'Polski hydraulik' rozpalał kiedyś kobiety w całej Europie, a jak wygląda dziś? Wciąż przystojny, ale zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilkunastu lat

Piotr Adamski zasłynął blisko 15 lat temu jako 'polski hydraulik' z akcji promującej nasz kraj we Francji. Pomimo dużych sukcesów wycofał się z show-biznesu. Dziś zupełnie nie przypomina już siebie z początków kariery w modelingu.
Piotr Adamski Piotr Adamski mat. promocyjne

Polski hydraulik

Piotr Adamski szturmem przebił się do show-biznesu, kiedy to został twarzą akcji zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Wcielił się w niej w 'polskiego hydraulika', a zdjęcia z jego wizerunkiem miały promować nasz kraj w Europie. Od tego czasu minęło blisko 15 lat, jednak Polacy nadal pamiętają seksownego modela.

Piotr Adamski Piotr Adamski KAPIF.pl

Zarobki

Adamski udzielił ostatnio wywiadu dla serwisu "Na Temat". Jak zdradził, kampania Polskiej Organizacji Turystycznej okazała się być dużym sukcesem medialnym, ale nie finansowym. Za udział w niej model zarobił jedynie... 400 zł.

Oni w ogóle nie mieli na nią budżetu - powiedział.
Piotr Adamski Piotr Adamski KAPIF.pl

Międzynarodowa kariera

O kampanii było głośno w całej Europie i nic w tym dziwnego. Uwagę przykuwał nie tylko przystojny 'polski hydraulik', ale też oryginalny slogan nawiązujący do emigracji zarobkowej: Zostaję w Polsce, przyjeżdżajcie licznie. O akcji pisały media między innymi w Wielkiej Brytanii i we Włoszech.

Organizatorzy mówili, że będzie czterech, sześciu fotoreporterów. Przyjeżdżamy do hotelu, a tam okazuje się, że musieli drugą salę otworzyć, bo reporterów było z 60 i 11 stacji telewizyjnych z całego świata. A gdy wyszedłem przed hotel, to tak mnie oblegali, że przepychali się, żeby się do mnie dobić. Chcieli, żebym stanął na jakimś rondzie, potem żebyśmy poszli na Pola Elizejskie. Cztery pasy z jednej, cztery z drugiej, a ja stoję na podwójnej ciągłej, za mną stacje telewizyjne, bo chcą, żeby było widać Łuk Triumfalny - wspominał po latach.
Piotr Adamski Piotr Adamski KAPIF.pl

Łatka

Łatka hydraulika przylgnęła do niego na lata. Po zakończeniu akcji Adamski wielokrotnie pojawiał się na oficjalnych wydarzeniach w charakterystycznym stroju.

Zostałem nawet zaproszony do europarlamentu na rocznicę reklamy, w 2006 roku. Na konferencji prasowej wystąpiłem w stroju hydraulika. Na oficjalnej kolacji przebrałem się już w garnitur - mówił w tym samym wywiadzie.
Piotr Adamski Piotr Adamski KAPIF.pl

Prywatne życie

Mimo że swego czasu był jednym z najpopularniejszych modeli w Polsce to postanowił wycofać się z show-biznesu. Skończył SGH, a obecnie pracuje jako doradca finansowy. Nadal zdarza mu się jednak brać udział w kampaniach reklamowych.

Robię reklamy dla jednej z sieciówek. Na Europę, nie na polski rynek, m.in. Czechy, Słowacja, Słowenia, Bułgaria, Grecja, Chorwacja. Współpracujemy już około pięciu lat. W międzyczasie reklama Milki i Fiordy, jako wiking, na rynki europejskie - wylicza.
Piotr Adamski Piotr Adamski Facebook Piotra Adamskiego

Piotr Adamski dziś

Dziś Piotr Adamski wygląda zupełnie inaczej. Ściął włosy i zapuścił brodę. Trudno poznać w nim "polskiego hydraulika" sprzed 15 lat. A Wam jak podoba się w nowym wydaniu?

Więcej o:
Komentarze (75)
"Polski hydraulik" rozpalał kiedyś kobiety w całej Europie, a jak wygląda dziś? Wciąż przystojny, ale zupełnie nie przypomina siebie sprzed kilkunastu lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: K

  Oceniono 106 razy 96

  Jak na 15 lat różnicy uważam, że wygląda rewelacyjnie. Męsko, dojrzale, ale nie staro.

 • Gość: bebe

  Oceniono 47 razy 43

  Pieknie wyglada, mesko, Ktos sie na nim niezle oblowil. Na marginesie, facet ma nie tylko piekny wyglad, ale i mozg, skoro jest doradca finansowym, mila i rzadka kombinacja.

 • Gość: dewotka

  Oceniono 41 razy 39

  Lepszej wizytówki Polski nigdy nie było. Nie jakieś kolorowe kiecki i oscypki z bacą.

 • Gość: gosc

  Oceniono 23 razy 23

  swietnie wyglada,fajny facet,meski,przystojny

 • nioma

  Oceniono 22 razy 20

  w nowym wydaniu wygląda obłędnie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 18

  Fajny facet, teraz mi się lepiej podoba ..dojrzalszy..Wogole przystojny ..i niegłupi.. A ci co piszą zawistne komentarze to niedoroby zawistne...

 • Gość: Deer

  Oceniono 18 razy 18

  Ciasteczko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX