Komentarze (35)
Zosia Ślotała pokazała pokój dzieci. Jest bardzo przytulnie, ale internauci zwrócili uwagę, że dość pusto
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: lol

  Oceniono 8 razy 0

  lewuska mogła być wziąć przykład, u niej w domu książek brak , bo w jej rodzinie brak tradycji czytania. Smutne, ale przawdziwe. Lewa to klasyczny przygłup o IQ ameby.

 • Gość: Orchidea

  Oceniono 6 razy 0

  Modny jest szary,więc jest na topie u wszystkich, poza tym umówmy się to są znana osoby i mają wszystko firmowe.... Stać ich na to,lub mają za darmo...Każda matka dla swojego dziecka chciałaby jak najlepsze i najmodniejsze rzeczy tylko kogo to stać.....? Ja mam trójkę dzieci i wychowuje sama,niestety los tak chciał,że zostałam wdową. Staram się jak mogę i najważniejsze dla mnie jest to żeby dzieci miały w co się ubrać,a nie co mają w pokoju czy jak jest urządzony. Dla mnie liczy się zdrowie i podstawowe rzeczy,które jako matka muszę spełnić....Niestety w świecie tak jest,że jedni są biedni,a drudzy bogaci.

 • Gość: kate

  Oceniono 6 razy 0

  Pazura ma najładniej

 • Gość: dfv

  Oceniono 1 raz -1

  Taka światowa a nie wie, że stawianie zabawkowych tipi jest w Ameryce uważane za rasistowskie :/ Tak jak nie bawi się w murzynów, tak nie powinno bawić się w Indian

 • Gość: supcio

  Oceniono 3 razy -1

  uwielbiam jasne pokoje, jasne podłogi i delikatne pastelowe kolory. mało mebli , pierdołków . tylko to co niezbędne. wtedy odpoczywam . super . nie lubię bałaganu.

 • Gość: basiula34

  Oceniono 2 razy -2

  Pokoj dla dziecka 14 metrow kwadratowych bedzie wystarczajacy na cale dziecinstwo i mlodosc?

 • Gość: hh

  Oceniono 6 razy -2

  szkoda, ze zadna nie urzadzila w stylu montessori

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX