Miała 11 lat, gdy wygrała 'Szansę na sukces'. Dziś Georgina Tarasiuk jest dorosłą kobietą i nadal śpiewa. Właśnie zaprezentowała nowy singiel

Georgina Tarasiuk zasłynęła jako zwyciężczyni 'Szansy na sukces' w 1999 roku. Wówczas była jeszcze dzieckiem, dziś ma 30 lat. Niedawno wydała swój trzeci singiel, który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty jej zespołu. Głos nadal robi wrażenie, ale zobaczcie też, jak dziś wygląda ta urocza Georgina, która wiele lat temu podbiła serca widzów.
Georgina Tarasiuk Georgina Tarasiuk Screen: YouTube

Georgina Tarasiuk

Georgina Tarasiuk w 1999 roku wystąpiła w hitowym programie "Szansa na sukces". 11-letnia dziewczynka w poruszający sposób wykonała utwór Natalii Kukulskiej "Dłoń" i zwyciężyła program, zdobywając tym samym ogromną sympatię widzów. 

Kukulska była tak mocno oczarowana dziewczyną, że zapraszała ją nawet na swoje koncerty w charakterze gościa. Georgina występowała także u boku samej Violetty Villas.

Georgina Tarasiuk. Georgina Tarasiuk. KAPIF

Debiutancka płyta

Kilka lat później Georgina nagrała swoją debiutancką płytę, z której pochodził hit "Niedorosła miłość". Jakiś czas po wydaniu płyty wokalistka została wypatrzona przez Piotra Rubika. Przez ponad rok była solistką w jego zespole. Po zakończeniu współpracy z kompozytorem unikała mediów i oficjalnych wyjść. W międzyczasie zgłosiła się też do polskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Została jednak zdyskwalifikowana ze względu na nieregulaminowy wiek. Później słuch o niej zaginął na dłuższy czas. 

Georgina Tarasiuk. Georgina Tarasiuk. fot. Forum

Powrót do show-biznesu

W 2012 roku Georgina Tarasiuk ponownie próbowała swoich sił w show-biznesie. Pojawiła się na salonach i zaskoczyła swoją metamorfozą. Nie była już słodką, niewinną dziewczynką, a dorosłą, pewną siebie kobietą. 

Georgina Tarasiuk
fot. KAPIF

Georgina Tarasiuk Georgina Tarasiuk Instagram/georginatarasiuk

Co dziś robi?

Później znów wycofała się z życia publicznego. Ale mimo to w jej życiu działo się naprawdę sporo. Przede wszystkim Georgina nie porzuciła śpiewu. W 2018 roku dołączyła do zespołu Blauka. Grupa tworzy muzykę z pogranicza rock/indie/vintage, a sami twórcy tę mieszankę nazywają "retrospektywnym rockiem rekreacyjnym". 

Blauka to spostrzegawcze, często humorystyczne teksty piosenek i rzadko spotykane dziś podejście do kompozycji muzycznej. Ich piosenki to zbiór przemyśleń, marzeń i galimatiasów ludzkich relacji, wrzucony do abstrakcyjnego worka pełnego groteski, absurdu i dystansu do samych siebie - pisze o sobie zespół.

Georgina Tarasiuk Georgina Tarasiuk screen YouTube

Blauka

Wkrótce światło dzienne ujrzy debiutancka płyta zespołu Blauka. Premiera planowana jest na jesień tego roku. Duet zaprezentował już dwa single, które pojawią się na krążku - "Zawzięcie" i "Figle Zuchwałe". Teraz przyszedł czas na kolejny utwór. Blauka przedstawia utwór "Fantazmat".

Georgina Tarasiuk Georgina Tarasiuk Screen: YouTube / Instagram/georginatarasiuk

Metamorfoza

Trzeba też przyznać, że na przestrzeni ostatnich lat Georgina przeszła sporą metamorfozę. Ma dziś 30 lat i coś czujemy, że wielka kariera jeszcze przed nią. 

Georgina Tarasiuk
Instagram/georginatarasiuk

Georgina Tarasiuk Georgina Tarasiuk Instagram/georginatarasiuk

Georgina Tarasiuk

Muzyka płynęła w jej krwi od dziecka. Urodziła się z ogromnym talentem i go nie zmarnowała. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać mocno kciuki za debiutancką płytę zespołu Blauka. 

Georgina Tarasiuk
Instagram/georginatarasiuk

DH

Więcej o:
Komentarze (26)
Miała 11 lat, gdy wygrała "Szansę na sukces". Dziś Georgina Tarasiuk jest dorosłą już kobietą, ale nie porzuciła muzyki. Właśnie wydała nowy singiel
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Xytras

  Oceniono 13 razy 11

  "Grupa tworzy muzykę z pogranicza rock/indie/vintage, a sami twórcy tę mieszankę nazywają "retrospektywnym rockiem rekreacyjnym"."
  Aha...

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 11

  Ale ladna kobieta

 • marian64

  Oceniono 9 razy 9

  Nie jest tak źle jak mogło być, ale nie jest tak jak powinno. Te piosenki mogłaby śpiewać znacznie mniej uzdolniona piosenkarka bez szkody dla poziomu. Pogranicze rock/indie/vintage jest dobre dla amatorów bez szans na dłuższą karierę. Jej kariera powinna iść ścieżką Celine Dion, niestety wymaga to wielomilionowych budżetów na najlepszych kompozytorów, studia nagraniowe i najlepsze sale koncertowe. Dałaby radę, ale ktoś musi wyłożyć kasę.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 14 razy 8

  Jest piękna i pieknie śpiewa. Dzieki takim osobom świat jest trochę piekniejszy a nie dzięki "raperom" Zbukowi czy Kamerzyście. Jak najwięcej takich treści !

 • Gość: Beata

  Oceniono 11 razy 5

  Piękna kobietka i pięknie śpiewa. Życzę sukcesów

 • jakobhorner

  Oceniono 10 razy 4

  stylista potrzebny od zaraz.

 • Gość: Xominica

  Oceniono 8 razy 4

  Cudna dziewczyna wizualnie i wokalnie, ale szołbiznes w Polszy każdego zepsuje. Już mi jej żal.

 • melmakianin

  Oceniono 2 razy 2

  Nic nie napiszę, bo dziś krytyka od razu nazywana jest hejtem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX