GORĄCY PIĄTEK. W domu Wielkiego Brata nuda, a na Instagramach uczestniczek? Dziewczyny z 'Big Brothera' lubią zmysłowe sesje

Od niedawna możemy śledzić kolejną edycję 'Big Brothera'. Póki co widzowie zarzucają, że w domu Wielkiego Brata jest nudno. Tego nie można jednak powiedzieć o instagramowych profilach uczestniczek reality-show. Dziewczyny chętnie chwalą się w sieci swoimi kobiecymi kształtami.
Justyna Żak Justyna Żak Instagram/juszes

Justyna Żak

Występy przed kamerami nie są czymś nowym dla Justyny Żak. 26-latka z Białegostoku prowadzi własny kanał na YouTube (Juszes), który subskrybuje ponad 220 tysięcy osób. Dziewczyna jest też aktywna na Instagramie. Tam znajdziemy wiele jej zdjęć w bieliźnie. Żak zawdzięcza swoją smukłą sylwetkę wegańskiej diecie.

Justyna Żak
Instagram/juszes

Justyna Żak Justyna Żak Instagram/juszes

Justyna Żak

Z wykształcenia jest inżynierem architektury wnętrz. Ma też własną markę odzieżową. Jak widać, Justyna Żak jest nastawiona na sukces. W tym bez wątpienia pomaga jej znajomość aż trzech języków obcych: angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.

Magda Wójcik Magda Wójcik Instagram/magda.wojcik.bb

Magda Wójcik

Magda Wójcik to prawdziwy obieżyświat. Dziewczyna od 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Niedawno przeprowadziła się ze Szkocji do Londynu, gdzie pracuje w butiku. Na jej instagramowym profilu znajdziemy też zdjęcia z wyjazdów do innych państw, w tych Francji czy USA.

Magda Wójcik
Instagram/magda.wojcik.bb

Magda Wójcik Magda Wójcik Instagram/magda.wojcik.bb

Magda Wójcik

Jedną z pasji Magdy jest moda. To przejawia się w jej oryginalnych i nierzadko bardzo odważnych stylizacjach. Wyszłybyście tak na miasto?

Marlena Klimczyk Marlena Klimczyk Instagram/marlenamarcela

Marlena Klimczyk

Marlena Klimczyk ma 34 lata i mieszka w Puławach. Z zawodu jest detektywem. Jej praca polega na śledzeniu osób niewiernych. Trzeba przyznać, że to dość niszowa, ale ciekawa profesja.

Marlena Klimczyk
Instagram/marlenamarcela

Marlena Klimczyk Marlena Klimczyk Instagram/marlenamarcela

Marlena Klimczyk

Kobieta jest matką trójki dzieci: 16-letniego Wiktora, 12-letniej Emilii i 3,5-letniego Olafa. Ciąże nie wpłynęły jednak na jej sylwetkę. Klimczyk może pochwalić się szczupłą i wysportowaną figurą, o czym chętnie przypomina na swoim instagramowym profilu.

Karolina Wnęk Karolina Wnęk Instagram/_kierowniczka

Karolina Wnęk

Karolina Wnęk mieszka w Lipnicy Wielkiej. 21-latka ma cztery siostry i trzech braci - jest bardzo zżyta ze swoim rodzeństwem. Dziewczyna została wychowana zgodnie z zasadami wiary. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym lubi być liderem. Stąd też jej ksywka - "Kierowniczka".

Karolina Wnęk
Instagram/_kierowniczka

Karolina Wnęk Karolina Wnęk Instagram/_kierowniczka

Karolina Wnęk

Dziewczyna jest studentką drugiego roku dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Marzy o tym, żeby zwiedzić świat. Panów z pewnością ucieszy fakt, że Karolina nie ma obecnie chłopaka.

Natalia Wróbel Natalia Wróbel Instagram/nataliawrobelofficial

Natalia Wróbel

Natalia Wróbel ma 21 lat i pochodzi z Bytomia. Długo mieszkała za granicą, więc biegle mówi w kilku językach. Dziewczyna nie ukrywa, że wierzy w reinkarnację. Jej ideał mężczyzny? Charyzmatyczny prawnik.

Natalia Wróbel
Instagram/nataliawrobleofficial

Natalia Wróbel Natalia Wróbel Instagram/nataliawrobelofficial

Natalia Wróbel

21-latka jest świadoma swoich atutów i chętnie eksponuje je w sieci. Utożsamia się z Marylin Monroe. Tak jak jej idolka, Natalia Wróbel również jest bardzo kobieca i seksowna. Coś nam mówi, że skradnie serce szczególnie męskiej części widowni.

Więcej o:
Komentarze (24)
GORĄCY PIĄTEK. W domu Wielkiego Brata nuda, a na Instagramach uczestniczek? Dziewczyny z "Big Brothera" lubią zmysłowe sesje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mietekkowalski

  Oceniono 42 razy 38

  "Ideał mężczyzny? Charyzmatyczny prawnik". Dla takich kwiatków warto czytac podobne informacje:)

 • Gość: xyz

  Oceniono 36 razy 34

  Generalnie co robią najlepiej te wszystkie panienki ... świecą dupą.

 • Gość: pysio

  Oceniono 25 razy 23

  Wszystkie ambitne i rządne wiedzy -dlatego poszły do tego szamba.

 • Gość: wkurwionmy_na _gazete

  Oceniono 19 razy 15

  weźcie sie zdecydujcie w tej gazecie! teraz pokazujecie cycki i dupy, a potem #metoo.... nosz kur...

 • Gość: Krycha

  Oceniono 10 razy 10

  Głupio tak pokazywać cyce i dupe na portalach społecznościowych, robi to masa dziewczyn ,to jest chorobą, niedowartosciowane muszą być,

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  No bardzo inteligentne i mądre te dziewczyny tylko pozazdrościć. Po zdjęciach widać jakie są ambitne i dążą do celu ha ha !!! Sama golizna wszędzie i takie pustaki promują media masakra jakaś!!!

 • Gość: Wollna

  Oceniono 10 razy 10

  Big brother 2019r to totalna porazka.Najgorsza edycja, nieciekawi ludzie brak napieciaz akcji....takie przeczekanie na przetrwanie do konca. Wielki brat kobieta....raczej powinna byc Widlka siostra.

 • czesu4f

  Oceniono 14 razy 10

  Wrzućcie ponownie na główną ten motyw z zamykaniem Twojego Weekendu.

 • Gość: Puchacz podglądacz

  Oceniono 4 razy 4

  Marzy się dziewczynom kariera Dody która też zaczęła od występu w tak zwanym "Barze", kształty co niektórych są faktycznie niezłe no i to parcie na szkło. Także Big Brother wydaje im się że jest początkiem ich kariery hahaha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX