Premiera filmu 'Na bank się uda'. Blanka Lipińska w odważnej stylizacji. Najdziwniejsze są buty. Wygodne?

We wtorek wieczorem w Warszawie odbyła się premiera filmu 'Na bank się uda'. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd z polskiego show-biznesu, m.in. Blanka Lipińska, Przemysław Sadowski czy Adam Ferency. Zobaczcie, jak się prezentowali!
Adam Ferency Adam Ferency KAPIF.pl

Adam Ferency

We wtorek wieczorem odbyła się premiera polskiego filmu "Na bank się uda". To komedia kryminalna, która została oparta na autentycznych wydarzeniach. Jedną z głównych ról zagrał Adam Ferency, który wcielił się w postać Tolka. Jego bohater niedawno owdowiał i stracił mieszkanie. Razem z kolegami planuje napad na bank.

Ferency pojawił się na premierze w dosyć luźnej stylizacji. Postawił na nieco za dużą marynarkę oraz żółty t-shirt. Do tego sportowe buty, w których na pewno było mu bardzo wygodnie.

Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska Józef Pawłowski, Klaudia Szafrańska KAPIF.pl

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska

Swoim wyglądem zaskoczył Józef Pawłowski. Aktor ogolił się na łyso i na pierwszy rzut oka trudno go rozpoznać. Towarzyszyła mu piękna żona, Klaudia Szafrańska, która jest utalentowaną wokalistką zespołu Xxanaxx. Dziewczyna postawiła na dosyć ciekawą sukienkę z marszczeniami i wyglądała w niej świetnie. 

Michał Mikołajczak Michał Mikołajczak Adam Jankowski/REPORTER / ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Michał Mikołajczak

Michał Mikołajczak w filmie wcielił się w rolę prezesa banku. Na premierze zaprezentował się w stylu tzw. luźnej elegancji. Czarne spodnie, biały t-shirt i marynarka w kratę. Prosto, ale mimo to aktor prezentował się bardzo dobrze!

Blanka Lipińska Blanka Lipińska Kamil Piklikiewicz

Blanka Lipińska

Największą uwagę zwróciła na siebie Blanka Lipińska. Celebrytka wybrała na tę okazję dosyć odważną stylizację. Biała sukienka wyglądała tak, jakby ktoś specjalnie chciał ją podrzeć. Jednak to nie ona była najciekawszym elementem całej stylizacji. Lipińska włożyła bowiem przezroczyste buty, w których widać jej było stopy. Myślicie, że są wygodne?

xFot. Kamil Piklikiewicz/East News,  Warszawa, 6.08.2019 Uroczysta premiera filmu Na bank sie udaN/z: Blanka Lipinska
Kamil Piklikiewicz

Przemysław Sadowski Przemysław Sadowski KAPIF.pl

Przemysław Sadowski

Przemysław Sadowski prezentował się bardzo elegancko. Na wieczorną premierę włożył dobrze dobrany garnitur w kratę, czarną koszulę oraz krawat.

Paulina Gałązka Paulina Gałązka KAPIF.pl

Paulina Gałązka

Na czerwonym dywanie pojawiła się również Paulina Gałązka, która w filmie zagrała Olgę. Aktorka założyła piękną, złotą sukienkę z bardzo głębokim rozcięciem. Buty na szpilce podkreśliły jej długie nogi. Musimy przyznać, że to nasza ulubiona stylizacja!

A Wam, która podobała się najbardziej?

KB

Więcej o:
Komentarze (25)
Premiera filmu "Na bank się uda". Blanka Lipińska w odważnej stylizacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: d

  Oceniono 25 razy 25

  Lipińska wygląda jak Racewicz - ten sam chirurg?

 • Gość: Mrq

  Oceniono 24 razy 24

  Jak ten film wygląda jak te gwiazdy to na bank się nie udało.

 • my_kroolik

  Oceniono 19 razy 17

  Jeden facet w smokingu, drugi w adidasach i łachach z secondhandu, a między nimi całe spektrum ubiorów. Na zaproszeniu zapomnieli napisać jaki obowiązuje dress code?

 • wojtasar

  Oceniono 14 razy 12

  brawo Adam !! walić te wyfiokowane gwiazdeczki i lalusiów - niech żyje luzik

 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 9

  Co tu komentować...

 • waapi

  Oceniono 8 razy 6

  Ludzie mając kilka wiosen na karku jak Adam Ferency co się liczy. Wygląd czy talent? To nie aktor który wybił się M jak miłość. Ma w d... dress code bo co nie dostanie fantastycznej nowej roli. Nie ten co miał do niego zadzwonić w sprawie nowej roli i tak zadzwoni. Zatem chce mieć wygodnie i luźno to ma.

 • Gość: lu

  Oceniono 4 razy 4

  Lipińska - największy polski szkodnik w kwestii praw kobiet, dla której idealny model związku to "forsiasty, niezbyt bystry, seksistowski przemocowiec + przygłupawa, nieszanująca się, łasa na kasę dziunia do dymania".

 • Gość: Pimpuś

  Oceniono 4 razy 4

  Blanka Lupińska pisze wam artykuły do dzialu “Kobieta” albo “Twój Weekend” że ja tak głupio lansujecie?

 • Gość: Angie

  Oceniono 4 razy 4

  Nie zabrakło kur w iska blanci

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX