Wojewódzki to nie tylko 'król TVN-u'. Nawet na Instagramie zarabia fortunę. Mierzyć się z nim może tylko Lewandowski

Dla wielu z nas Instagram jest miejscem do publikowania selfie. Jednak niektóre polskie gwiazdy zarabiają setki tysięcy złotych za wrzucenie zdjęcia z reklamą jakiegoś produktu. Wojewódzki czy Lewandowski dostają za jeden wpis tyle, że spokojnie mogą kupić za to mieszkanie!
Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Facebook

Kuba Wojewódzki

Jeśli jesteście właścicielami jakiejś marki i chcecie zareklamować swój produkt na instagramowym profilu Kuby Wojewódzkiego, musicie liczyć się z wydatkiem rzędu 200 tys. zł. Jednak dziennikarz chwalił się jakiś czas temu, że za jeden post sponsorowany otrzymał 500 tys. zł! W przypadku polskiego show-biznesu trudno znaleźć kogoś, kto mu pod tym względem dorówna.

Edyta Górniak Edyta Górniak screen Instagram/edytagorniak

Edyta Górniak

Wśród pań natomiast najlepiej radzi sobie Edyta Górniak, która uznawana jest za ikonę polskiej muzyki. Aby gwiazda wypromowała coś na swoim profilu, trzeba zapłacić jej nawet 200 tysięcy złotych.

Robert Lewandowski Robert Lewandowski Deutsche Welle

Robert Lewandowski

Na należące do najwyższych stawki może liczyć również Robert Lewandowski. Profil sportowca obserwuje ponad 15 milionów internautów. Reklamodawcy to doceniają i chętnie płacą piłkarzowi nawet pół miliona złotych za jedno zdjęcie reklamujące jakiś produkt.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek

W czołówce jest również Małgorzata Rozenek. Standardowo za post sponsorowany może zainkasować 30 tys. zł. Jednak zdarzały się jej kontrakty, na których zarabiała nawet 100 tys. zł. Śmiało można powiedzieć, że jej instagramowy profil przypomina czasem słup reklamowy. Ale jak widać, opłaca się!

Anna Lewandowska Anna Lewandowska KAPIF.pl

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, jak przystało na najpopularniejszą polską trenerkę, otrzymuje średnio za jeden post nawet 100 tys. zł.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa instagram/juliawieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Nic dziwnego, że reklamodawcy chętnie odzywają się do aktorki. Julka za jeden sponsorowany post dostaje 20-30 tysięcy złotych.

Moda na topie Moda na topie KAPIF.pl

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec za jeden post otrzymuje średnio 10 tys. zł. Jednak zdarzają się też reklamodawcy gotowi zapłacić modelce nawet 30 tys. zł.

Więcej o:
Komentarze (127)
Kuba Wojewódzki to nie tylko "król TVN-u". Nawet na Instagramie zarabia fortunę. Za jeden wpis może spokojnie kupić mieszkanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: prawda

  Oceniono 120 razy 110

  Cóż, śledzenie cudzego życia na Instagramie itp portalach, to jedyna rozrywka dla znudzonych pustaków. To oni nabijają kabzę Wojewódzkiemu i reszcie buraczanych celebrytów.

 • Gość: wa

  Oceniono 54 razy 40

  Zawsze mnie zastanawia czy są jakieś statystyki dzięki którym wiadomo czy w ogóle taka reklama działa. Ja wiem, że większość ludzi to idioci, ale jakoś wątpię zeby dany produkt kupiło tyle osób żeby się to 200 tysięcy zwróciło. Albo chociaż 50 tysięcy.

 • ziomekp.1

  Oceniono 26 razy 26

  Jakiś czas temu na Gazeta.pI był artykuł o pewnej młodej pani naukowiec która ma bardzo obiecujące wyniki badań tyczące nowej grupy antybiotyków, ciekawostką był fakt, że "dawcą" owych obiecujących medykamentów są bez skorupowe ślimaki.
  Pani naukowiec szuka gdzie może grantów i chodzi raptem o kilkadziesiąt tysięcy aby mogła kontynuować badania.
  Badania tej pani mogą uratować tysiące istnień..................
  PIRDOLONE CELEBRYTY zarabiają większe kwoty na lajkach i nikogo nie uratują..................
  Świat się sqrwił niemożebnie...........

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 28 razy 26

  Trzeba być niezłym młotem żeby obserwować profile "gwiazd".

  Prawdziwa sztuka broni się sam i nie potrzebuje takiej reklamy.

 • Gość: Ida

  Oceniono 24 razy 24

  Przypomina mi się wiersz Wisławy Szymborskiej "Wieczór autorski"
  "Muzo, nie być bokserem to nie być wcale.
  Ryczącej publiczności poskąpiłaś nam"....
  Przypomnijcie sobie ten tekst, doczytajcie do końca...Ja wolę być wśród mniejszości słuchającej poezji niż wśród większości oglądającej "bokserów" w rodzaju panu Wojewódzkiego...

 • cezar85

  Oceniono 17 razy 15

  nie mam czasu na insta

  przez same reklamy w telewizji, wystarczająco czasu marnuję na nie kupowanie goovna

  gdybym jeszcze dodał do tego goovno popychane przez gamoni z insta, to nie robiłbym nic innego

 • galaxia

  Oceniono 18 razy 14

  Jeśli to prawda to jest to naukowy dowód na to że spora część społeczeństwa jest po prostu głupia. Z jakiej dziedziny posiadają wiedzę wymienieni celebryci żeby mogli cokolwiek zarekomendować odpowiedzialnie?

 • brylant1

  Oceniono 11 razy 9

  Jakim trzeba być pustakiem żeby kupić cokolwiek jeśli reklamuje to jakaś gwiazdeczka/instastar lub inny celebryt nie kierując się swoim gustem/ekonomią... Wręcz unikam kupowania czegokolwiek co takie pseudo autorytety reklamują - zniechęca i odstręcza mnie taka reklama.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX