18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Karolina Plachimowicz z 'Projekt Lady' uzależniła się od operacji plastycznych. Dziś to zupełnie inna osoba. Zdjęcia ze szpitala są drastyczne [18+]

Karolina Plachimowicz była jedną z najbarwniejszych postaci drugiej edycji 'Projektu Lady'. Sympatyczna blondynka często skarżyła się na swój wygląd. 'Brigitte' postanowiła spełnić swoje marzenie o idealnym wyglądzie. Od jakiegoś czasu poddaje się operacjom plastycznym i chwali się zdjęciami ze szpitala. Już teraz trudno ją rozpoznać, a to dopiero początek zmian.
Karolina 'Bridgette' Plachimowicz i mentorka Irena Kamińska-Radomska Karolina 'Bridgette' Plachimowicz i mentorka Irena Kamińska-Radomska instagram.com/irenakaminskaradomska/

Materiał na celebrytkę

Karolina Plachimowicz dała nam się poznać w drugiej edycji programu jako Brigitte. Celebrytka zaskakiwała swoimi kultowymi już hasłami w każdym odcinku. W "Projekt Lady" zajęła czwarte miejsce, a od zakończenia programu przeszła sporą metamorfozę. Znacznie schudła i zaczęła stopniowo ingerować chirurgicznie w swój wygląd.

Karolina Plachimowicz Karolina Plachimowicz Screen z Instagram.com/ karolina_plachimowicz

Początek zmian

"Brigitte" najpierw nieznacznie zrzuciła nadprogramowe kilogramy i postawiła na wyrazisty makijaż. Tuż po tym Karolina zdecydowała się na operację nosa, za którego kształtem nie przepadała.

Karolina Plachimowicz, projekt lady
Instagram.com/ karolina_plachimowicz

Karolina Plachimowicz Karolina Plachimowicz Instagram.com/ karolina_plachimowicz

Nieudany romans ze skalpelem

W międzyczasie Plachimowicz zdecydowała się na operację piersi. Chciała, żeby wróciły do kształtu sprzed ciąży. Jednak finalnie nie była zadowolona z ich nowego rozmiaru.

Przy operacji nie myślałam że wyjdą takie duże. Zrobiłam operacje wyłącznie ze względów estetycznych. Po ciąży same wiecie, jak piersi wyglądają. Dziś wiem, że nie muszę reprezentować swojej kobiecości przez wyeksponowanie piersi, czy też skąpych ubrań. Co prawda na specjalnie okazje lubię ubrać piękna bluzę czy kombinezon w której widać piersi - pisała wówczas na Instagramie.
Karolina Plachimowicz Karolina Plachimowicz Instagram

Dla perfekcyjnego wygladu nie cofnie się przed niczym

Jednak w ostatnich dwóch tygodniach Plachimowicz przeszła kilka kolejnych operacji, czym nie omieszkała się pochwalić na Instagramie. Tym razem było to dość inwazyjne "zabiegi". Najpierw "Brigitte" zdecydowała się wymienić implanty piersi, które nie spełniały jej oczekiwań. Celebrytka opublikowała zdjęcia, które dla wielu osób mogą być niesmaczne. Widzimy na nich implanty wyjęte z jej piersi. Dodatkowo Karolina zdecydowała się na usunięcie tzw. poduszek Bichata z policzków. Dzięki temu jej twarz stała się smuklejsza.


Instagram


Instagram

Karolina Plachimowicz Karolina Plachimowicz Instagram

Nowy podbródek, nowa ja

To był jednak dopiero wierzchołek góry lodowej. Kilka dni później Plichowicz po raz kolejny poddała się operacji w tureckiej klinice. Tym razem pod nóż poszedł jej podbródek, który przez lata przysparzał Karolinie wielu kompleksów. Wyraźnie uradowana celebrytka pochwaliła się efektami na Instagramie. Nie kryła też radości z efektu, który udało się jej osiągnąć.

No, jak po 3 operacjach to i tak nie wyglądam najgorzej - napisała.


Instagram


Instagram

Karolina Plachimowicz Karolina Plachimowicz Instagram

Tylko dla ludzi o silnych nerwach

Następnie była gwiazda "Projektu Lady" postanowiła zmienić kształt swoich pośladków i poddała się liposukcji, czyli odsysaniu tłuszczu. Tutaj również postanowiła podzielić z internautami dość niesmacznymi zdjęciami zrobionymi chwilę przed zabiegiem. Dodatkowo podzieliła się przemyśleniami.

Idąc na operację, nie wiedziałam, czego się spodziewać. Szczerze, to nawet nie wiedziałam, czy chce robić ją na 100%. Poleciałam bardzo zdenerwowana - zaczęła swój długi wpis.

Następnie opisała, co czuła chwilę przed operacją.

(.)Serce biło mi chyba milion na minutę, a w windzie dostałam zastrzyk i zjechaliśmy na dół, pamiętam, że jakiś asystent coś tam robił i obudziłam się już w pokoju. Czasami warto zaryzykować.


Instagram


Instagram

Karolina Plachimowicz Karolina Plachimowicz Instagram

Operacja mogła zakończyć się tragicznie?

Chociaż operacja się udała, Plachinowicz przez pierwszą dobę obawiała się nawet o swoje życie.

Po operacji miałam drgawki. Przez 3 godziny były mocne. Przez następne 5 godzin były  lekkie. Dostałam tabletkę na sen. Z nerwów nie usnęłam, bo przecież się naczytałam, że po lipo można umrzeć. Czekałam, aż minie jedna noc - napisała Karolina.
Karolina Plachimowicz Karolina Plachimowicz Instagram

Cierpienie się opłacało

"Brigitte" pochwaliła się efektami kilka dni po przebytych operacjach. Widać, że jej sylwetka jest znacznie odmieniona. Choć publikowanie takich zdjęć dla wielu osób jest przekroczeniem granic dobrego smaku, wielu fanów dziękowało jej za pokazanie kulisów i nieprzekłamywanie rzeczywistości.

Przepiękny biust teraz!!!!! Właśnie super Karolinka że pokazujesz zdjęcia. Najłatwiej wystawić piękne wygojone sylikony, potem nikt nie ma pojęcia, jaka jest prawda na początku!!!!! - napisała jedna z internautek.
Karolina Plachimowicz Karolina Plachimowicz Instagram

Efekt "wow"

Trzeba przyznać, że Karolina Plachimowicz nie przypomina dziś dawnej siebie. Zmiany wyszły jej na dobre. Zastanawiamy się tylko, czy pewnych drastycznych szczegółów nie ma mogła zostawić dla siebie.

Więcej o:
Komentarze (46)
Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" uzależniła się od operacji plastycznych. Dziś to zupełnie inna osoba. Zdjęcia ze szpitala są przerażające [18+]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wujekdobrarada

  Oceniono 49 razy 47

  pani powinna częściej korzystać z konsultacji lekarskich ale innego specjalisty

 • Gość: ona

  Oceniono 35 razy 33

  Biedna , nieszczęśliwa kobieta . Ona ma zaburzony obraz , postrzegania samej siebie . Nie akceptuje swojego wyglądu. Te przeróbki się nie skończą, zawsze znajdzie w sobie coś, co można poprawić. Powinniście jej współczuć a nie wyśmiewać. Szkoda , że nie ma wokół siebie kogoś, kto ją w tym zatrzyma, wyśle do dobrego terapeuty .

 • Gość: leon

  Oceniono 28 razy 22

  Nie piszcie, że zmiany wyszły jej na dobre. W ten sposób utwierdzacie w przekonaniu, że takie ryzykowne podejście do zabiegów medycyny estetycznej jest ok. Nie, nie jest ok. Jest to bardzo lekkomyślne i mogło skończyć się tragicznie. Dziewczyna po kilku dniach w niczym już nie przypomina siebie sprzed ciągu operacji i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. Dlatego też nie napędzajcie nieodpowiedzialnie takiego podejścia do tych kwestii. Dziwię się, że będąc matką, zdecydowała się na taki ryzykowny krok. No i jeszcze pozostaje pytanie, czy dziecko w ogóle rozpozna mamę...

 • Gość: anna

  Oceniono 28 razy 22

  A z krzywym kręgosłupem nic nie zrobi?
  Myślę też, że implant mózgu by się przydał.

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 19 razy 17

  Skad ona bierze na to kase? Wyglada na szaraka a nie prezesa w korpo...

 • Gość: Autor

  Oceniono 16 razy 16

  Niestety operacji pofałdowania mózgu nie ma

 • Gość: wujek

  Oceniono 14 razy 14

  Lady Rodzynek przykładem dla tych gąsek

  Lady Rodzynek natchnionym przykładem świecąca. Tego należało się spodziewać. Przerażające

  Lady Rodzynek dała przykład, to było do przewidzenia!:(

 • Gość: Ona

  Oceniono 17 razy 13

  Mogła po prostu zacząć ćwiczyć... Wyszło by naturalnie i taniej nawet gdyby wzięła trenera personalnego a efekty byly by w podobnym czasie, biorąc pod uwagę czas gojenia po operacjach.

 • Gość: Idiotka

  Oceniono 19 razy 13

  Nie piszcie o tym czyms wiecej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX