Gałkowo Masters 2019. Tłum gwiazd w stadninie Ferenstein-Kraśko. Gessler zachwyciła, a strój Szostak już widzieliśmy. Miała go na sobie Rozenek

W stadninie Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko odbyła się impreza Gałkowo Masters 2019. Na evencie pojawiło się wiele gwiazd, w tym Lara Gessler, Anna Dec czy Łukasz Jemioł.
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko VIPHOTO/East News

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko

Gałkowo Masters to jedna największych imprez jeździeckich w Polsce. Na Mazurach w dniach 28-30 czerwca właśnie odbyła się XVI edycja zawodów. Największe gwiazdy polskiego show-biznesu przyjechały obejrzeć piękne konie i popisy jeździeckie.

Od wielu lat staramy się, by nasze zawody stawały się nową jakością wśród wydarzeń sportowych i towarzyskich. Jest to jedyne takie wydarzenie w tej części Europy, gdzie rywalizacja na najwyższym sportowym poziomie łączy się z niesamowitym show zmieniającym jeździectwo w dzieło sztuki. Historia imprezy sięga ponad 15 lat. Podczas tegorocznej XVI już edycji Mes Gałkowo Masters planujemy w ramach części sportowej 24 konkursy, w których wystartują zawodnicy z kraju i Europy. Niedzielne grand prix po raz drugi nosiło będzie imię ppłk Ludwika Ferensteina jednego z najsłynniejszych jeźdźców w historii polskiej kawalerii. W programie części artystyczno-charytatywnej budzący ogromne zainteresowanie mediów z całej Polski teatr konny , majestatyczne konie andaluzyjskie pochodzące z królewskiej hiszpańskiej szkoły jazdy dosiadane między innymi przez Kingę Rusin i Karolinę Ferenstein-Kraśko, legendarny konkursu kapeluszy, mistrzowski test powożenia i próba terenowa Range Rover, pokaz mody Equestrian , charytatywna licytacja podczas sobotniego bankietu oraz wieczorny koncert gwiazdy . Gałkowo Masters to również okazja do niecodziennych spotkań, wyśmienitych kolacji w mniejszym gronie. Nie przez przypadek Gałkowo Masters nosi miano najbardziej medialnej imprezy jeździeckiej w Polsce. - podają organizatorzy na stronie imprezy. 
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko VIPHOTO/East News

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko

Jedną z organizatorek imprezy jest wielka miłośniczka koni - Karolina Ferenstein-Kraśko. Zarówno ona jak i Piotr Kraśko świetnie bawili się podczas całego wydarzenia. Oboje postawili na elegancję. Zachwyca zwłaszcza asymetryczna i zwiewna sukienka w grochy żony dziennikarza. Ferenstein-Kraśko wygląda w niej obłędnie. 

Lara Gessler Lara Gessler VIPHOTO/ East News

Lara Gessler

Lara Gessler również założyła piękną, letnią sukienkę. Do tego modny w tym sezonie kapelusz i proste klapki. Trzeba przyznać, że córka Magdy Gessler prezentuje się bardzo dziewczęco. 

Galkowo Masters, 29.06.2019, fot.WBF, na zdj. Lara Gessler
WBF

Karolina Szostak Karolina Szostak VIPHOTO/East News

Karolina Szostak

Karolina Szostak postawiła na modną neonową sukienkę, którą połączyła z długim swetrem z pomarańczowymi dodatkami. 

Galkowo Masters, 29.06.2019, fot.WBF, na zdj. Karolina Szostak
WBF

Taki sam sweterek miała na sobie ostatnio Małgorzata Rozenek. Która z pań prezentuje się w nim lepiej?

a
Fot. m_rozenek/Instagram

Anna Dec Anna Dec VIPHOTO/ East News

Anna Dec

Anna Dec na imprezie sportowej Gałkowo Masters 2019

Katarzyna Sokołowska Katarzyna Sokołowska VIPHOTO/East News

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska na imprezie sportowej Gałkowo Masters 2019

Łukasz Jemioł, Katarzyna Sokołowska Łukasz Jemioł, Katarzyna Sokołowska VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Łukasz Jemioł, Katarzyna Sokołowska

Łukasz Jemioł na imprezie sportowej Gałkowo Masters 2019

Joanna Horodyńska, Karolina Ferenstein-Kraśko Joanna Horodyńska, Karolina Ferenstein-Kraśko VIPHOTO/East News

Joanna Horodyńska, Karolina Ferenstein-Kraśko

Joanna Horodyńska na imprezie sportowej Gałkowo Masters 2019

Natalia Klimas Natalia Klimas VIPHOTO/East News

Natalia Klimas

Natalia Klimas na imprezie sportowej Gałkowo Masters 2019

AG 

Komentarze (106)
Plejada gwiazd w stadninie Ferenstein-Kraśko. Lara Gessler zachwyciła letnią sukienką. Za to strój Karoliny Szostak widzieliśmy u Małgorzaty Rozenek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: weq

    Oceniono 52 razy 46

    Lara gessler ma jeden z bardziej wieśniackich tatuaży nie tylko w szołbiznesie ale w ogóle- źle zrobiony, zwyczajnie nieładny, niedobrze wpasowany w plecy- źle pracuje. A potem "fanki" kopiują na siebie takie szlory i laski latem wyglądają na ulicach jakby były poznaczonymi prostytutkami.

  • cracken001

    Oceniono 45 razy 41

    Hmmmm.....wg.waszych niedojebkow-redaktorow,to kazda pinda co rusz to "zachwyca".....Dziwne,ze czytelnicy Maja najczesciej zupelnie odmienne zdanie.

  • Gość: Fg

    Oceniono 37 razy 35

    Towarzystwo wzajemnej adoracji.

  • Gość: Popyy

    Oceniono 43 razy 31

    Sorry. Ta Gessler jest tragiczna. Tragiczna.

  • Gość: M

    Oceniono 34 razy 28

    Horodynska masakra. Wygląda komicznie

  • Gość: Dodek

    Oceniono 37 razy 25

    Horodyńska ,Gessler, Klimas, skąd one się urwał, wyglądają okropnie!!! Klimas na każdym zdjęciu podtrzymuje brzuch ,jak księżna (daleko jej do niej), kochana nic ci nie wypadnie !! Gessler pominę, wygląda jak żydówka, ale Horodyńska znawczyni mody, co to ma być??? Cóż to za strój??? Innych krytykowana, a sama wygląda jak strach na wróble , koszmar !!! Hahaha !!

  • baska_w5

    Oceniono 25 razy 23

    Może i największa impreza jeździecka tylko gdzie są te gwiazdy??????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX