Komentarze (132)
Dominika Tajner wyprowadziła się z domu Michała Wiśniewskiego. Wcześniej mieszkały tam jego byłe żony. Jak wygląda w środku?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wiola

  Oceniono 134 razy 128

  A podobno jest bankrutem.ogloszona upadłość konsumencka A zostawili mu taką willę i samochody.cos tu jest nie tak.

 • Gość: Lili

  Oceniono 90 razy 88

  Jak to jest,że mają takie długi mieszka w takim domu? Szaremu czlowiekowi to już dawno zlicytowaliby ostatnią koszulę. A ten jest bankrutem i żyje jak milioner.

 • Gość: Aga

  Oceniono 75 razy 71

  Nie mam pojęcia, co strzeliło do głowy tej - wydaje się rozsądnej - Dominice, żeby wychodzić za kogoś takiego.....nigdy tego nie pojmę...żeby być czwartą???

 • Gość: Gość

  Oceniono 70 razy 68

  I to ma być bankrut,i jeszcze na tyle bezczelny ,że od ludzi chciał kasę,on dla mnie to zwykły pijak ,który skończy jak każdy pijak a miał tyle kasy i gdzie ona jest

 • Gość: Kolega

  Oceniono 66 razy 58

  Jemu potrzebna jest kobieta z krwi i kości. Szczera miłość. Szalona do granic. Żona która nie opuści go nawet po rozwodzie. Długo o tym myślałem i już wiem kto by pasował do niego idealnie: Izabell Marcinkiewicz. To byłaby idealna szczęśliwa para.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 48 razy 44

  Czasami cieszę się ,że nie posiadam takich posiadłości .Utrzymanie tego pożera ogromne pieniądze ,do tego dzieci i jakiś styl artystyczny ,daje obraz kosztów i mieści się w tych 4 milionach długu.Życie i bycie na tzw.kredyt to marne życie,współczuje tylko niewinnym dzieciakom.

 • rts44

  Oceniono 45 razy 37

  Kim jest ten pajac,że zanudzacie już kilkanaście dni o nim i jego kobietach?Czy to kogoś obchodzi??

 • Gość: Df

  Oceniono 36 razy 28

  Jak można było przehulać tyle kasy, no jak??? Fakt, co przeżył, to jego, ale miko wszystko po co na stare lata klepać biedę (bo to mu grozi)?

 • Gość: Zukeross

  Oceniono 31 razy 27

  Powiem tak że za te pieniądze co zarabiał to dom ma jak niektóre dzieci bananów i bogatych biznesmenów. Mimo tylu pieniędzy nie potrafił ich dobrze zainwestować i się rozwodzić po raz...
  Dom jest słaby na te zarobki, człowiek po prostu stracił 3/4 majątku na głupoty a została mu ta hata. Oczywiście chciałbym taka mieć ale jak bym zarabiał tyle ile on w czasach świetności i tych cen z początku lat 2000 to bym miał 3razy większy dom i to w Miami i parę prywatnych biznesów.
  Słabo Panie Wiśniewski szczerze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX