Wiedzieliście, że Brad Pitt w rzeczywistości nazywa się zupełnie inaczej? Nosi takie samo imię jak znany książę

Aby zaistnieć w show-biznesie trzeba mieć odpowiednie nazwisko? Czasami słyszymy, że niektóre są zbyt długie, nieprzyjemnie się kojarzące lub zbyt trudne do wypowiedzenia. Nic więc dziwnego, że wiele gwiazd przyjmuje artystyczne 'pseudonimy'. Jak zatem nazywają się naprawdę? Zobaczcie naszą galerię.
Brad Pitt Brad Pitt East News

Brad Pitt

Brad Pitt to tak naprawdę William Bradley Pitt. Pomimo tego, że w życiu zawodowym posługuje się swoim drugim imieniem, "Page Six" donosi, że kiedy flirtuje z kobietami, przedstawia się jako William. Interesujące!

Rihanna Rihanna MARTIN BUREAU / MARTIN BUREAU/AFP/East News

Rihanna

A Rihanna? Pełne dane osobowe wokalistki to Robyn Rihanna Fenty. Muzycznie, podobnie jak Brad Pitt, zawsze posługiwała się swoim drugim imieniem. Jednak w wywiadze dla "Rolling Stone" wyznała, że jej przyjaciele i rodzina nadal nazywają ją Robyn, zwłaszcza gdy chcą zwrócić jej uwagę.

Nie rozumiem, jak słyszę Rihanna, Rihanna, Rihanna - mówiła.
Kiedy słyszę Robyn, zwracam uwagę - dodała.
Miley Cyrus Miley Cyrus Instagram/mileycyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus urodziła się jako Destiny Hope. Jej pseudonim sceniczny powstał na podstawie tego z dzieciństwa. Najwyraźniej jako dziecko Destiny Hope zawsze się uśmiechała, więc jej rodzina nazywała ją Smiley, która ewoluowała następnie do Miley. W 2008 roku oficjalnie zmieniła imię.

Natalie Portman Natalie Portman AP

Natalie Portman

Natalie Portman to Neta-Lee Hershlag. Urodzona w Izraelu Natalie otrzymała tradycyjne hebrajskie imię, ale po emigracji do Stanów Zjednoczonych w 1984 roku rodzina zmieniła nazwisko Hershlag na Portman, panieńskie nazwisko babci matki aktorki, a Neta-Lee została Natalie.

Demi Moore Demi Moore EAST NEWS

Demi Moore

Demi Moore urodziła się jako Deme Gene Guynes. Większość ludzi nie wie, że Demi poślubiła muzyka rockowego Freddy'ego Moore'a, gdy miała zaledwie 17 lat i przyjęła jego nazwisko. Małżeństwo trwało cztery i pół roku, ale aktorka postanowiła zachować swoje nazwisko jako sceniczne.

Bruno Mars Bruno Mars AG

Bruno Mars

Chociaż urodził się jako Peter Hernandez, otrzymał przydomek Bruno, ponieważ jako małe dziecko wyglądał jak słynny zapaśnik Bruno Sammartino. 

Taylor Swift, Calvin Harris Taylor Swift, Calvin Harris INFUSNY-284 / BULLS

Calvin Harris

Swego czasu fani artysty byli trochę zdezorientowani, gdy Taylor Swift wydała okrzyk na swojego byłego chłopaka podczas rozdania nagród iHeart Radio Music Awards, nazywając go "Adamem". Bo Calvin Harris to tak naprawdę Adam Richard Wiles. W późniejszym wywiadzie dla "Shortlist" Harris wyjaśnił, że przyjął pseudonim, starając się być bardziej "niejednoznaczny rasowo".

Mój pierwszy singiel był bardziej utworem soulowym i pomyślałem, że Calvin Harris brzmi bardziej dwuznacznie rasowo. Myślałem, że ludzie mogą nie wiedzieć, czy jestem czarny czy nie. Potem utknąłem z tym - wyznał. 
Katy Perry Katy Perry =Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com / @Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Katy Perry

Katy Perry to w rzeczywistości Katheryn Elizabeth Hudson. Piosenkarka wyjaśniła, że jej pseudonim pojawił się podczas kryzysu tożsamości nastolatki.

Byłam zakompleksiona przez całe dzieciństwo, więc mówiłam, że pokażę światu, że jestem czymś, że coś zrobię i że jestem wystarczająca - tłumaczyła Perry.
Nie chciałam być Katheryn Hudson. Nienawidziłam tego, więc postanowiłam być kimś innym - dodała w wywiadzie dla "The Guardian". 
Nicki Minaj Nicki Minaj Fot. nickiminaj/Instagram

Nicki Minaj

A Nicki Minaj to tak naprawdę Onika Tanya Maraj. W wywiadzie dla "The Guardian" z 2012 roku raperka wyjaśniła, że nawet nie wybrała swojego pseudonimu.

Ktoś zmienił moje imię - powiedziała publikacji.
To była jedna z pierwszych umów, które podpisałem. Facet chciał, żebym nazywała się Minaj. Walczyłam z nim pięściami i paznokciami. Ale mnie przekonał - dodała.

Przez rodzinę woli być jednak nazywana Oniką. 

Nie podoba mi się, gdy moja rodzina lub bliscy przyjaciele nazywają mnie Nicki Minaj - wyjaśniła. Nie jestem Nicki Minaj, kiedy jestem z nimi - mówi.
Więcej o:
Komentarze (25)
Wiedzieliście, że Brad Pitt w rzeczywistości nazywa się zupełnie inaczej? Nosi takie samo imię jak znany książę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ijon Tichy

  Oceniono 20 razy 20

  Jakie to dziwne. A Michal Anioł nazywał się naprawdę Michelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni.

 • Gość: Vbn

  Oceniono 20 razy 14

  Destiny Hope brzmi jak pseudonim striptizerki.

 • Gość: wojtek

  Oceniono 10 razy 10

  A Wojtek ma na imię Czesław ?

 • boo-boo

  Oceniono 3 razy 3

  Myślałem, że Jarosław.

 • cezar61

  Oceniono 3 razy 3

  Myślałem, że ma na imię Tadeusz.

 • student_zebrak

  Oceniono 5 razy 3

  z domu Lewandowski?
  gwiazdorska rodzina

 • jego-wysokosc

  Oceniono 2 razy 2

  Tak naprawdę Brad to Konstanty Radziwiłł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX