Komentarze (46)
Problemy mieszkaniowe Joanny Mazur to nic w porównaniu do jej choroby. Jako 7-latka zaczęła tracić wzrok. Diagnoza była bezlitosna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: pippi

  0

  podobno , czytałam na jakimś forum, to nie pierwsza zbiórka

 • Gość: man

  0

  a dlaczego nie mieszka z rodzicami?

 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Super, że robi to co chce robić :)

 • Gość: tomek

  Oceniono 10 razy 0

  Ale jesteście Barany!! 64 tys złotych na dwoje osób bo ma przewodnika, po drugie 64 tyś brutto a zgrupowania, a wyjazdy a hotele ?? Ona zdobyła Złoty medal !! Brawoo!!!

 • Gość: xbcxb

  Oceniono 20 razy -2

  Niech ona się tak do niego nie przytula, on ma żonę.

 • Gość: mama sportowca

  Oceniono 6 razy -4

  Gdy czytam komentarze na ten temat, widzę polski kundlizm w pełnej krasie: rodzice mają dom, bo im córka fundnęła, ma tyle, że sobie pałac wynająć może i inni mają gorzej.
  Drodzy Państwo, to że wy okradacie dzieci ciesząc się z 500+ na kredyt, który spłacać będą wasze dzieci, to wasz problem, nie każdy rodzic taki jest a zakładanie, że mają, bo im córka dało to już pomówienie (jakie to polskokatolickie).

  Mój syn uprawia sport półamatorsko i wiem, jakie to koszty. Jeżeli chcesz robić coś na profesjonalnym poziomie, mieć wyniki i nie zrujnować sobie zdrowia, musisz wykładać taką kasę, że niejedna pięcioosobowa rodzina tyle nie ma na życie. Poza tym, jak ktoś mieszka w Pipidowie Górnym, nie wie ile kosztuje wynajem kawalerki w Krakowie. Ja wiem, bo wynajmuję samo odstępne to teraz 1800 zł, dochodzi ponad 400 zł opłat. 2000 z opłatami to żadna rewelacja i głębokie obrzeża. Zakup to co najmniej 250-300 tys. Kto jej da samej tyle kredytu? Ja jej nie zazdroszę, bo mam dużo, ale to również dlatego, ze mam dużo. Trzeba więc zacząć myśleć a nie siedzieć przed telewizorem i zazdrościć innym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX