aresztowani. Powód? Między zakochanymi miało dojść do bójki w hotelowym lobby.

Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska Plotek Exclusive

Dobra mina do złej gry?

Co ciekawe (i dość zatrważające), pomimo problemów z prawem, modelka nie traci dobrego humoru. Na jej Instagramie regularnie lądują zdjęcia z pozytywnymi przekazami. Szerokim echem odbiła się także jej wypowiedź dla "Faktu".

Między nami nigdy nie było cudowniej. Opalamy się na plaży w Miami. Mam obok największą miłość, jaką mogłabym sobie wyobrazić. Jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek - powiedziała.

Na dowód swoich słów, modelka zapozowała ostatnio paparazzim na plaży, kiedy to opalała się topless. Jak widać na zdjęciach, dobry humor rzeczywiście jej nie opuszcza. Szczerze mówiąc, sami nie wiemy, co mamy myśleć o fotkach roznegliżowanej Felicjańskiej.

Ilona Felicjańska z mężem Ilona Felicjańska z mężem Plotek Exclusive

Odważna sesja

Przed obiektywem Felicjańskiej dzielnie towarzyszył Paul Montana. Mężczyzna adorował swoją ukochaną, a ona najwyraźniej była zachwycona jego czułościami.

2019.12.26 Key West USA
Ilona Felicjanska Montana
FOT INUSA/WIN/AF EOS
Plotek Exclusive

Ilona Felicjańska z mężem Ilona Felicjańska z mężem Plotek Exclusive

Przy choince

Nie obyło się też bez tradycyjnego zdjęcia przy choince. Trzeba przyznać, że świąteczne drzewko na plaży wygląda bardzo egzotycznie.

Ilona Felicjańska na plaży Ilona Felicjańska na plaży Plotek Exclusive

Skandal

Nie od dziś wiadomo, że żyjemy w czasach, w których ludzie są w stanie zrobić wiele dla sławy. Skandal z aresztowaniem, a następnie rozbierana sesja Ilony Felicjańskiej wstrząsnęły polskim show-biznesem. Czy o to właśnie jej chodziło? To wie już tylko sama zainteresowana. Przypominamy jednak, że zainteresowanie mediów minie, a niesmak pozostanie na dłużej. Czy warto było szaleć tak?

Ilona Felicjańska z mężem Ilona Felicjańska z mężem Plotek Exclusive

Afera

Póki co media żyją jednak aferą z Felicjańską i Montaną w rolach głównych. Celebrytka i jej mąż, jak widać, nie mają większego problemu z tym, że są bohaterami tabloidów. Co więcej, wiele wskazuje na to, że poniekąd sami do tego dążą.

Ilona Felicjańska Ilona Felicjańska Plotek Exclusive

Sprawa w sądzie

Przypomnijmy, że ich proces rozpocznie się już 9 stycznia. Myślicie, że wtedy miny im nieco zrzedną?

Więcej o:
Komentarze (158)
Roznegliżowana Ilona Felicjańska pręży się na plaży w USA. Towarzyszy jej całuśny Paul Montana. Uwaga: zdjęcia tylko dla odważnych!
Zaloguj się
 • Gość: An

  Oceniono 174 razy 154

  Przestańcie o niej pisać. Alkoholizm to choroba,a ona jest chora kobieta. Nie dokładajcie jej jeszcze artykułami,bo zapije się na śmierć z rozpaczy. Ona wcale nie jest szczęśliwa i zadowolona jak mogłyby wskazywać na to zdjęcia. Nieudolnie próbuje oszukać siebie. Nie ma co sie pastwić nad chorymi ludźmi

 • Gość: ola

  Oceniono 74 razy 68

  to fakt że oni są chorzy, szkoda że tak się stoczyła

 • Gość: Anty

  Oceniono 59 razy 57

  Widać że łączy ich ogromna, szczera, wierna miłość... do picia

 • Gość: och

  Oceniono 60 razy 56

  Kiedyś żeby trafić na strony gazet czy do telewizji trzeba było coś osiągnąć, dziś wystarczy się zeszmacić.

 • Gość: Ela

  Oceniono 48 razy 44

  A ten siniak na d....... to od kopnięcia

 • dodosdontquack

  Oceniono 51 razy 41

  Co takiego odwaznego na tych zdjeciach? Kobiece piersi? Gacie usralem z przerazenia! :O

 • america_n_beauty

  Oceniono 44 razy 40

  Pusty kubek pod leżakiem.. jest faza! jest dobrze!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX