Tak Colin Farrell wyglądał jeszcze kilka miesięcy temu. Dzisiaj trudno go rozpoznać. Jego najnowsze zdjęcia są niepokojące

Colin Farrell od wielu lat był uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Jednak na najnowszych zdjęciach nie przypomina samego siebie. Czy 43-latek przygotowuje się do roli, a może przechodzi gorszy okres?
Colin Farrell Colin Farrell Eastnews

Colin Farrell

Jeszcze kilka miesięcy temu właśnie tak prezentował się Colin Farrell na premierze filmu "Dumbo". Aktor wydawał się być w dobrej formie i chętnie pozował do zdjęć. Ostatnio jest jednak nieco inaczej.

Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś Niall Carson / -PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

Związek z polską aktorką

Pamiętacie, jak jeszcze kilka lat temu Colin był związany z Alicją Bachledą-Curuś? Na pewno, w końcu ich romansem żyła cała Polska! Para poznała się na planie filmu "Ondine" i była za sobą przez dwa lata. Owocem ich związku jest syn, Henry Tadeusz, który na co dzień mieszka z mamą.

Colin Farrell z synem Colin Farrell z synem Bauer-Griffin / SplashNews.com / (Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Najmłodszy syn

Syn Colina i Alicji urodził się 7 października 2009 roku w Los Angeles. Aktor jest obecny w życiu kilkuletniego chłopca i stara się z nim spędzać jak najwięcej czasu. 43-latek ma również drugiego syna z modelką Kim Bordenave. James jest niepełnosprawny. Cierpi na zespół Angelmana.

Colin Farrell Colin Farrell Splash News / Splash News/EAST NEWS

Przykładny ojciec

W pewnym momencie Farrell postanowił zrobić sobie przerwę od grania. Wolny czas chciał poświęcić swoim synom. Aktor wystąpił w programie "Ellen DeGeneres Show", gdzie opowiedział o swojej decyzji.

Było wspaniale, siedziałem po prostu w domu z chłopcami. Przeważnie jest mi ciężko, bo podróżuję 6-7 miesięcy w roku. To trudne dla nich i dla mnie. Bardzo za nimi tęsknię. Teraz wracam do domu, patrzę na ich twarze i widzę, że mają mnie już dosyć - żartował aktor.
Colin Farrell Colin Farrell BACKGRID / Backgrid USA / Forum / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Najnowsze zdjęcia

Na nowych zdjęciach aktor nie przypomina samego siebie. Paparazzi przyłapali go w Los Angeles, kiedy wybrał się na krótki spacer. Colin miał na sobie ubrania, które wyglądały na dosyć znoszone.

Colin Farrell Colin Farrell BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Drastyczna zmiana

Musimy przyznać, że aktor nie wygląda najlepiej. Myślicie, że przygotowuje się do roli czy po prostu przechodzi trudny czas?

KB

Komentarze (68)
Tak Colin Farrell wyglądał jeszcze kilka miesięcy temu. Dzisiaj trudno go rozpoznać. Jego najnowsze zdjęcia są niepokojące
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Madzia

  Oceniono 124 razy 114

  Ale co was tak zaniepokoiło? Że się nie ogolił? Celebryci w USA się tak noszą, bo mają na wszystko wy...bane. To nie Radzio spod Warszawy;)

 • beduin.derwisz

  Oceniono 66 razy 64

  Ojtam ojtam. Szykuje się do roli Siary Siarzewskiego w amerykańskim Kilerze.

 • Gość: mn

  Oceniono 50 razy 44

  I nic Plotkowi nie zdradził? Wszyscy coś wam zdradzają, że w ciąży są albo coś tam innego może i Farrel coś zdradzi jak grzecznie poprosicie.

 • Gość: Babazlasu

  Oceniono 40 razy 40

  Fidel?

 • Gość: Teddy Bear

  Oceniono 55 razy 33

  Nie wypowiem się na temat jego wyglądu, natomiast uważam, że Weronika mogłaby wziąć przykład z Curuś i rozstać się też po cichu- chociaż raz.

 • Gość: jo

  Oceniono 44 razy 30

  Nie wygląda najlepiej bo co? Bo ma brodę? Opamiętajcie się, już takie głupoty piszecie, że słuchać hadko.

 • Gość: four

  Oceniono 29 razy 29

  janusz rewinski wypisz wymaluj

 • Gość: ono

  Oceniono 40 razy 26

  "Zapuścił" się z rozpaczy, że jego syn będzie się wychowywał pod okiem prezesa.

 • tpdlagier

  Oceniono 23 razy 23

  Ma gorszy okres bo skończyły mu się drobne na bateryjki do trymera. I nie ma w ręku kubka ze jakiejś znanej kawowej sieciówki tylko taki zwykły. Martwię się o niego bardzo. Co to będzie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX