Amanda Bynes opuściła odwyk, a rodzina boi się, że wróci do narkotyków. Najnowsze zdjęcia nie wróżą niczego dobrego

Amanda Bynes właśnie opuściła ośrodek odwykowy i wybrała się do sądu, w którym to rozpatrywana jest sprawa opieki kuratoryjnej nad aktorką. Paparazzi przyłapali ją w towarzystwie rodziny i prawników. Najnowsze zdjęcia nie wróżą niestety niczego optymistycznego. Amanda wygląda nieco niechlujnie i nie rozstaje się z papierosem. Czyżby historia miała zatoczyć koło? Przypomnijmy sobie jej wszystkie medialne perypetie.
Amanda Bynes Amanda Bynes APEX / MEGA / Mega Agency / Forum

Amanda Bynes opuściła odwyk

Dziś Amanda Bynes opuściła odwyk, w którym przez ostatnie miesiące starała się wyjść z uzależnień, a także zregenerować się psychicznie. Aktorka nie wygląda najlepiej, a jej rodzina obawia się, że ta wróci na złą drogę. 

Amanda Bynes Amanda Bynes FORUM

Początki

Amanda Bynes była dziecięcą gwiazdą lat 90'. Występowała w serialach, miała swój program telewizyjny w Nickoledion, a w późniejszych latach wystąpiła w hitowych produkcjach, takich jak "Czego pragnie dziewczyna", "Ona to on" czy "Sidney i siedmiu nieudaczników". Zapowiadała się wielka kariera, jednak coś poszło nie tak.

Amanda Bynes Amanda Bynes Amanda Bynes Twitter.com

Pierwsze skandale

W 2012 roku Amanda Bynes zmieniła się w niegrzeczną dziewczynkę. Rozpoczęły się jej problemy z alkoholem i narkotykami. Świetnie zapowiadająca się aktorka zaczęła powoli  tracić kontrolę nad swoim życiem. W mediach społecznościowych zaczęło pojawiać się coraz więcej jej odważnych zdjęć.

Amanda Bynes Amanda Bynes Amanda Bynes NATIONAL PHOTO GROUP/FRIOLO, Bryan

Aresztowanie

W 2013 roku Amanda Bynes była aresztowana. Policja dostała donos, jakoby aktorka stwarzała zagrożenie dla życia i zdrowia innych. Funkcjonariusze przyłapali aktorkę, gdy ta  wyrzucała z 36 piętra bongo do palenia marihuany. Amanda została natychmiast przewieziona na komisariat policji, a stamtąd do szpitala psychiatrycznego, gdzie została na obserwacji.

Amanda Bynes Amanda Bynes Amanda Bynes BULLS

Depresja

W pewnym momencie używki i problemy na tle psychicznym zaczęły przerastać gwiazdę. Amerykański dziennikarz Jonatan Jaxon wyznał, że Bynes powiedziała mu przez telefon, że ma dosyć życia. Mężczyzna podejrzewał, że aktorka planuje odebrać sobie życie, dlatego też szybko zawiadomił policję. Na szczęście okazało się, że interwencja nie była potrzebna. 

Amanda Bynes Amanda Bynes Twitter.com/amandabynes

Próba powrotu

W 2017 roku wszystko wskazywało na to, że Amanda jest na najlepszej drodze ku trzeźwości. Gwiazda zerwała z wyniszczającymi ją nałogami, a ponadto rozpoczęła studia. Zmiana nie trwała zbyt długo, bo niedługo później ponownie trafiła na odwyk, z którego właśnie wyszła. 

Amanda Bynes Amanda Bynes !APEX / MEGA / Mega Agency / Forum / !APEX / MEGA / Mega Agency / Forum

Amanda Bynes dziś

Najnowsze zdjęcia Amandy nie wróżą niczego dobrego. Owszem, aktorka wyszła z ośrodka do leczenia uzależnień, jednak nie wygląda najlepiej. Sprawia wrażenie zaniedbanej i nie rozstaje się z papierosem. 

Amanda Bynes Amanda Bynes FORUM

Rozprawa sądowa

Dziś Amanda w towarzystwie prawników i rodziny pojawiła się w sądzie. Podczas rozprawy miał zostać wyznaczony kurator, który ma zajmować się aktorką. 

Amanda Bynes Amanda Bynes FORUM

Kolejna próba

Amanda nie poddaje się i walczy o powrót do formy sprzed lat. Miejmy nadzieje, że tym razem jej się uda. 

RG

Więcej o:
Komentarze (13)
Amanda Bynes opuściła odwyk, a rodzina boi się, że wróci no narkotyków. Najnowsze zdjęcia nie wróżą niczego dobrego
Zaloguj się
 • Gość: mjk

  Oceniono 37 razy 21

  Tak maluje się przyszłość Roksany Węgiel i Wiktorii Gabor. Obie już teraz nie mają czasu na szkołę a co dopiero będzie potem...?

 • Gość: Ina

  Oceniono 22 razy 16

  Taka ładna i tak zniszczyła swoje życie

 • smiki48

  Oceniono 18 razy 14

  kolejna świetnie zapowiadająca się artystka, która stoczyła się na dno. Możliwe, ze gdyby nie została aktorką, to byłaby normalną dziewczyną i kobietą.

 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 7

  Jezu, tak lubiłam jako dzieciak ta aktorkę i nie wiedziałam, ze takie coś się z nią stało :o jestem w szoku

 • Gość: Kim

  Oceniono 6 razy 4

  Jej głównym i największym problemem jest choroba psychiczna i to i to nie byle jaka, bo schizofrenia. Uzależnienie od używek to jest skutek uboczny. To jest straszna choroba, piekło, bardzo jej wspolczuje. 😔

 • Gość: Janicek

  Oceniono 3 razy 3

  3maj się dzieciaku .
  Ci trochę wrażliwsi mają dużo trudniej.
  Powodzenia

 • Gość: ada

  0

  OMG!!!!! dawno jej nie widzialam, ale to jest koszmar.......co jest k....wa z tymi rozowymi wlosami na Boga..........

 • Gość: KOlo

  Oceniono 5 razy -3

  To mnom wszczonsło

 • bogdan19741974

  Oceniono 18 razy -10

  kto to jest i kogo to obchodzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX