Do tej pory kojarzyliśmy tylko głos żony Szymona Majewskiego. Teraz showman zabrał ukochaną na salony

Ich mężowie i partnerzy to znane gwiazdy. A kim są wybranki największych przystojniaków polskiego show-biznesu? Większość z nich nie jest związana z mediami.
Szymon Majewski z żoną Szymon Majewski z żoną East News

Szymon Majewski z żoną

Szymon Majewski bardzo często niezwykle ciepło wypowiada się o swojej żonie Magdalenie. Mimo to rzadko zabiera ją na salony. Ostatnio zrobił jednak wyjątek od tej reguły. W czwartek Majewski przyszedł razem z ukochaną na premierę spektaklu "Almodovaria". Do tej pory fani dziennikarza mogli kojarzyć głos Magdaleny. Małżonkowie wspólnie prowadzili audycję w jednej z rozgłośni radiowych.

Para uchodzi za jedno z najbardziej udanych małżeństw polskim show-biznesie. Na próżno szukać informacji o rzekomych kryzysach w ich związku. Być może kluczem do ich szczęścia jest właśnie to, że dbają o prywatność?

Paweł Małaszyński z żoną Paweł Małaszyński z żoną AKPA

Paweł Małaszyński z żoną

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko pobrali się w 2002 roku. Aktor stara się, żeby małżonka nie musiała odczuwać ciężaru jego sławy. Niechętnie pokazuje jej zdjęcia, czy też opowiada o ich małżeństwie w wywiadach.

Na palcach można policzyć okazje, kiedy Małaszyński zabrał żonę na ścianki. Co ciekawe, Chitruszko też jest artystką - pracuje jako choreografka.

Jan Wieczorkowski z żoną Jan Wieczorkowski z żoną KAPIF.pl

Jan Wieczorkowski z żoną

Jan Wieczorkowski bardzo długo uchodził za naczelnego playboya polskiego show-biznesu. Aktor romansował między innymi z Moniką Brodką i Reni Jusis. Ustatkował się dopiero przy Urszuli Kaczmarczyk. 

Ukochana aktora pracowała jako fotoedytorka w jednym z plotkarskich dwutygodników. Po przyjściu na świat dzieci oddała się jednak macierzyństwu.

Artur Żmijewski z żoną Pauliną, Telekamery Tele Tygodnia 2019 Artur Żmijewski z żoną Pauliną, Telekamery Tele Tygodnia 2019 EAST NEWS

Artur Żmijewski z żoną

Artur Żmijewski od lat jest zaliczany do grona najbardziej cenionych, a przy okazji najprzystojniejszych polskich aktorów. O jego życiu prywatnym wiemy jednak niewiele. Na nieszczęście fanek, gwiazdor od dawna jest w szczęśliwym związku z żoną Pauliną.

Para nieczęsto bywa na salonach, dlatego każde ich wspólne wyjście odbija się echem w mediach. Paulina Żmijewska aktywnie działa w podwarszawskim Legionowie. To z jej inicjatywy w mieście założona została Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe i Niepubliczne Przedszkole "Chatka Puchatka".

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka Maciej Zakościelny i Paulina Wyka VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Maciej Zakościelny z partnerką

Maciej Zakościelny zaczął spotykać się z Pauliną Wyką w 2014 roku. Mimo że doczekali się już dwójki dzieci, do tej pory nie zalegalizowali swojego związku. A może jednak? Aktor bardzo dba o to, żeby media nie dowiedziały się zbyt wiele o jego życiu prywatnym.

Gwiazdor rzadko zabiera swoją partnerkę na salony. Błysk fleszy nie jest jednak dla niej czymś obcym - Wyka ma bogate doświadczenie w modelingu.

Paweł Domagał i Zuzanna Grabowska Paweł Domagał i Zuzanna Grabowska KAPIF.pl

Paweł Domagała z żoną

Paweł Domagała niespodziewanie awansował do grona największych gwiazd w Polsce. Ogromną popularność zagwarantował mu przebój "Weź nie pytaj". Inspiracją dla tej, oraz innych miłosnych ballad, jest jego żona - Zuzanna Grabowska, która podobnie jak jej ojciec - Andrzej Grabowski - zajmuje się aktorstwem.

Tomasz Wolny z żoną, Telekamery Tele Tygodnia 2019 Tomasz Wolny z żoną, Telekamery Tele Tygodnia 2019 KAPIF.pl

Tomasz Wolny z żoną

Przystojny prezenter "Pytania na śniadanie" z miejsca zdobył serca widzów, zwłaszcza żeńskiej części. Dla fanek Tomasza Wolnego mamy jednak złą wiadomość. Dziennikarz ma piękną żonę, Agatę Tomaszewską-Wolny. 

Co ciekawe, ukochana Wolnego pracuje w konkurencyjnej stacji. Można ją oglądać w bloku informacyjnym TVN24.

Tomasz i Agnieszka Kot Tomasz i Agnieszka Kot Steve Granitz / WireImage

Tomasz Kot z żoną

Tomasz Kot to obecnie jeden z najbardziej znanych polskich aktorów na świecie. Kariera 42-latka nabrała jeszcze większego rozpędu po roli w nominowanej do Oscara "Zimnej Wojnie". Na szczęście, może on cały czas liczyć na wsparcie swojej żony Agaty. Kobieta prywatnie jest fotografem.

Więcej o:
Komentarze (11)
Do tej pory kojarzyliśmy żonę Szymona Majewskiego tylko po głosie. Teraz showman zabrał ukochaną na salony. Jest piękną kobietą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mała

  Oceniono 5 razy 5

  A dlaczego autor/autorka pisze, że mężowie nie zabierają żon na ścianki, albo że tym razem wziął żonę że sobą? A co to są bezwolne istoty podporządkowane mężom? Może same decydują, że nie chcą towarzyszyć partnerom w ich branżowych imprezach?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Piękna pani Kot!

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  zona Zakoscielnego wyglada jak normalna, na szczescie, trzymaj sie tego chlopie, ale tez bardzo przecietna kobieta, ma tez dosc mocne, toporne nogi, ok, szczescia zycze, ale jakos do modelingu mi nie pasuje...

 • Gość: Li

  Oceniono 1 raz 1

  Tomasz Kot z żoną najpiękniej

 • Gość: ,m

  Oceniono 4 razy 0

  ziemskie czy tylko polskie gwiazdy, pytanie za tysiąc jak funkcjonują ich umysły. Są ponad przyziemnym stanem i to ich satysfakcjonuje?Czy są tak przyziemni, ze ponad zachwytami nad sobą nie dostrzegają niczego więcej? Paparazzich stworzyły gwiazdorskie potrzeby przeciętnych ludzi dla poczucia wyjątkowości na tym naszym marnym świecie dalekim od kosmicznych praw i prawd.

 • Gość: pol

  Oceniono 3 razy -1

  Żona Szymona jest oczywiście ładna ale po twarzy widać chyba ważniejsze cechy osobowości :-D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX