Nicole Kidman tak wyglądała jeszcze rok temu. A teraz? Aktorka przestała stosować botoks. Zmiany są ogromne

Nicole Kidman od lat korzystała z pomocy medycyny estetycznej i niestety, czasem przesadzała m.in. z botoksem. Jakiś czas temu aktorka zarzekała się, że kończy z wypełniaczami. I faktycznie, ostatnio jej twarz bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak Kidman prezentowała się na czerwonym dywanie podczas Toronto International Film Festival.
Nicole Kidman. Festiwal filmowy Toronto 2019 Nicole Kidman. Festiwal filmowy Toronto 2019 Invision/East News

Nicole Kidman rezygnuje z botoksu

Nicole Kidman kilka lat temu przyznała się do stosowania botoksu. Niezadowolona z efektu miała go jednak odstawić. Trochę to trwało, ale w końcu gwiazda zdecydowała się na ten krok. Jej najnowsze zdjęcia z festiwalu filmowego w Toronto to potwierdzają. 

Nicole Kidman at arrivals for THE GOLDFINCH Premiere at Toronto International Film Festival 2019, Roy Thomson Hall, Toronto, ON September 8, 2019. Photo By: JA/Everett Collection
Invision/East News

Nicole Kidman. Festiwal filmowy Toronto 2019 Nicole Kidman. Festiwal filmowy Toronto 2019 Invision/East News

Nicole Kidman podczas festiwalu filmowego w Toronto

Czoło Kidman nadal pozostaje gładkie, ale już na pierwszy rzut oka widać, że gwiazda nie wstrzykuje sobie wypełniaczy w okolicach oczu i ust. Na czerwonym dywanie podczas Toronto International Film Festival aktorka mogła się uśmiechać. Bez botoksu widoczna była również jej mimika.

Nicole Kidman attends a premiere for The Goldfinch' on day four of the Toronto International Film Festival at Roy Thomson Hall on Sunday, Sept. 8, 2019, in Toronto. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)
Invision/East News

SAG Awards 2018 za nami. Gildia Aktorów Ekranowych po raz 24. rozdała prestiżowe nagrody. Na gali pojawiło się mnóstwo gwiazd z branży filmowej z Nicole Kidman na czele. Kto prezentował się najlepiej, a kto rozczarował? 
SAG Awards 2018 za nami. Gildia Aktorów Ekranowych po raz 24. rozdała prestiżowe nagrody. Na gali pojawiło się mnóstwo gwiazd z branży filmowej z Nicole Kidman na czele. Kto prezentował się najlepiej, a kto rozczarował? AP

Nicole Kidman podczas SAG Awards 2018

Twarz Nicole Kidman jeszcze w styczniu 2018 roku wyglądała zupełnie inaczej. Widać, że przed galą Screen Actors Guild Awards aktorka przesadziła z botoksem. Skóra jej twarzy była bardzo mocno ponaciągana i nie wyglądała naturalnie.

Nicole Kidman
AP

50-latka we wtorek pojawiła się na otwarciu świątecznej ekspozycji w domu towarowym Printemps w Paryżu. Obok jej zbotoksowanej trudno było przejść obojętnie. 50-latka we wtorek pojawiła się na otwarciu świątecznej ekspozycji w domu towarowym Printemps w Paryżu. Obok jej zbotoksowanej trudno było przejść obojętnie. Agencja Gazeta

Nikole Kidman w 2017 roku

Twarz Kidman w listopadzie 2017 wyglądała jeszcze sztuczniej. Oprócz delikatnych zmarszczek wokół nosa, reszta twarzy przypominała gładką taflę lodu. 

Najgorsza dla aktorki okazała się próba uśmiechu. Kąciki ust nie chciały się podnieść wystarczająco ku górze.

??AXELLE/BAUER-GRIFFIN.COM 2017 American Music Awards. Microsoft Theater, Los Angeles, California. Pictured: Nicole Kidman. EVENT November 19, 2017 Job: 171119A1 www.bauergriffin.com
AXELLE WOUSSEN/East News

Nikole Kidman Nikole Kidman Gilbert Flores/Broadimage/East News

Nikole Kidman w 2016 roku

To nie pierwszy raz kiedy twarz Nicole Kidman pozostała niemal nieruchoma. W 2016 roku podczas 22. Critics Choice Awards gwiazda miała problem z mimiką. Trudności sprawiał jej również uśmiech.


EAST NEWS

Nikole Kidman Nikole Kidman AXELLE / !AXELLE/Bauergriffin.com/East News

Nikole Kidman w 2015 roku

W 2015 roku Kidman również zdecydowanie nadużywała zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.


AXELLE/East News

Nicole Kidman w 2011 roku Nicole Kidman w 2011 roku MCMULLAN CO/SIPA/East News

Nicole Kidman w 2011 roku

Nicole Kidman w 2011 roku

Nicole Kidman w 2007 roku Nicole Kidman w 2007 roku Jen Lowery / Rex Features/East News

Nicole Kidman w 2007 roku

Nicole Kidman w 2007 roku

Nicole Kidman w 2003 roku Nicole Kidman w 2003 roku Mario Anzuoni/EAST News

Nicole Kidman w 2003 roku

Nicole Kidman w 2003 roku

AG 

Więcej o:
Komentarze (84)
Nicole Kidman tak wyglądała jeszcze rok temu. A teraz? Aktorka przestała stosować botoks. Zmiany są ogromne
Zaloguj się
 • Gość: AM

  Oceniono 151 razy 121

  Nicole nigdy nie była fotogeniczna. Dopiero na ekranie widać jej wyjątkową urodę. Ona zyskuje kiedy mówi, kiedy się porusza. Wygląd to jej warsztat pracy... dziwne by było gdyby mając nieskończone możliwości, nie korzystała z medycyny estetycznej. Jak dla mnie zawsze wygląda zjawiskowo

 • Gość: Gość

  Oceniono 95 razy 69

  Jak zwykle jeśli chodzi o Nicole Kidman wybrano nie najlepsze jej zdjęcie z festiwalu z Toronto. Wyglądała bardzo ładnie. Kidman to piękna kobieta o klasycznej urodzie.Do tego wszystkiego to zabawna, urocza, inteligentna kobieta i bardzo dobra aktorką. A to że korzystała z usług medycyny estetycznej mój Boże wystarczy spojrzeć na nasz panie z rodzimego show biznes to ci druga naszpikowana.

 • Gość: Janusz z Radomia

  Oceniono 54 razy 48

  Pogodzenie się z upływem czasu to najwyższy stopień rozwoju osobowego człowieka. Tzw. gwiazdy zarabiające wyglądem mają z tym problem, bo Hollywood kocha tylko młodych i pięknych. Nicole nie jest jedyną gwiazd, która wpadła w te sidła. Jeżeli uda jej się wyrwać to chwała, W showbiznesie piękno trwa i jest wieczne, jak wieczne są role gwiazd. Rozumie to każdy kinoman, nawet najgłupszy. On też będzie stary i brzydki, jeśli dożyje.

 • Gość: Ola

  Oceniono 35 razy 23

  Tak bardzo naturalna zamiast 10 litrow botoksu wstrzyknęła 8, jest ok

 • Gość: Lili

  Oceniono 32 razy 22

  Z botoksem fajnie

 • eurotram

  Oceniono 28 razy 16

  Jednak pewną cenę się chyba płaci za używanie botoksu; na podstawie zdjęć z Toronto powiedziałbym,że to naprawdę zadbana sześćdziesiątka...

 • Gość: Iw

  Oceniono 19 razy 15

  Ale pieprzycie... czoło ma zrobione na blachę, co nie zmienia faktu że jest i tak piękna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX