Dominika Tajner wyprowadziła się z domu Michała Wiśniewskiego. Wcześniej mieszkały tam jego byłe żony. Jak wygląda w środku?

Niespełna dwie dekady temu Michał Wiśniewski zaliczał się do grona najlepiej opłacalnych polskich muzyków. Ostatnio jednak częściej, niż o sukcesach lidera grupy Ich Troje, słyszy się o jego bankructwie. Pomimo problemów finansowych Wiśniewski może pochwalić się okazałą willą. Podoba wam się, jak wygląda w środku?
Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego BRUNNER / NEWSPIX.PL / BRUNNER / NEWSPIX.PL / Newspix.pl

Willa w Łazach

Fani często zastanawiają się, gdzie mieszkają ich idole. Celebrytów nietrudno napotkać na warszawskich ulicach, ale są też tacy, którzy wolą na co dzień trzymać się z dala od zgiełku miasta. Do ich grona zalicza się Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje od kilkunastu lat mieszka we wsi Łazy, położonej 20 kilometrów od centrum stolicy.

!!! UWAGA ZDJECIA PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!!

DOM MICHALA WISNIEWSKIEGO
18.03.2019 WARSZAWA
TOBIASZ/NEWSPIX

---
Newspix.pl
---
Newspix.pl
TOBIASZ NewsPix

Mandaryna, Michał Wiśniewski, 2005 Mandaryna, Michał Wiśniewski, 2005 Kapif

Dom z historią

W tym samym domu mieszkał ze swoimi byłymi żonami: Anną Świątczak i Mandaryną. Do niedawna dzielił go ze swoją (jeszcze) obecną małżonką Dominiką Tajner-Wiśniewską. Córka Apoloniusza Tajnera wyprowadziła się od męża kilka dni temu.

Kobieta zdradziła w jednym z wywiadów, że po przeprowadzce do 500-metrowej willi musiała zrobić remont, ponieważ zalegało w niej wiele rzeczy poprzednich partnerek gwiazdora.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
EAST NEWS

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Youtube.com

Wnętrza

Wiśniewski nigdy nie dbał szczególnie o prywatność. Kilkukrotnie zapraszał już kamery do swojej okazałej willi w Łazach. Fani mogli podejrzeć jego dom między innymi w programie 'MTV Cribs' oraz na relacji live w mediach społecznościowych. Dzięki temu widzimy, że wnętrze posiadłości jest utrzymane w typowo domowym stylu, a na lodówce obowiązkowo wisi kolekcja magnesów.

Dom Michała Wiśniewskiego
Youtube.com

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Youtube.com

Posiadłość Wiśniewskiego

Gwiazdor pokazał praktycznie wszystko: swoją sypialnię, łazienkę, kuchnię, pokój do pokera, sypialnie dzieci, specjalny pokój do spotkań z kolegami pilotami oraz wielki ogród.

Dom Michała Wiśniewskiego
Youtube.com

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Youtube.com

Gabinet

Mówi się, że dom powinien być miejscem odpoczynku, jednak Wiśniewskiemu zdarza się pracować w domowym zaciszu. Od tego ma swój gabinet. To właśnie tam trzyma kolekcję nagród zespołu Ich Troje.

Dom Michała Wiśniewskiego
Facebook Michała Wiśniewskiego

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Youtube.com

Garderoba

Michał Wiśniewski wyróżnia się nie tylko swoją czerwoną czupryną, ale także oryginalnymi stylizacjami. Nic więc dziwnego, że jego garderoba jest tak wielka - musi przecież pomieścić gdzieś swoje szalone ciuchy.

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Youtube.com

Ogród

Obok domu mieści się altana z grillem oraz rzeźbą, którą dostał od więźniów w podziękowaniu za koncert, plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki oraz stół do ping ponga i pozostałości po strzelnicy. 

Dom Michała Wiśniewskiego
Youtube.com

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Youtube.com

Ogród

Zgodzicie się chyba z nami, że ogród przy willi robi równie duże wrażenie, co wnętrza. Jedno jest pewne: gwiazdor wie, jak się urządzić. Zadbał o miejsca zarówno do relaksu, jak i aktywnego wypoczynku.

Dom Michała Wiśniewskiego
Youtube.com

Dom Michała Wiśniewskiego Dom Michała Wiśniewskiego Screen Twitter.com

Dom marzeń

Jak podoba wam się dom Michała Wiśniewskiego? Chcielibyście zamieszkać w podobnym?

Więcej o:
Komentarze (132)
Dominika Tajner wyprowadziła się z domu Michała Wiśniewskiego. Wcześniej mieszkały tam jego byłe żony. Jak wygląda w środku?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wiola

  Oceniono 134 razy 128

  A podobno jest bankrutem.ogloszona upadłość konsumencka A zostawili mu taką willę i samochody.cos tu jest nie tak.

 • Gość: Lili

  Oceniono 90 razy 88

  Jak to jest,że mają takie długi mieszka w takim domu? Szaremu czlowiekowi to już dawno zlicytowaliby ostatnią koszulę. A ten jest bankrutem i żyje jak milioner.

 • Gość: Aga

  Oceniono 75 razy 71

  Nie mam pojęcia, co strzeliło do głowy tej - wydaje się rozsądnej - Dominice, żeby wychodzić za kogoś takiego.....nigdy tego nie pojmę...żeby być czwartą???

 • Gość: Gość

  Oceniono 70 razy 68

  I to ma być bankrut,i jeszcze na tyle bezczelny ,że od ludzi chciał kasę,on dla mnie to zwykły pijak ,który skończy jak każdy pijak a miał tyle kasy i gdzie ona jest

 • Gość: Kolega

  Oceniono 66 razy 58

  Jemu potrzebna jest kobieta z krwi i kości. Szczera miłość. Szalona do granic. Żona która nie opuści go nawet po rozwodzie. Długo o tym myślałem i już wiem kto by pasował do niego idealnie: Izabell Marcinkiewicz. To byłaby idealna szczęśliwa para.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 48 razy 44

  Czasami cieszę się ,że nie posiadam takich posiadłości .Utrzymanie tego pożera ogromne pieniądze ,do tego dzieci i jakiś styl artystyczny ,daje obraz kosztów i mieści się w tych 4 milionach długu.Życie i bycie na tzw.kredyt to marne życie,współczuje tylko niewinnym dzieciakom.

 • rts44

  Oceniono 45 razy 37

  Kim jest ten pajac,że zanudzacie już kilkanaście dni o nim i jego kobietach?Czy to kogoś obchodzi??

 • Gość: Df

  Oceniono 36 razy 28

  Jak można było przehulać tyle kasy, no jak??? Fakt, co przeżył, to jego, ale miko wszystko po co na stare lata klepać biedę (bo to mu grozi)?

 • Gość: Zukeross

  Oceniono 31 razy 27

  Powiem tak że za te pieniądze co zarabiał to dom ma jak niektóre dzieci bananów i bogatych biznesmenów. Mimo tylu pieniędzy nie potrafił ich dobrze zainwestować i się rozwodzić po raz...
  Dom jest słaby na te zarobki, człowiek po prostu stracił 3/4 majątku na głupoty a została mu ta hata. Oczywiście chciałbym taka mieć ale jak bym zarabiał tyle ile on w czasach świetności i tych cen z początku lat 2000 to bym miał 3razy większy dom i to w Miami i parę prywatnych biznesów.
  Słabo Panie Wiśniewski szczerze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX