Komentarze (46)
Problemy mieszkaniowe Joanny Mazur to nic w porównaniu do jej choroby. Jako 7-latka zaczęła tracić wzrok. Diagnoza była bezlitosna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wolność słowa

  Oceniono 18 razy 14

  A ja sobie myślę,że Polska nie dba o niepełnosprawnych sportowców a wyłącznie o piłkarzy nieudolnych.Tak było od zawsze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 12

  Ma darmowy pokój z obsługą w internacie (akademiku), bo tak jest jej wygodnie.
  Przecież wciąż wyjeżdża na obozy i zgrupowania.
  A prywatnym mieszkaniem trzeba się zajmować i opłacać rachunki.
  Przecież dziewczyna dostaje nagrody i kasę za występy.
  To zaczyna być niesmaczne!

 • Gość: Viki

  Oceniono 29 razy 11

  Z całym szacunkiem do pani Joanny jej choroby i dążenia do celu .Lecz uważam że jest osobą bogatą 64 tysiące to nie jest mała kwota można pokryć różne wydatki zdrowotne i mieszkaniowe .Pamiętajmy że jest dużo ludzi z niepełnosprawnych którzy mają o wiele mniej pieniędzy A to że p.Joanna jest sportowcem to nie znaczy że jest lepsza od zwykłych ludzi niepełnosprawnych .Wcale nie musi żyć w takich biednych warunkach ,gdzie wydaje tyle pieniędzy?Może jej tak pasuje?A może oddaje rodzicom mają piękny dom .

 • Gość: der

  Oceniono 8 razy 8

  Kłamstwem daleko nie zajedziesz.Prawdą tak.

 • Gość: Poter

  Oceniono 25 razy 7

  Ja rocznie zarabiam 25 tys.trzykrotnie mniej i musze zyc i nie narzekam.Gdybym zarabial tyle co Pani Joanna to uwazal bym sie za osobe zamozna.

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  Dlaczego nie podajecie informacji o rodzinie pani Mazur? Jest sierotą? Rodzina ją porzuciła w internacie? Tak, jej choroba to nieszczęście, wspaniale, że dziewczyna nie poddała się i rozwija swoje pasje, ale gdzie jest jej rodzina?

 • Gość: Mariusz

  Oceniono 20 razy 6

  Niepełnosprawność to w dużej mierze stan umysłu, jak widać dotyczy wielu osób uważanych za zdrowe. Pani Joanna pokazuje, że można wyiść z pokoju i osiągnąć sukces. Każdy za swoją pracę ma święte prawo do godnego życia. I chcę zauważyć, że Pani Joanna sama raczej mało mówi o swojej sytuacji życiowe. Ja jestem z niej DUMNY, bo gdyby mi się taka choroba zdarzyła nie miałbym siły myślenie o pracy na takim poziomie. A innym radzę, czasami dobrze policzyć lub się pomodlić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX