'Europa da się lubić' powraca. Sprawdziliśmy, co słychać u największych gwiazd programu. Kevin Aiston nas zaskoczył

'Europa da się lubić' powraca. Fani popularnego show będą mogli w maju obejrzeć trzy odcinki specjalne. Poprowadzi je dawna prowadząca Monika Zamachowska. Prawdopodobnie zobaczymy też największe gwiazdy, czyli Conrado Moreno, Paolo Cozzę i Kevina Aistona. A co w ogóle u nich słychać?
Europa da się lubić Europa da się lubić KAPIF.pl

"Europa da się lubić"

"Europa da się lubić" po raz pierwszy została wyemitowana 16 lutego 2003 roku. Nakręcono sześć edycji, jednak po 5 latach zniknęła z anteny. Teraz jednak Telewizja Polska podjęła decyzję o nagraniu specjalnej edycji programu. W ten sposób chce uczcić 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Premiera jednego z trzech odcinków odbędzie się w sobotę 27 kwietnia o godz. 20.05 na antenie TVP. Jednak jak na razie producenci nie chcą zdradzać szczegółów. 

Europa da się lubić Europa da się lubić KAPIF.pl

"Europa da się lubić"

Wiadomo jedynie, że wszystkie odcinki prowadzić będzie - tak jak i w przeszłości - Monika Zamachowska. Jak podają media, nawet przez chwilę nie brano pod uwagę nikogo innego do tej roli:

Ona jest twarzą tego programu i każdy ją z nim kojarzy. W dodatku pracuje dla TVP, więc nie trzeba nikogo ściągać z konkurencji - dowiedział się "SE" od osoby związanej z telewizją publiczną.

Mają też pojawić się gwiazdy poprzednich edycji. Zobaczcie, jak teraz wyglądają.

Conrado Moreno, Paolo Cozza Conrado Moreno, Paolo Cozza KAPIF.pl

Conrado Moreno

Pochodzący z Hiszpanii Conrado Moreno od samego początku do samego końca pojawiał się w show. Do tej pory jest obecny w mediach. Brał udział w innych programach telewizyjnych. W 2005 razem z Magdą Soszyńską tańczył na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", a trzy lata później pojawił się w konkursie "Gwiazdy tańczą na lodzie". W 2010 wydał książkę "Mój Madryt". Aktualnie pracuje jako konferansjer i prezenter, pisze też wiersze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wiosna.

Post udostępniony przez Conrado Moreno (@conrado_moreno_official) Mar 24, 2019 o 9:17 PDT

Conrado jest rozwiedziony. Z byłą żoną Katarzyną Jurzyk mają ośmioletniego syna Gabriela. Jakiś czas temu został przyłapany na spotkaniu z Esmeraldą Godlewską, jednak nie wynikło z tego nic poważnego.

Zobacz: Nie uwierzycie, z kim spotyka się Godlewska. To Conrado Moreno! Seksowne miny i poprawianie biustu... Widać, że bardzo się starała

Conrado Moreno
Instagram.com/ conrado_moreno_official

Conrado Moreno
Instagram.com/ conrado_moreno_official

Paolo Cozza Paolo Cozza KAPIF.pl

Paolo Cozza

Paolo Cozza pochodzi z Włoch, ale od 1996 mieszka w Polsce. Tak jak i Moreno, pojawił się w "Tańcu z Gwiazdami" i napisał książkę kucharską pt. "Włoska kuchnia na polskim stole". W 2006 wziął ślub i ma troje dzieci: 12-letniego syna Valentino, 10-letnią córkę Nicole oraz trzyletniego syna Leonarda. Nie zamierza wracać do Włoch. Aktualnie możemy go oglądać jako jednego z jurorów w show "All together now" w Polsacie. Przez te lata nic się nie zmienił, prawda?

Paolo Cozza
KAPIF.pl

Kevin Aiston i Monika Zamachowska Kevin Aiston i Monika Zamachowska KAPIF.pl

Kevin Aiston

Kevin Aiston był najbardziej popularnym strażakiem w Polsce. Urodził się w Londynie, ale w 1991 roku przeprowadził się do Polski. Tu się ożenił. Ma pięć córek: adoptowaną 29-letnią  Chelsea, 18-letnią Chantelle, 14-letnią Chelsea Zuzannę, siedmioletnią Julię oraz pięcioletnią Ninę. On również zajął się gotowaniem i ukończył prestiżowe szkoły. Na swoim koncie ma trzy książki: "Europa w kuchni", "Ugryźć Świat" oraz "Kevin Sam w Kuchni - Nie Tylko Fish & Chips". Ma na tym polu pewne sukcesy.

Skromnie dodam, że zdobyłem dwie nagrody na Targach World Food Fair w Warszawie Expo XXI w tym roku: Najbardziej Przyjazny Szef na Targach i Najbardziej Przyjazne Stoisko Gastronomii na Targach - napisał na swojej stronie.

Jak sam mówi, "gotuje na Międzynarodowych, jak i Krajowych Targach Żywności na stanowisku Polski, z jednej strony prezentując polskie dania dla obcokrajowców, aby zachęcić ich do odwiedzania i poznania Polski poprzez polskie smaki, a z drugiej strony gotuje dla Polaków angielskie i amerykańskie dania, tak aby zachęcić ich do innej kuchni i innych smaków świata".

Europa da się lubić
Instagram.com/ kevinaiston

Europa da się lubić
Instagram.com/ kevinaiston

Steffen Möller Steffen Möller KAPIF.pl

Steffen Möller

Steffen Möller zyskał sporo grono fanów nie tylko dzięki udziałowi w programie "Europa da się lubić", lecz także grając w "M jak Miłość". Wydał dwie płyty ze swoimi występami: "Niemiec na Młocinach" i "E, tam, Unia!". Jakiś czas temu wrócił do Niemiec, gdzie zajmuje się stand-up'em. Ostatnio zmniejszył częstotliwość występów. Na swojej stronie zdradził powód:

Przepraszam, że obecnie jest tak mało występów, ale pracuję intensywnie nad nową książką o polsko-niemieckich parach, która ma się ukazać w sierpniu 2019 - napisał.

On również się nie zmienia!

Steffen Möller
Zdjęcie ze strony: http://steffen.pl/pl

Conrado Moreno, Elisabeth Duda, Paolo Cozzo Conrado Moreno, Elisabeth Duda, Paolo Cozzo KAPIF.pl

Elisabeth Duda

Elisabeth Duda jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi. Obecnie mieszka we Francji, gdzie zajmuje się aktorstwem.

Elisabeth Duda, Europa da się lubić
Instagram.com/ elisabeth_duda

Elisabeth Duda, Europa da się lubić
Instagram.com/ elisabeth_duda

Elisabeth Duda, Europa da się lubić
Instagram.com/ elisabeth_duda

Theofilos Wafidis Theofilos Wafidis KAPIF.pl

Theofilos Wafidis

Theofilos Wafidis to pochodzący z Grecji podróżnik i mistrz kulinarny. Wydał książkę o kulturze kuchni "Filozofia smaku". Należy do Kapituły Fundacji Klubu Szefów Kuchni. Był właścicielem 17 restauracji w Grecji, Niemczech, Austrii i Polsce. W naszej ojczyźnie zakochał się w Małgorzacie i postanowił tu osiąść. Ciągle zajmuje się gotowaniem, organizuje pokazy i szkolenia. Często pojawia się w programie "Pytanie na Śniadanie". Sądząc po zdjęciu, które wrzuciła Monika Zamachowska na swój profil na Instagramie, jego także zobaczymy w najnowszych odcinkach programu "Europa da się lubić".

Europa da się lubić
Instagram.com/ monikazamachowska

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Komentarze (19)
"Europa da się lubić" powraca. Sprawdziliśmy, co słychać u największych gwiazd programu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sskrytykrytyk

  Oceniono 34 razy 26

  Wszyscy wygladaja zdecydowanie lepiej niz kiedys poza przegiętym Conrado z infantylnym wyrazem twarzy i przerysowanym image’em. A zapowiadał sie tak zayebiscie...kiedys.

 • Gość: stop kurwizji

  Oceniono 37 razy 21

  Nie, po pierwsze nie mamy jak bo usunęliśmy telewizor, po drugie - przez jakiś jeszcze czas nie będziemy na pewno oglądać tvp, bo syfilis propagandowy, jaki się stamtąd sączy jest nie-do-wytrzymania. Ostatnio miałem w hotelu przykrość sprawdzić - 5 minut i po kokardę.

 • Gość: Mimii

  Oceniono 21 razy 15

  Ja będę bo bardzo lubiłam program

 • Gość: Gosciu

  Oceniono 14 razy 12

  Jak nue bedzie Stefana nie ogladam

 • Gość: poziomka

  Oceniono 17 razy 11

  TVP wznawia program o Europie ! Chca się podlizać widzom .

 • liftertoja

  Oceniono 15 razy 11

  Kiedyś ten program miał przekonywać do UE. Teraz w TVPiS raczej propaganda w drugą stronę, więc ciekawe co tam będzie,

 • Gość: zamknackw

  Oceniono 9 razy 5

  na fali europesymizmu uruchamiany jest program propagandowy majacy zachecic do UE.

 • maria2164

  Oceniono 1 raz 1

  JUŻ NIE MA NA CO PATRZEĆ I JAK TU NIE OGLĄDAC INNE STACJE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX