Gwiazdy na koncercie Papa D. Michał Lesień zabrał żonę, a Ruda odsłoniła płaski brzuch [ZDJĘCIA]

Za nami koncert zespołu Papa D, który obchodził swoje 35-lecie. Jubileuszowy koncert przyciągnął tłum fanów, ale nie tylko. Zarówno na scenie, jak i wśród widzów można było zobaczyć gwiazdy. Pojawili się m.in. Agnieszka Chylińska, Ruda z Red Lips i Norbi z trzecią żoną, a także Michał Lesień z małżonką. Zobaczcie, kto jeszcze świętował 35-lecie Papa D!
Paweł Stasiak na 35-leciu Papa D Paweł Stasiak na 35-leciu Papa D dzak, Kapif

Zespół Papa D obchodził swoje 35-lecie

Kultowy zespół Papa D, kiedyś znany jako Papa Dance, właśnie skończył 35 lat i z tej okazji zorganizował jubileuszowy koncert. Warto wiedzieć, że Papa D powstał w 1984 roku pod nazwą Papa Dock. Pierwszymi przebojami zespołu były takie utwory, jak: "W 40 dni dookoła świata" i "Ordynarny faul". Rok później grupa zmieniła nazwę na Papa Dance, z którą występowała do 2007 roku. Właśnie wtedy zespół zdecydował się skrócić swoją nazwę do Papa D. W latach 80. zespół Papa Dance wystąpił na ponad 600 koncertach, a jego płyty i kasety rozeszły się w ponad półmilionowym nakładzie.

Obecnie grupę Papa D tworzą: Paweł Stasiak, który jest wokalistą, Jacek Szewczyk, który gra na gitarze solowej, Waldemar Kuleczka (gitara basowa), Marcin Tywoniuk (instrumenty klawiszowe) oraz Dariusz Piskorz (perkusja).

Papa D
dzak, kapif

Na jubileuszowym koncercie Papa D zjawiła się cała plejada gwiazd:

Ruda z Red Lips Ruda z Red Lips dzak, Kapif

Ruda z Red Lips

Joanna Lazer pojawiła się na koncercie Papa D w seksownej stylizacji. Wokalistka zdecydowała się zaprezentować światu efekty swoich ciężkich treningów z "Tańca z Gwiazdami". Teraz Ruda może pochwalić się idealnie płaskim brzuchem i wyraźnie zaznaczonymi mięśniami. Nic dziwnego więc, że zdecydowała się je pokazać w krótkim topie. Do tego wokalistka dobrała długą spódnicę z rozcięciem. 

Ruda na 35-leciu Papa D
dzak, kapif

Michał Lesień z żoną Michał Lesień z żoną dzak, kapif

Michał Lesień z żoną

Na koncercie Papa D pojawił się Michał Lesień z żoną Dorotą Głowacką. Aktor, który zasłynął rolą w serialu "Lokatorzy", wyjątkowo rzadko pojawia się na salonach, a tym bardziej ze swoją ukochaną. Tym razem jednak oboje zrobili wyjątek.

Agnieszka Chylińska Agnieszka Chylińska dzak, Kapif

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska zaprezentowała się w czarnym total looku. Wyglądała bosko!

Norbi Norbi dzak, Kapif

Norbi z żoną

Na jubileuszowym koncercie Papa D zjawił się także Norbi, który po raz pierwszy zaprezentował na salonach swoją trzecią żonę. Para świetnie się bawiła i widać, że jest ze sobą bardzo szczęśliwa. 

Anna Karwan Anna Karwan dzak, Kapif

Anna Karwan

Anna Karwan na jubileuszowym koncercie Papa D

Więcej o:
Komentarze (12)
Koncert zespołu Papa D. Kto się pojawił?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: lula_by

  Oceniono 9 razy 9

  Karwan przestaje przypominać samą siebie :-(

 • Gość: esteta

  Oceniono 5 razy 5

  Norbi jest tak paskudną i aseksualnym typem, że wgl nie powinien się pokazywać publicznie... i jeszcze ubrać się nie umie! 🤢 Mix knura, H. Krzywonos-Strycharskiej, jakiegoś żula i... Maćka z Klanu! 😛

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 5

  Karwan nie była podobna do siebie, coś sobie zrobiła z twarzą, szkoda bo jest taka ładna. Byłam blisko więc widziałam.

 • Gość: DrPajChiWo

  Oceniono 4 razy 4

  Nie słucham obecnie tego typu muzyki. Papa D jest wyjątkiem. Cofam się w czasie do lat 80 i mojej szkoły podstawowej w tym okresie. Jest jakaś magia i coś, co mi się włącza jak ich słyszę. Może jestem nienormalny? :)

 • Gość: Q

  Oceniono 5 razy 3

  Brudne tenisówki, ale najważniejsze że pasek Gucci...

 • Gość: gosc

  0

  a co tam robiła ta wydziarana baba menelka .

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy -1

  same drzazgi i pazdzierze ale dziwi mnie że nie było jacka ku...kiego który uwielbia ten rodzaj że tak już muszę napisać --muzyki

 • Gość: amp

  Oceniono 6 razy -2

  Zobaczylem Chylinska i musialem strzelic porannego pawia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX