Małgorzata Tomaszewska zastąpi w 'PNŚ' Zamachowską. Kim jest nowa gospodyni show? Znacie ją z 'Tańca z Gwiazdami' i innych programów

Małgorzata Tomaszewska od listopada będzie nową prowadzącą programu 'Pytanie na śniadanie'. 30-latka tym samym zastąpi Monikę Zamachowską, która z porannym show TVP była związana przez wiele lat. Kim jest Tomaszewska prywatnie i jakie ma doświadczenie w telewizji? Zobaczcie sami.
Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora Fot. malgorzata__tomaszewska/Instagram

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska na antenie 'Pytania na śniadanie' zadebiutowała już jakiś czas temu. Nie tylko współprowadziła show, ale też prowadziła jego sekcję zatytułowaną 'Czerwony dywan', gdzie mówiła o bieżących wydarzeniach z branży showbiznesowej. 

Teraz jednak na stałe zagości w 'PNŚ', a towarzyszyć jej będzie Olek Sikora, który wcześniej prowadził format z Moniką Zamachowską. 

a
Fot. pytanienasniadanie/Instagram

Małgorzata Tomaszewska z tatą Małgorzata Tomaszewska z tatą Fot. malgorzata__tomaszewska/Instagram

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest córką Jana Tomaszewskiego - bramkarza i komentatora sportowego - oraz tenisistki stołowej Katarzyny Calińskiej. 

30-latka studiowała socjologię, ale z wykształcenia jest psychologiem. Nie każdy wie, ale zanim trafiła do telewizji próbowała swoich sił w modelingu. 

Małgorzata Tomaszewska w 2017 roku Małgorzata Tomaszewska w 2017 roku KAPIF

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest aktywna w mediach społecznościowych, ale niechętnie chwali się swoim życiem rodzinnym. Wiadomo jednak, że jest mężatką i mamą. 

Małgorzata Tomaszewska z synem Małgorzata Tomaszewska z synem Fot. malgorzata__tomaszewska/Instagram

Małgorzata Tomaszewska

Tomaszewska w 2017 roku urodziła synka. Chłopiec dostał na imię Enzo.

a
akpa

Małgorzata Tomaszewska w 'Tańcu z Gwiazdami' Małgorzata Tomaszewska w 'Tańcu z Gwiazdami' KAPIF

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska swoją karierę zaczęła od współpracy z kanałem SportKlub, gdzie prowadziła program o tematyce piłkarskiej. Później związana był z Telewizją Polsat i przez niemal trzy lata pracowała jako pogodynka. Z tej roli zrezygnowała w 2016 roku. 

Małgorzata Tomaszewska w 'Tańcu z Gwiazdami' Małgorzata Tomaszewska w 'Tańcu z Gwiazdami' KAPIF

Małgorzata Tomaszewska w 'Tańcu z Gwiazdami'

W 2015 roku Tomaszewska wystąpiła natomiast w czwartej edycji 'Tańca z Gwiazdami". Jej tanecznym partnerem był Robert Kochanek. Para nie zdążyła jednak zaskarbić sobie sympatii widzów, gdyż odpadła już w trzecim odcinku show. 

A
Screen Polsat News

Małgorzata Tomaszewska w Opolu Małgorzata Tomaszewska w Opolu AKPA

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska w 2019 była jedną z prowadzących festiwal w Opolu. 

Małgorzata Tomaszewska na Charytatywnym Balu Dziennikarzy Małgorzata Tomaszewska na Charytatywnym Balu Dziennikarzy KAPIF

Małgorzata Tomaszewska

Prezenterka chętnie bywa też na imprach branżowych. 

Małgorzata Tomaszewska pokaz duetu Paprocki Brzozowski Małgorzata Tomaszewska pokaz duetu Paprocki Brzozowski KAPIF

Małgorzata Tomaszewska

Ostatnio była gościem pokazu duetu Paprocki i Brzozowski. Myślicie, że dzięki "Pytaniu na śniadanie" stanie się jeszcze bardziej popularna?

AG 

Więcej o:
Komentarze (52)
Małgorzata Tomaszewska zastąpi w "PNŚ" Zamachowską. Kim jest nowa gospodyni show? Znacie ją z "Tańca z Gwiazdami" i innych programów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: x

  Oceniono 25 razy 25

  Studiowała socjologię ale z wykształcenia jest psychologiem...hmm, ciekawe.

 • Gość: zdun

  Oceniono 27 razy 21

  nie znam i nie chcę poznac

 • Gość: ilja

  Oceniono 26 razy 18

  Ale zrobiona.

  I jeszcze: Enzo. Serio?

 • Gość: 1

  Oceniono 14 razy 14

  Powinni nauczyć te panny żeby nie przeszkadzały kiedy ludzie chcą posłuchać co mówią eksperci

 • Gość: Ola

  Oceniono 15 razy 13

  O plotkach to ona może sobie pogadać ale do prowadzenia programu zdecydowanie się nie nadaje, tak samo jak tamara, która z kolei tylko o ciuchach potrafi mówić. Coraz gorzej z tą obsada...

 • Gość: Koko

  Oceniono 14 razy 12

  Kolejny darmozjad

 • Gość: Tymi

  Oceniono 16 razy 12

  Bo ona ma dream a tatuś jej pomógł. Kto to jest? Ktoś kto boi się normalnej pracy i zoperował w twarzy wszystko? Tak wygląda. Jak 40 stka. A to młoda kobieta. Z wielkim cycem.

 • anna.pcz

  Oceniono 27 razy 11

  Krótko mówiąc - nie jest specjalnie kimś, nie ma jakiegoś wykształcenia czy doswiadczenia. Ale jest coreczką Tomaszewskiego - nie udało się zagonić do sportu, nie udało się tatusiowi zrobić z niej modelki i choć na prezenterkę też umiejętności brakuje to 3 lata siedziała w niszowym Polsat News jako pogodynka bo stację Solorza, to wiadomo, że w odróżnieniu od TVN, obsadza się rodzinką i znajomymi - taki prywatny folwark gdzie duże cycki kwalifikują do prowadzenia Sportu:))
  Dziwi mnie tylko ten koleś (Olek czy jak mu tam) - popiera wywalenie Zamachowskiej (która jest równie infantylna i niekompetentna - tyle, że to na dodatek już za stary model) a nie przeszkadza mu że jego własny pracodawca - TVP - pluje jadem na środowisko LGBT.
  Nie tędy drogi Olku droga, telewizja śniadaniowa to żadne dziennikarstwo i kariera, a wśród kolegów i koleżanek z "branży" - jesteś fałszywy.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 9

  Pewnie jest sympatyczna i ma dobre serduszko....ale nie jestem pewna czy ma predyspozycje i warsztat. Ehhh... Nie jestem fanka Zamachowskiej (ale mowimy o warsztacie) byla chyba ostatnią, ktora miala dobry szlif.
  T tv chce slyszec poprawna polszczyzne...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX