Wiecie, kim jest 'przyszły teść' Julii Wieniawy? Słynie z radykalnych poglądów i robi karierę. Baron odziedziczył po nim talent

Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron od jakiegoś czasu są razem. Wiele wskazuje na to, że dzieląca ich różnica wieku (15 lat) nie ma dla nich znaczenia i świetnie czują się w swoim towarzystwie. Nie wiemy, czy aktorka już poznała rodzinę ukochanego, jednak jesteśmy pewni, że już wcześniej słyszała o ojcu muzyka. Wielu z Was może go znać.
Piotr Baron Piotr Baron EAST NEWS

Piotr Baron

Ojcem Aleksandra Barona jest Piotr Baron. To uznany jazzowy saksofonista i kompozytor. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Został artystą firmowym Cannonball Musical Instruments, Drake Mouthpieces i D'Addario Woodwinds. Na trzydziestolecie pracy artystycznej otrzymał Brązowy Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" oraz Honorową Odznakę Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego.

Ma też radykalne poglądy. Nie ukrywa, że popiera PiS. W 2015 w mediach społecznościowych wzywał Polaków do tego, by głosowali na jego ulubioną partię. Oprócz tego nie ukrywa, że jest przeciwny związkom jednopłciowym:

Polska jest krajem, w którym jak widzisz dwóch facetów z wózkiem, to na 100 proc. są to złomiarze. I niech tak zostanie - napisał na Facebooku.

Piotr Baron to niejedyny rodzic polskich gwiazd, który robi karierę. Zobaczcie, kto jeszcze może być dumny z osiągnięć swoich najbliższych.

Mateusz Banasiuk z ojcem Stanisławem Mateusz Banasiuk z ojcem Stanisławem Instagram.com/ mateuszbanasiuk

Mateusz Banasiuk

Mateusz Banasiuk niedawno pochwalił się tym, że jego ojciec zagrał w zagranicznej produkcji. Nie wszyscy wiedzą, że Stanisław Banasiuk to znany aktor, który pojawił się w wielu produkcjach. Mężczyzna jest wziętym aktorem, znanym z licznych ról teatralnych oraz serialowych. Na swoim koncie ma mnóstwo występów w sztukach oraz polskich produkcjach. Pojawił się w najpopularniejszych serialach, m.in. w "Ojcu Mateuszu" (odc. 197) czy "Rodzinie zastępczej". Zazwyczaj gra jakieś epizodyczne role. Widzowie TVP mogą go kojarzyć z "Klanu", z roli Andrzeja Kuczyńskiego, ojca Kingi. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Maciej Musiał, Andrzej Musiał Maciej Musiał, Andrzej Musiał Instagram/maciejmusial_official

Maciej Musiał

Także ojca Macieja Musiała widzowie kultowych filmów mogą kojarzyć. Andrzej Musiał grał m.in. w "Młodych wilkach 1/2", pojawił się także w serialu "Plebania". Młody aktor chętnie także pokazuje swoją mamę Annę. Jego rodzice rozeszli się 5 lat temu po 20 latach bycia razem, jednak z obojgiem ma dobry kontakt.

Maciej Musiał z mamą, Anną Musiał
Instagram.com/ankamusial

Maciej Musiał z mamą, Anną Musiał
Instagram.com/ankamusial

Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska Instagram.com/ katarzynagrochola_official

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Jej książki (m.in. "Nigdy w życiu!" i "Ja wam pokażę!") zostały sprzedane w nakładzie niemal 4 mln egzemplarzy. Nie ukrywają, że w przeszłości nie miały najlepszych relacji. Jednak udało im się odbudować kontakt i dziś są przyjaciółkami.

Martyna Wojciechowska z rodzicami Martyna Wojciechowska z rodzicami Fot. martyna.world/Instagram

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest bardzo blisko związana z rodzicami. Zawdzięcza im naprawdę wiele. Wyraziła to przy okazji 45. rocznicy małżeństwa pani Joanny i pana Stanisława.

Mamo, Tato dziękuję Wam, że jestem! Zawsze miałam Wasze wsparcie i mogłam rozwijać swoje PASJE, nawet te najbardziej szalone. Tacy rodzice to prawdziwy skarb! Jesteście moją Inspiracją - napisała pod wspólnym zdjęciem.

W wywiadach często dziękuje im za barwne dzieciństwo, jakie miała dzięki nim.

Natalia Siwiec z mamą Natalia Siwiec z mamą Instagram/@lilajac

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec bardzo chętnie pokazuje swoją mamę na Instagramie. Pani Liliana często z nimi podróżuje i pomaga córce w wychowywaniu Mii. Musimy przyznać, że patrząc na nie, można śmiało powiedzieć, że są siostrami.

Weronika Rosati z mamą Weronika Rosati z mamą Instagram.com/weronikarosati/

Weronika Rosati

Jak wiadomo, mama Weroniki Rosati jest projektantką.

Więcej o:
Komentarze (53)
Piotr Baron to "przyszły teść" Julii Wieniawy. Słynie z radykalnych poglądów i robi karierę. Baron odziedziczył po nim talent
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kitka

  Oceniono 68 razy 58

  Nie nie wiemy kim będzie przyszły teść wieniawy bo oona jeszcze sama tego nie wie .jeszcze z 20 facetów przed nią znając ją.

 • Gość: Gość

  Oceniono 47 razy 37

  Wieniawa to teraz towar przechodni. Młodziutka i jeszcze do małżeństwa jej daleko. Napewno nie będzie to Baron bo po pierwsze za stary, po drugie znacznie góruje intelektem a po trzecie z taaaaakim ojcem to trochę strach.

 • Gość: Luiza

  Oceniono 37 razy 31

  Przyszly tesc? Dobre sobie. Buahahahaha

 • Gość: Ben

  Oceniono 30 razy 26

  Przyszły teść ale faza😂ta głupia gąska jeszcze nie jednemu da dla kariery kim ona jest ?Dziewczynka co po łòżkach leci do jakiejś rozpoznawalności bo do sławy jej daleko.

 • Gość: San

  Oceniono 22 razy 18

  Pisanie na okrągło o Wieniawie jest już męczące. Robią z niej jakaś mega gwiazdę a ona jest tylko początkująca gwiazdką. Nie tak dawno przyszłym teściem był Paweł Królikowski teraz lansują ojca Barona a ile ich jeszcze będzie to nikt nie wie i nie chce wiedzieć.

 • Gość: issa

  Oceniono 18 razy 16

  nie wiemy i goowno nas to obchodzi

 • Gość: Tilda

  Oceniono 20 razy 12

  Przez lata Piotr Baron, piewca wartości rodzinnych, spotykał się z młodą dziewczyną. Hipokryzja! A czy będzie teściem Wieniawy? Takie spekulacje są śmieszne.

 • Gość: shame

  Oceniono 17 razy 11

  ale wstyd mieć takiego tępego teścia hahahaha

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 9

  nie nie wiemy i gó... nas to obchodzi .!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX