Julia Wieniawa jest młodsza od Barona o kilkanaście lat. Jednak rekordzistą jest Marek Kondrat i jego młoda żona

Związek Julii Wieniawy z Baronem jest plotkarskim tematem numer jeden. Młoda aktorka szybko wypełniła lukę po Antku Królikowskim. Co ciekawe, nie przeszkadza jej to, że nowy partner jest starszy od niej o 15 lat. Jednak ta różnica jest niczym w porównaniu do innych par polskiego show-biznesu. Zobaczcie, kto jest rekordzistą.
Julia Wieniawa i Baron Julia Wieniawa i Baron Instagram.com/ juliawieniawa

Julia Wieniawa i Baron

Pod koniec zeszłego roku Julia Wieniawa po dwóch latach rozstała się z Antkiem Królikowskim. Młoda gwiazdka długo nie była wolna. U jej boku szybko pojawił się Baron, czyli Aleksander Milwiw-Baron. Aktorka i muzyk znany z zespołu Afromental i juror w programie "The Voice of Kids" do tej pory nie potwierdzili oficjalnie, czy są parą. Jednak ich randki i miłosne komentarze pod zdjęciami na Instagramie zdają się potwierdzać, że łączy ich gorąca relacja. Jak widać, aktorce nie przeszkadza nawet to, że przystojny gitarzysta jest starszy od niej o 15 lat.

Cezary Pazura i Edyta Pazura Cezary Pazura i Edyta Pazura Fot. edyta_pazura/isntagram

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Kiedy Cezary Pazura w 2009 roku ożenił się z młodszą o 26 lat Edytą Zając, para spotkała się z niezbyt przychylnymi komentarzami. Jednak dziś spora różnica wieku nikomu już przeszkadza. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci. Razem wychowują Amelię i Ritę oraz syna Antosia.

Agata i Piotr Rubik Agata i Piotr Rubik AKPA

Piotr Rubik i Agata Rubik

Piotr Rubik poznał Agatę podczas konkursu miss. Między nimi szybko zaiskrzyło. Modelce nie przeszkadzało to, że jest młodsza od swojego partnera o 18 lat. W 2005 roku wzięli ślub. Mają dwie córki - Helenę i Alicję. Kompozytor w jednym z wywiadów przyznał, że są idealnie dobraną parą, a różnica wieku mentalnie się zatarła.

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz KAPIF.pl

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Ich relacja jest specyficzna. Kiedy Natasza Urbańska poznała Janusza Józefowicza, miała 15 lat, on - 33 lata. Pod okiem reżysera artystka rozwinęła skrzydła i stała się jego artystyczną muzą. Z czasem wzajemna fascynacja przerodziła się w namiętne uczucie.  Para pobrała się w 2008 roku i wychowuje wspólnie córkę Kalinę.

Marek Kondrat i Antonina Turnau Marek Kondrat i Antonina Turnau East News

Marek Kondrat i Antonina Turnau

Marek Kondrat od kilkudziesięciu lat przyjaźnił się z Grzegorzem Turnauem. Antonina dorasta prawie na jego oczach. Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że są parą, nikt nie dawał im szans. Nawet kompozytor był przeciwny temu związkowi. Jednak miłość zwyciężyła. Mimo dzielących ich 38 lat przetrwali krytykę i pobrali się w 2015 roku. W marcu 2018 roku 29-letnia Antonina Turnau urodziła dziecko 68-letniemu aktorowi.

Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski Aleksandra Żebrowska, Michał Żebrowski Instagram/olazebrowska

Aleksandra i Michał Żebrowscy

Podobno Michał zobaczył pierwszy raz Aleksandrę, gdy ta miała zaledwie pięć lat. Po latach trafili na siebie jako dorośli ludzie i od razu się w sobie zakochali. Mimo 13 lat różnicy tworzą duet idealny. Od 10 lat są małżeństwem i doczekali się dwójki dzieci.

Kamil Durczok, Julia Oleś, Telekamery 2019 Kamil Durczok, Julia Oleś, Telekamery 2019 KAPIF.pl

Kamil Durczok i Julia Oleś

Kamil Durczok podobnie jak Marek Kondrat poznał swoją obecną partnerkę, kiedy ta była jeszcze dzieckiem. Po latach para związała się ze sobą, choć dzieli ją 28 lat, tworzą dziś zgrany duet.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski KAPIF

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke jest starsza od Piotra Stramowskiego o 10 lat. Para pobrała się w lipcu 2016 roku. Aktor w jednym z wywiadów mówił, że nie potrafi myśleć o żonie jak o starszej kobiecie.

(.) Po prostu tego nie widzę i nie jest to kwestia moich głębokich uczuć do niej, tylko jej wrażliwości, spontaniczności i świeżości. Obserwując niektóre moje koleżanki rówieśniczki, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że ich zachowanie dużo bardziej kojarzy mi się z zachowaniem "starszej pani" - mówił w rozmowie z "VIVA!".
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Wróblewski Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Wróblewski WBF

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Małgorzatę Kożuchowską i Bartłomieja Wróblewskiego dzieli 9 lat. Para poznała się podczas pogrzebu Jana Pawła II, a w 2008 roku wzięła ślub. W 2014 roku aktorka urodziła syna - Jana Franciszka.

Jan Englert i Beata Ścibakówna Jan Englert i Beata Ścibakówna Fot. KAPIF

Jan Englert i Beata Ścibakówna

Para poznała się w szkole teatralnej. Jan Englert był nauczycielem Beaty Ścibakówny. Aktorka od początku była zauroczona starszym o 25 lat profesorem. Para po latach pobrała się. Dziś wspólnie wychowują 19-letnią Helenę.

Karolina Nolbrzak, Włodzimierz Matuszak Karolina Nolbrzak, Włodzimierz Matuszak KAPIF.pl

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak

Gwiazdor "Plebanii" związał się partnerką młodszą o 34 lata. Ich związek był swojego czasu szeroko komentowany w mediach.

Kamila Łapicka, Andrzej Łapicki Kamila Łapicka, Andrzej Łapicki Kapif

Andrzej i Kamila Łapiccy

Jednak największymi rekordzistami byli Andrzej i Kamila Łapiccy. Parę dzieliło aż 60 lat.W 2009 roku, nieżyjący już aktor, poślubił młodszą Kamilę Mścichowską.

Jego córka - Zuzanna Łapicka mówiła o małżeństwie ojca bez ogródek:

Ojciec wziął ślub z Kamilą z lęku przed starością. Chciał mieć kogoś, komu będzie mógł opowiadać swoje anegdoty, a teatrolożka wydawała się do tego idealna. Ona natomiast miała swoje plany i ambicje. Cóż, było, minęło - mówiła w "Wysokich Obcasach Extra". 
Więcej o:
Komentarze (54)
Julia Wieniawa jest młodsza od Barona o 15 lat. Jednak różnica ich wieku nie szokuje tak bardzo. Rekordzistą jest Marek Kondrat, który ma żonę młodszą o 38 lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aaa

  Oceniono 44 razy 34

  Ja znam bardzo dużo par w tym samym wieku i niestety każda albo prawie każda jest po rozwodzie...
  A wiec resztę pozostawiam każdemu do własnych przemyśleń.
  Każdy niech żyje według swoich zasad byleby szczęśliwie i bez kłamstwa.

 • malinajan

  Oceniono 32 razy 30

  Marek Kondrat: to bezcenne, kiedy do teścia możesz mówić"młody człowieku".

 • Gość: kkk

  Oceniono 14 razy 14

  taz mam mlodszego faceta..jest super

 • waldus059

  Oceniono 12 razy 12

  Wali mnie Wieniawa i tej jej gozdek

 • Gość: Bajerant

  Oceniono 12 razy 12

  W łóżku wszystko się wyrówna ! Jest tylko ambaras by oboje chcieli naraz ! A Baron to taki gitarzysta co gra na wszystkich młodych p....... . Pogra odchodzi i nie wraca . Bo wakacje, wakacje, bo wakacje są od tego, aby Laski rwać, aby Laski rwać, aby Laski rwać na całego !

 • dmbdmb

  Oceniono 9 razy 9

  Śmieszą mnie te komentarze "mimo różnicy wieku". A może właśnie jednak dzięki różnicy?
  Od kiedy to mała różnica wieku gwarantuje zgodne pożycie? Ile takich małżeństw się rozpadło?
  Kobieta która ma to szczęście związać się że starszym facetem który ma już poukładane w głowie, osiągnął pewien poziom intelektualny i materialny, ma święty spokój i nie musi się martwic czy dobrze obstawiła na loterii. Czy czarujący kolega ze studiów nie okaże się za parę lat niewypałem.

 • el_bigos

  Oceniono 9 razy 9

  Nie ma dnia,żeby nie było coś o Wieniawie. Większośc ludzi ma ją w D.U.P.I.E.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX