Dawno niewidziana Katarzyna Figura błyszczała na czerwonym dywanie. Nowa fryzura odjęła jej lat, ale to kreacja jest prawdziwym hitem

Katarzyna Figura pojawiła się na gali wręczenia Nagrody Diamentowy Klaps. Aktorka zachwyciła stylizacją i fryzurą. Zobaczcie, jak się prezentowała. My jesteśmy pod dużym wrażeniem.
Katarzyna Figura Katarzyna Figura Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura była jednym z gości festiwalu Kino Letnie Sopot. 5 lipca aktorka wzięła udział w uroczystej gali otwierającej całe wydarzenie i wręczyła Cezaremu Pazurze nagrodę Diamentowy Klaps Filmowy.

Aktorka nie często pojawia się na imprezach branżowych, dlatego od razu zwróciła uwagę fotoreporterów. Trzeba też przyznać, że wszystkie oczy były zwrócone na Figurę, bo gwiazda  wspaniale się prezentowała w jaśniejszych i dłuższych blond włosach wyglądała młodo i świeżo. 

05.07.2019 Sopot Gala wreczenia Nagrody Diamentowy Klaps Filmowy Visa Kino Letnie Sopot Zakopane 2019 Fot. Wojciech Strozyk/REPORTERn/z: Katarzyna Figura
Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Katarzyna Figura

Wzrok przyciągała także stylizacja aktorki. Katarzyna Figura postawiła na prostotę i elegancję. Na wydarzeniu pojawiła się w długiej, czarnej sukni, którą zestawiła z modną skórzaną ramoneską. Do tego mała, fioletowa torebka i szpilki w tym samym kolorze. Wszystko to niesamowicie ze sobą współgrało i sprawiało, że Figura odmłodniała. 

Dużym plusem był także makijaż. Ostry odcień szminki kapitalnie współgrał z karnacją gwiazdy. 

05.07.2019 Sopot Gala wreczenia Nagrody Diamentowy Klaps Filmowy Visa Kino Letnie Sopot Zakopane 2019 Fot. Wojciech Strozyk/REPORTERn/z: Katarzyna Figura
Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Katarzyna Figura w 'Uwadze!' Katarzyna Figura w 'Uwadze!' Kadr z UWAGA! TVN/x-news

Katarzyna Figura o problemach z mężem

Nie każdy wie, ale ostatnie lata nie były łatwe dla aktorki. Katarzyna Figura w tamtym roku wygrała proces z byłym mężem - Kaiem Schoenhalsem. Na sali sądowej walczyli ze sobą aż 6 lat. 

Przypomnijmy, że najpierw aktorka wniosła pozew o rozwód i opowiedziała głośno, że ona i jej dzieci były ofiarami przemocy. W odpowiedzi mężczyzna wniósł pozew przeciwko żonie. Oskarżył ją o naruszenie dóbr osobistych.

Po 6 latach zakończył się proces. Zgodnie z wyrokiem wszystkie jego roszczenia, w tym również finansowe, zostały odsunięte. Wszelkie zarzuty wobec mojej osoby, (...) zostały całkowicie odsunięte - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem "Uwagi". 

KAtarzyna Figura maz 2008-10-09
KAPIF.pl

Katarzyna Figura Katarzyna Figura KAPIF.pl

Katarzyna Figura o problemach z mężem

Katarzyna Figura po raz pierwszy publicznie opowiedziała o tym, że jest ofiarą przemocy, w 2012 roku. W wywiadzie dla magazynu "VIVA!" wyznała, że jej małżeństwo z Amerykaninem to "była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie". Odważyła się jednak upublicznić ich sytuację, gdyż zaczęła bać się o swoje dzieci, które również padły ofiarą przemocy ze strony Schoenhalsa.

Katarzyna Figura w 2018 roku Katarzyna Figura w 2018 roku KAPIF.pl

Katarzyna Figura w 2018 roku

Dziś aktorka ma ten trudny okres za sobą. Jednak do tej pory odzywają się do niej kobiety, które dziękują jej za to, że odważyła się opowiedzieć głośno o tym, że jest ofiarą przemocy.

Do tej pory najwięcej sympatii odbieram ze strony kobiet. To jest pewnego rodzaju utożsamianie się z moją historią. Myślę, że to, co ja zrobiłam, wpisało się także w interes społeczny. Nikt sobie nie wyobrażał, że taka osoba może wyjawić, że była, że jest, ofiarą - powiedziała w "Uwadze".
Katarzyna Figura w 2015 roku Katarzyna Figura w 2015 roku KAPIF.pl

Katarzyna Figura w 2015 roku

W styczniu 2019 roku aktorka opowiedziała z kolei o swojej córce. Figura przyznała, że jej  16-letnia córka Koko chce wyjechać do USA, by tam się uczyć. Aktorka nie dopuszcza do siebie tej myśli, nie chce bowiem być z dala od pociechy. 

Katarzyna Figura wolałaby, żeby Koko zaczęła studia w Polsce, a do Stanów wyjechała, gdy skończy 18 lat. Wtedy sama będzie mogła o sobie decydować.

Katarzyna Figura
Instagram.com/ kokofigura

Katarzyna Figura w 2012 roku Katarzyna Figura w 2012 roku KAPIF.pl

Katarzyna Figura w 2012 roku

Na przestrzeni ostatnich lat aktorka bardzo się zmieniała. Trzeba jednak przyznać, że tak dobrze jak wygląda dziś, nie prezentowała się dawno. Jak widać bycie singielką jej służy.  Figura jest też jedną z nielicznych gwiazd, które nie nadużywają medycyny estetycznej. 

Katarzyna Figura w 2010 roku Katarzyna Figura w 2010 roku KAPIF.pl

Katarzyna Figura w 2010 roku

Katarzyna Figura w 2010 roku

Katarzyna Figura w 2006 roku Katarzyna Figura w 2006 roku KAPIF.pl

Katarzyna Figura w 2006 roku

Katarzyna Figura w 2006 roku

Katarzyna Figura w 2004 roku Katarzyna Figura w 2004 roku KAPIF.pl

Katarzyna Figura w 2004 roku

Katarzyna Figura w 2004 roku

AG, AW

Więcej o:
Komentarze (79)
Dawno niewidziana Katarzyna Figura błyszczała na czerwonym dywanie. Nowa fryzura odjęła jej lat, ale to kreacja jest prawdziwym hitem
Zaloguj się
 • Gość: Dziunia

  Oceniono 56 razy 42

  Nareszcie odżyła-po tylu latach uwolniła się od tego psychopaty Fajnie,normalnie,bez botoksow!

 • Gość: Gość

  Oceniono 54 razy 38

  Pozbyła się sie dwóch psychopatów męża i fryzjera ;)
  Zdrówka, spokoju i prawdziwej miłości dla Pani Kasi.
  Spełnienia marzeń

 • Gość: Ewa

  Oceniono 29 razy 29

  Ja tylko chciałabym zaznaczyć ,że z każdym dniem komentujący również się starzeją. I tego nie zatrzyma nic.

 • kanna

  Oceniono 26 razy 14

  Ma źle dobrany stanik...Całość fajna.
  A generalnie wygląda trochę jak Joanna Kurowska.

 • zebrzec

  Oceniono 17 razy 13

  kurcze ,a mnie sie podobały u niej krókie włosy..:)

 • baska_w5

  Oceniono 35 razy 7

  Wg mnie wcale nie wygląda tak świetnie jak to twierdzi Plotek. Twarz wyraźnie zmęczona, wory pod oczami i coś dziwnego dzieje się z dłońmi Pani Katarzyny. Życzę Jej dużo zdrowia i powrotu dobrego samopoczucia.

 • Gość: Maggy

  Oceniono 7 razy 5

  Pani Kasiu od zawsze podziwialiśmy Pani talent i pełną wdzięku osobowość.W tej fryzurze wróciła Pani do lat swojej młodości a takiego wizerunku nam brakowało.Nareszcie.Jest pięknie.Życzymy Pani zdrowia i szczęścia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX