Michalina Olszańska ma 26 lat i już mówią o niej 'najgolsza polska aktorka'. Nie bez powodu. Ma ona na koncie wiele rozbieranych scen

Michalina Olszańska jest córką aktorskiej pary - Agnieszki Fatygi i Wojciecha Olszańskiego. 27-latka jest uważana za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Ostatnio wystąpiła między innymi w pierwszym polskim serialu Netfliksa '1983'. Aktorka ma na swoim koncie wiele rozbieranych scen. Niektórzy żartują nawet, że jest 'najgolszą' aktorką polskiego kina. Pamiętacie te filmy?
Córki Dancingu Córki Dancingu mat. promocyjne

"Córki dancingu"

O Michalinie Olszańskiej zrobiło się głośno w 2015 roku, kiedy to wcieliła się w jedną z głównych ról w filmie 'Córki Dancingu'. Razem z Martą Mazurek zagrała rozśpiewane syreny, które nie mają oporów przed eksponowaniem swoich nagich ciał. Obie występowały więc bez staników, a nawet i bez majtek.

Michalina Olszańska wystąpiła w filmie Michalina Olszańska wystąpiła w filmie "Anatomia zła" z 2015 roku. Materiały prasowe

"Anatomia zła"

Tego samego roku do kin trafiła też 'Anatomia zła' - thriller z politycznym tłem opowiadający historię płatnego zabójcy wypuszczonego z więzienia z misją zabicia szefa CBA. W rolę 'Lulka' wcielił się Krzysztof Stroiński, a u jego boku zagrała właśnie Michalina Olszańska. Widzowie mogli oglądać ich postacie w bardzo intymnych chwilach.

Michalina Olszańska w filmie 'Matylda' Michalina Olszańska w filmie 'Matylda' Screen z Youtube.com/??????????? ????????

"Matylda"

W październiku 2017 roku do rosyjskich kin trafiła historyczna superprodukcja 'Matylda' z Michaliną Olszańską w tytułowej roli. Aktorka po raz kolejny odsłoniła swoje wdzięki przed kamerą. W filmie nie brakowało scen łóżkowych i nie powinno to nikogo dziwić. Grana przez Polkę Matylda Krzesińska zasłynęła jako ta, która romansowała z trzema członkami dynastii Romanowów.

Michalina Olszańska w filmie 'Matylda' Michalina Olszańska w filmie 'Matylda' Screen z Youtube.com/??????????? ????????

"Matylda"

'Matylda' jeszcze na długo przed premierą wywołała wiele kontrowersji w Rosji i to wcale nie ze względu na rozbierane sceny Olszańskiej. Organizacja nacjonalistyczna 'Państwo prawosławne - święta Ruś' zapowiedziała wówczas, że jest zdecydowana podpalić każde kino, które odważy się wyświetlić produkcję. A to dlatego, że wiele osób, w tym niektórzy reprezentanci rosyjskiej Dumy, otwarcie uznali film za antyrosyjski i, przede wszystkim, antyreligijny. Ostatecznie żadne akty wandalizmu nie miały miejsca.

Michalina Olszańska w filmie 'Solange' Michalina Olszańska w filmie 'Solange' YouTube / GeRafi1

"Solange"

Olszańska wystąpiła również w horrorze erotycznym 'Solange'. Gdzie pochwaliła się nie tylko swoim ciałem, ale także znajomością języka francuskiego.

Michalina Olszańska w filmie
YouTube / GeRafi1

Michalina Olszańska w filmie
YouTube / GeRafi1

Michalina Olszańska w filmie 'Świadek' Michalina Olszańska w filmie 'Świadek' YouTube / Maciej Puczynski Cinematographer

"Świadek"

Jeszcze w tym roku do polskich kin ma trafić film 'Świadek' z Michaliną Olszańską w roli głównej. Fabuła obrazu jest póki co owiana tajemnicą, mimo że zwiastun pojawił się w sieci już 6 lat temu! Nie zabrakło w nim kolejnych odważnych ujęć z młodą aktorką.

Michalina Olszańska w filmie
YouTube / Maciej Puczynski Cinematographer

 

Michalina Olszańska Michalina Olszańska KAPIF.pl

Nie tylko nagość

Złośliwi mogą stwierdzić, że kariera Olszańskiej opiera się wyłącznie na rozbieranych scenach. Nic bardziej mylnego! 26-latka ma na koncie wiele prestiżowych wyróżnień, w tym  Nagrodę Czeskich Krytyków Filmowych dla najlepszej aktorki za rolę w filmie "Ja, Olga Hepnarová".

Więcej o:
Komentarze (77)
Michalina Olszańska ma 26 lat i już mówią o niej "najgolsza polska aktorka". Nie bez powodu. Ma ona na koncie wiele rozbieranych scen
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • witlas2

  Oceniono 76 razy 58

  Jak to mówił Borewicz w jednym z odcników 07? "Mnie te Twoje dwa piegi nie interesują."

 • Gość: Gacek870

  Oceniono 43 razy 31

  Jak dla mnie, to element wykonywanego zawodu. Wolę takie podejście, niż aktorki (głównie z Hollywood), które przyjmują rolę, pomimo rozbieranych scen a później trzeba załatwiać dublerki.

 • Gość: Dópa

  Oceniono 44 razy 24

  A kiedy niby miałaby się rozbierać??? Jak będzie 60-letnią aktorką? Młodość ma swoje prawa i warte rozebrania ciała. Pogratulować.

 • olal.bana.gw

  Oceniono 15 razy 15

  Swietnie gra swoje role. Prawdziwa aktorka. Te rozne drewniaki serialowki (Julenka, torunska kozuchowska, itd) moga jej tylko pozazdroscic. Mam nadzieje ze jej kariera bedzie odpowiednio sie rozwijac i bedzie prowadzona przez prawdziwych rezyserow a nie dziadow od smolenska czy tepej kozkowny. Powodzenia.

 • Gość: Eva

  Oceniono 30 razy 14

  Jej mama była dobra aktorka i miała piękny głos-córka dobrze wykształcona Fajna dziewczyna,a skoro rola tego wymaga-to i się pokazuje ...

 • spyderman2

  Oceniono 27 razy 13

  pederasta TW jarosław Balbina zmniejszy kolejny raz dotację na filmy. mają latac goli faceci a nie gołe baby

 • r1234_76

  Oceniono 12 razy 12

  "Michalina Olszańska ma 26 lat".
  "27-latka jest uważana za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia."

  Ktoś to czyta przed publikacją?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX