Richard Gere przyłapany na rodzinnych wakacjach z synem i młodszą o 33 lata żoną. Widok dumnego ojca z dzieckiem rozczula. Co za sielanka!

Richard Gere od kilku lat przeżywa drugą młodość. Paparazzi przyłapali go ostatnio na wakacjach w Toskanii. Aktor wypoczywał z młodszą żoną i kilkumiesięcznym synem.
Richard Gere na wakacjach z rodziną Richard Gere na wakacjach z rodziną Forum / Forum, Backgrid UK

Druga młodość

Richard Gere największe triumfy święcił w latach 90. To właśnie wtedy zagrał w takich filmach jak "Pretty Woman" czy "Uciekająca panna młoda". Dziś aktor ma 69 lat i wciąż nie zwalnia tempa. Przynajmniej jeśli chodzi o życie prywatne. Na początku tego roku został ojcem. Matką dziecka jest jego młodsza o 33 lata żona, hiszpańska aktywistka Alejandra Silva.

Kilka dni temu cała trójka została przyłapana na rodzinnych wakacjach w Toskanii.

Richard Gere na wakacjach z rodziną Richard Gere na wakacjach z rodziną Forum / Forum, Backgrid UK

Nowa miłość

Richard Gere poślubił Alejandrę Silvę w kwietniu 2018 roku. Wcześniej przez 11 lat był w związku małżeńskim z modelką i aktorką Carey Lowell. Niestety, ich uczucie nie przetrwało  próby czasu. Para rozwiodła się w 2013 roku. Owocem ich miłości jest 19-letni syn Homer James Jigme.

Richard Gere z synem Richard Gere z synem FORUM

Prywatność

Zakochani bardzo strzegą swojej prywatności. Ich syn urodził się w lutym, ale paparazzim udało się sfotografować całą rodzinę w komplecie dopiero teraz. Trzeba przyznać, że Gere zajmujący się dzieckiem to bardzo uroczy obrazek. Aktor czule okrywał kilkumiesięcznego syna kocem.

Alejandra Silva z synem Alejandra Silva z synem FORUM

Buddyjskie namaszczenie

Alexander, bo tak ma imię syn pary, przyszedł na świat w Nowym Jorku. Wcześniej rodzice długo zwlekali z ogłoszeniem ciąży. Zrobili to dopiero po spotkaniu z Dalajlamą. Przedstawiciel jednej z czterech największych szkół buddyzmu tybetańskiego miał wówczas pobłogosławić ich pociechę.

Richard Gere i Alejandra Silva-Gere zostali rodzicami Richard Gere i Alejandra Silva-Gere zostali rodzicami Fot. Alejandra Silva-Gere | Instagram

Alejandra Silva

Alejandra Silva jest córką biznesmena i byłego wiceprezesa klubu piłkarskiego Real Madryt. Jej pierwszym mężem był Govind Friedland. W 2012 roku para powitała na świecie syna Alberta. Trzy lata później aktywistka zostawiła jednak ojca dziecka dla Richarda Gere. Co ciekawe, aktor był wieloletnim przyjacielem rodziny.

Richard Gere i Alejandra Silva-Gere zostali rodzicami Richard Gere i Alejandra Silva-Gere zostali rodzicami REX/Shutterstock / REX/Shutterstock/EAST NEWS

Zgrana para

Richarda Gere i Alejandrę Silvę dzieli 36 lat. Pomimo różnicy wieku i tak wydają się być bardzo zgraną parą. Mają chociażby wspólne spojrzenie na świat i podobną wrażliwość na sprawy społeczne.

Więcej o:
Komentarze (32)
Richard Gere przyłapany na rodzinnych wakacjach z synem i młodszą o 33 lata żoną. Widok dumnego ojca z dzieckiem rozczula. Co za sielanka!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ju.j

  Oceniono 33 razy 19

  Związek dwojga dorosłych i dojrzałych osób. Przestańcie się podniecać tak tym wiekiem, polaczki.

 • Gość: anna

  Oceniono 17 razy 17

  33 lata starszy czy 36 lat różnicy - matematyka to trudny przedmiot...

 • Gość: Ja

  Oceniono 8 razy 8

  Przyłapany? Czyli uciekał a Wy go cap i jest?

 • Gość: Babylove

  Oceniono 18 razy 8

  Na miłość,szxzegolnie taka,nigdy nie jest za pozno! Może dopiero teraz dojrzał,a może spotkał odpowiednia partnerkę! Nie nam krytykować Starym może być wiekiem Jest znakomitym aktorem,a teraz sprawdza się jako tata I nikt mu tego nie odbierze Przynajmniej nie kazał partnerce usunąć

 • Gość: Cathy

  Oceniono 19 razy 7

  Mam męża 20 lat i 2 dni starszego od siebie. Jesteśmy razem już 20 lat. Wiem co to znaczy być napiętnowana.

 • Gość: Aaa

  Oceniono 5 razy 5

  To w końcu 33 czy 36 lat ich dzieli?

 • remul

  Oceniono 1 raz 1

  Może warto sprawdzić znaczenie słowa „przyłapać”, zamiast powielać błąd typowy dla większości portali. Przyłapać można na czymś negatywnym, nierypowym, nienaturalnym. Przyłapać można z kochanką, z żoną jedynie w czynności nienaturalnej. Tak samo jak niedostrzegacie różnicy między kolizją i wypadkiem, używając tych słów zamiennie. Brakuje jeszcze, żebyście zaczęli używać slowa bynajmniej w sposób typowy dla sporej grupy rodaków. „Bylismy w Bułgarii i mnie się bynajmniej podobało” 😁

 • rooboy

  Oceniono 1 raz 1

  myslac pozytywnie - w czasie potrzebnym na przeczytanie tego artykulu od poczatku do konca, Alejandra odmlodniala o 3 lata… myslac negatywnie - Richard postarzal sie o 3 lata...

 • Gość: neith

  Oceniono 1 raz 1

  Przyłapany? Jak złodziej na kradzieży śliwek?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX