18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę
Komentarze (180)
Michael Jackson mieszkał w przerażających wnętrzach. Manekiny dzieci i tajna szafa to tylko początek [MOCNE]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Gugu

  Oceniono 15 razy 5

  Masakra. To naprawdę przeraża. Ta głupota dziennikarska. Aczkolwiek Jacko wygląda rzeczywiście jak monster. Natomiast Billy Jean pozostaje cudownym kawałkiem na wieki wieków ramen.

 • Gość: Oburzony

  Oceniono 3 razy 3

  WSZYSCY MILCZELI, BO BRALI ZA MILCZENIE POKAŹNE SUMY. RODZICE WOLELI INKASOWAĆ TYSIĄCE $ NIŻ UJAWNIĆ JEGO SEKRET. TRUDNO UWIERZYĆ W TO, ŻE PRZEZ TYLE LAT WSZYSCY MIELI "OPASKI NA OCZACH" I DOPIERO PO JEGO ŚMIERCI RAPTEM PRZEJŻELI NA OCZY I ZACZĘLI GŁOŚNO MÓWIĆ O JEGO DZIWNYCH SKŁONNOŚCIACH I ZACHOWANIACH...
  AMERYKANIE TO SPECYFICZNY NARÓD. ZA DOLARY GOTOWI SPRZEDAĆ NAWET BEZPIECZEŃSTWO I NIETYKALNOŚĆ SWOJEGO DZIECKA. OKROPNE TO JEST !

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Gdzie byli rodzice jak dzieci tam tygodniami nocowały ich trzeba zamknac

 • Gość: xxx

  Oceniono 3 razy 3

  I co z tego, że miliony przeznaczył na akcje charytatywne? To usprawiedliwia go, że gwałcił dzieci? A może zje....any łeb w ten sposób czuł się odkupiony na wyrządzone krzywdy. Pedofil i tyle, powinni go wsadzić i w więzieniu zrobili by z nim porządek. A dlaczego teraz rozpruł się worek goryczy? Bo go już nie ma i nikomu nie zaszkodzi plus to były inne czasy.

 • rozterka47

  Oceniono 3 razy 3

  Jackson nigdy nie stal się dorosłym czlowiekiem . O tym , że był zaburzony na różnych polach świadczą chociażby jego operacje .
  Miał w gruncie rzeczy tragiczne dzieciństwo , wtłoczony w show biznes nie miał szans na normalny rozwój . W sumie smutne to wszystko .

 • cmochall

  Oceniono 5 razy 3

  Podobnie jak w Kosciele wszyscy o wszystkim wiedzieli ale nie reagowali nawet jak wiedzili ze krzywdy doznaja ich dzieci.. Ze wstydu a raczej z niedowierzania tolerowali i zyli w obludzie. Obecna nagnka na deklaracje LBGT to obawa rzadzacych .ze dzieci beda bardziej wyedukowane seksualnie niz Ich Rodzice .Beda wiedzily co to jest masturbacja i ,ze to nic zlego a nawet wplywa dobrze na Ich psychike-rownoszesnie sie dowiedza ,ze glaskanie gowki czy wkladanie reki w majtki czy dotykanie krocza zwlaszcz przez ksiezy to zbrodna, ze Im tego robic nie wolno..Dlatego tez KK jest tak bardzo przeciwny edukacji seksualnej-brak przestrzeni na wykorzystywanie.

 • Gość: Ewel

  Oceniono 2 razy 2

  Dla mnie od zawsze chory był fakt jego zainteresowaniem małoletnimi.Niestety było widoczne to, że miał skłonności pedofilskie.Mam nadzieję, że za te krzywdy dzieci smaży się w piekle.

 • bartekgryko

  Oceniono 4 razy 2

  Wade Robson i James Safechuck - opowiedzieli o tym, że w dzieciństwie byli molestowani przez piosenkarza. Tym samym nie ma już wątpliwości, że piosenkarz naprawdę był pedofilem i wykorzystywał dzieci. - przepraszam, ale z tego, że Panowie coś opowiedzieli wynika tylko tyle, że to opowiedzieli. Nie ma gwarancji, że tak się stało, że mówią prawdę itp. Być moze MJ był pedofilem, ale twierdzenia dwóch panów wobec nieżyjącego piosenkarza, który nie może się bronić nie przesądzają. To mocny akt oskarżenia, ale nie wyrok.

 • mietekkowalski

  Oceniono 2 razy 2

  Nie ma co się bawić w zgaduj zgadulę, bo nikt nie wie jak było. Widziałem ten film (LN) i jeżeli to prawda, to jest przerażające. Ale należy też pamiętać, że np. Macauley Culkin zaprzecza, jakoby był molestowany przez MJ. Wade Robson mógł pogrążyć Jacksona w 2003, ale zeznał na jego korzyść. Oczywiście wytłumaczył dlaczego tak zrobił i to też może być prawda.

 • Gość: Kropka

  Oceniono 2 razy 2

  Mam mieszane uczucia co do tego wszystkiego z jednej strony ofiary są przekonujące (plus słynny wywiad LaToyi o jego skłonnościach z 93 roku) siostra raczej nie miała powodu by kłamać. Z drugiej strony Jackson miał problemy natury psychicznej był dużym dzieckiem nie potrafił podejmować racjonalne decyzji. Nikt nie odmówi mu talentu muzycznego. Jednak coraz więcej stacji czy osób odwraca się od niego. Prawdy prawdopodobnie nie poznamy nigdy. Jednak pierwszy proces to była ugoda. Zapłacił za nią grube miliony. Drugi proces go uniewinnił.
  Wade Robson to choreograf nie miał by powodu kłamać skoro sam osiągnął wiele chyba że kończą się pieniądze i ... jak to bywa w takich przypadkach chodzi tylko i wyłącznie o kasę.
  Gdyby oskarżenia były prawda czy inne ofiary nie powinny się odezwać ? Zgłosić do telewizji ? By potwierdzić to co się działo ? Jak mówię prawdy nie poznamy.

 • Gość: AS

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem zszokowany po obejrzeniu filmu o jego ekscesach z młodymi chłopcami, dziećmi jeszcze. Był również moim idolem i zawsze byłem przekonany o jego niewinności, ale jest inaczej, już nie ma wątpliwości. Miał duszę dziecka, może to go troszkę usprawiedliwia, ale jako dorosły mężczyzna musiał wiedzieć, że to co robi jest złe.

 • Gość: 666

  Oceniono 1 raz 1

  Okropne. On był nienormalny. Jak można trzymać stronę pedofilia. Tfu .

 • Gość: lekarzprzyjmuje:

  Oceniono 1 raz 1

  Był cwaną bestią ...mistrzem kłamstwa

 • Gość: Rossati

  Oceniono 3 razy 1

  Ale afera biskupi molestują dzieci i jest okej Wojtyła dawał przyzwolenie

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  ludzie przestańcie pie...c głupoty wystarczy na niego spojrzeć jak wyglądał on nie był normalny do jego muzyki nic.nie mam ale był zbokiem i pedofilem

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  zboczeniec pie...ny i osoba chora psychicznie

 • Gość: Qwerty

  Oceniono 3 razy 1

  "opowiedzieli o tym, że w dzieciństwie byli molestowani przez piosenkarza. Tym samym nie ma już wątpliwości, że piosenkarz naprawdę był pedofilem i wykorzystywał dzieci." No tak, skoro ci dwaj tak twierdzą to teraz już na sto procent wiadomo, że to prawda. Bardzo łatwo ze zmarłego robić pedofila, bo wiadomo, że nie może się bronić. Plotka to najgorsza choroba dzisiejszego świata.

 • filosem

  Oceniono 1 raz 1

  Dziewczynka na zdjęciu nie jest torturowana. Trzyma nie chustę, a zawiązane na szyi rajstopy. Trzyma je sama. Zdjęcie nie przedstawia tortury, ale jest masochistyczne. A to już niech da do myślenia rodzicom posyłającym swoje dzieci na te daremne wybory miss... To jest właśnie dla takich pokrzywieńców jakim był Jackson.

 • Gość: mela

  Oceniono 1 raz 1

  dewiant

 • bamapo

  Oceniono 3 razy 1

  Ludzie dla odpowiednio dużej kasy czy innej korzyści materialnej zrobią wszystko. Wcześniej przez lata milczeli bo Jackson płacił, teraz krzyczą wniebogłosy zapewne miej lub więcej koloryzując bo liczą na wysokie zadośćuczynienie od spadkobierców.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 1

  I tak gościa szkoda bo widocznie w dziecinstwie zabrakło miłości,ktoś go skrzywdził,samo takie coś się nie dzieje chyba że gdzieś genetyka nawaliła bo to też się zdaza.Raczej został skrzywdzony,nieszczęśliwy człowiek,szkoda go.

 • Gość: Pan Kornel

  Oceniono 3 razy 1

  Jak się ma: "Neverland, czyli "Nibylandia", trafiła w ręce Jacksona 13 marca 1988 r." do: "Daily Mirror" dotarł niedawno do byłej sprzątaczki, która w połowie lat 80. pracowała w "Nibylandii". " bo mi tu się coś nie zgadza czasowo jednak

 • Gość: jacek

  0

  i znowu pieprzycie to samo nie dochodzi do was ze to juz dawno stalo sie meczace b yl i byl a k..wa dowodow wciaz nie ma kim wy k..wa jestescie zeby osadzac czlowieka ktorego n ie ma tyle lat przeraza mnie co was czeka od boga jak wy umrzecie moze powinniscie sie nad tym zastanowic a nie nad nim

 • Gość: Rose

  0

  A ja racze zaznaczyć ze w neverlandzie od 1997 do 2005 roku mieszkały z jacksonem jego dzieci. przecież to logiczne ze zabawki czy nawet manekiny były przeznaczone dla nich.

 • Gość: Wrońska

  Oceniono 2 razy 0

  FBI federalny urząd śledczy prowadzil odrębne śledztwo za życia Michaela, jest to bardzo poważny urząd jak coś się przyczepia bez powodu nie odpuszcza, nic nie znaleźli na Króla Popu tak by siedzial, zapłacił 23 miliony żeby dali mu spokój, sądzę że chodziło tylko o wyciągnięcie dużych pieniędzy, Michael był dziwakiem, pod względem swojego wyglądu to raz, że swojej posiadłości stworzył pałac rozrywki dla... siebie, nie miał dzieciństwa przez swojego ojca, towarzystwo dzieci mu pasowało bo on sam był dzieckiem w środku i dzieci nie kłamią były jego prawdziwymi przyjaciółmi, dlatego Michael był inny i ta inność próbowano przekręcić na pedofilie, takie moje zdanie

 • Gość: Dan

  Oceniono 2 razy 0

  FBI federalny urząd śledczy prowadzil odrębne śledztwo za życia Michaela, jest to bardzo poważny urząd jak coś się przyczepia bez powodu nie odpuszcza, nic nie znaleźli na Króla Popu tak by siedzial, zapłacił 23 miliony żeby dali mu spokój, sądzę że chodziło tylko o wyciągnięcie dużych pieniędzy, Michael był dziwakiem, pod względem swojego wyglądu to raz, że swojej posiadłości stworzył pałac rozrywki dla... siebie, nie miał dzieciństwa przez swojego ojca, towarzystwo dzieci mu pasowało bo on sam był dzieckiem w środku i dzieci nie kłamią były jego prawdziwymi przyjaciółmi, dlatego Michael był inny i ta inność próbowano przekręcić na pedofilie, takie moje zdanie

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Michael Jackson przez około 20 lat spotykał się z oskarżeniami o pedofilię, jednak nigdy nikt nie potrafił mu tego udowodnić. Gdyby w Neverland znaleziono dowody jego winy sąd w 2005 skazał by go na więzienie. Tak się jednak nie stało. w 1993 roku Jacksona o molestowanie oskarżył inny chłopiec, Jordan Chandler, jednak oględziny ciała muzyka nie wykazały żadnego ze znaków szczególnych podawanych przez rzekomą ofiarę. Nikt oprócz nieżyjącego juz Michaela i tych mężczyzn nie wie co wydarzało się naprawdę i dlatego oskarżenia 10 lat po śmierci, bez możliwości obrony nie maja sensu. Uszanujmy kunszt muzyczny i talent tego artysty, a jego pełne wątpliwości życie prywatne zostawmy przeszłości bo i tak niczego to juz nie zmieni.

 • bombalska

  Oceniono 2 razy 0

  Przeciez byl proces i zakonczyl sie oczyszczeniem MJ z zarzutow pomimo, ze prokurator oskarzajacy MJ za punkt honoru obral sobie wsadzenie Jacksona dopudla. Taki mial pomysl na slawe. W procesie tym zeznawali rowniez wspomniani wyzej panowie. Powiedzieli wowczas, ze MJ ich nie molestowal. Na znalezionych materialach pornograficznych w domu MJ byly dorosle kobiety. Poza tym, porownajcie MJ z np. takim Jankowskim. Jak ktos ma sklonnosci, to wszyscy o tym wiedza.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  wszystkie te zdjęcia są sfałszowane, prawda jest taka że poza opowiadaniami tych mężczyzn NIE MA ŻADNYCH dowodów na to że Michael był pedofilem, ale takie żałosne portale jak wasz nie znajdą nawet 10 minut na to by się dowiedzieć że te zdj są z internetu i są głupim żartem, to nie są żadne dowody

 • Gość: Ewa

  Oceniono 2 razy 0

  nikt nic takiego nie znalazł..Daily mail to gowno a nie źródło. Policja wyparla sie tego.. to zwyczajna ściema. Używajcie mózgów, a te wszystkie artykuły to żal nie mający nic wspólnego z dziennikarstwem.

 • Gość: nick

  Oceniono 2 razy 0

  Łatwo mówić źle o tych co już nie potrafią się obronić .
  Jest to ludzka podłość.

 • Gość: Bożena

  0

  A kto pomyślał o jego dzieciach ,czy były molestowanie? Co to za matki co rodziły dzieci pedofilów za pieniądze

 • Gość: Hera

  Oceniono 2 razy 0

  Dajcie mu wreszcie spokojnie spoczywac wy hieny.... By uniewinniony chata sprzedana i twierdzicie że coś znaleziono w pustym domu? Wstyd

 • Gość: Gg

  Oceniono 2 razy 0

  Gdzie byliście jak żył?

 • Gość: Caber

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli wszyscy wiedzieli i mieli dowody na to, że był pedofilem trzeba było za jego życia postawić mu zarzuty. Teraz moi drodzy możecie go w D........ pocałować.

 • Gość: Arczi

  Oceniono 2 razy 0

  Nie róbcie z tego nie wiadomo czego barany leży w trumnie a teraz zebrało wam się na oskarżenia cynicznie podejście i ohydne lapciuchy odpuer,,,,,,,,,, się od niego a tych dwóch odlotów których zapraszał jakoś wtedy im pasowało wszystko bawili się zerli za darmo obrzydliwe jest to co teraz wygaduja kłamcy jeszcze chceta zarabiać na nim

 • kochamwyborcza2

  Oceniono 2 razy 0

  Jak myślicie, na kogo głosowałby Jackson gdyby teraz żył w Polsce?

 • Gość: Karol

  Oceniono 2 razy 0

  Tak zwyrodnialec ,dobrze że umarł.Niech wyjdzie na jaw wszystko ,co robił.

 • Gość: MSCJ

  Oceniono 6 razy 0

  Ogolnie artykuł z "dupy" i do dupy. Redaktorzy z dupy i do dupy. Zamknąć ten portal z dupy

 • v-64

  Oceniono 1 raz -1

  O co....chodzi.....A o kasę.....przecież to nie prawda wrabiaja go po śmierci.....W jakim celu.....Dajcie spokój......niech spoczywa w spokoju...AMEN...

 • Gość: Emigrant Pl.

  Oceniono 1 raz -1

  Każdy ssal kasę dopuki można było i gemba w kubeł. Ale się skonczylo ateraz każdy wylewa sfuj życie sen z przeszłości. Tak robią tylko frajezy

 • Gość: Mario

  Oceniono 1 raz -1

  Pie...ie się teraz możecie robić i pisać co chcecie a dlaczego nie wtedy naprawdę nie było w tym pieprzonym kraju nikogo kto by to zakończył jeżeli to prawda. AMERYKANIE SA ŻAŁOŚNI I WY TEŻ.

 • Gość: Orety

  Oceniono 1 raz -1

  Szczególnie za nim nie przepadałem, ale ten news to jakiś naciągnięty chłam. Kto w ogóle bierze takie gó... dowody skoro było tam przypadkiem, aż 70 policjantów. Przypadek?

 • Gość: Łon

  Oceniono 1 raz -1

  Nic nie piszcie, szkoda waszej fatygi, ja rano umieściłem komentarz i został usunięty bo był niewygodny dla administratora

 • Gość: Milo

  Oceniono 1 raz -1

  Eh no jak nie wiadomo o co chodzi to o kasę, serio wyłudzenie odszkodowań po 10 latach i to po czyjejś śmierci no tego jeszcze nie grali?😅😂 i co takiego przerażającegojest w manekinach i w zdjęciach w chustce proszę je pokazac- kompletne bzdury. A poza tym prawo nie działa do tyłu, on już został uniewinniony za to i nie żyje no burza w szklance wody. Pasuje do tego Jacksonowy Tabloid Junkie eh.

 • Gość: Ewela

  Oceniono 1 raz -1

  Boże....co za brednie...Ciekawe komu zależy na oczernianiu go po śmierci...Mściwość nie zna granic....

 • Gość: Yghhh

  Oceniono 1 raz -1

  Policja/prokuratura znalazła makabryczne znaleziska ale nikt z tym nic nie zrobił? Pismaki piszą o nim jak o potworze a nimt z tym nic nie zrobił? Bali sie go? Czy jak? Od 10 lat nie żyje, i nagle sie ludziom przypomnialo o molestowaniach i o pieniadzach... I żeby była jasność - ja go nie bronie i nie twierdze ze nie byl winny ale wiem jedno, ofiara molestowania chce o traumie zapomniec jak najszybciej - i moze ciezko było z tym za życia M.J ale on od 10 lat nie zyje wiec ofiary mogly juz od 10 lat zyc w spokoju tymczasem babrzą się w traumie po dziś i pewnie ona szybko minie za odpowiednią kwotę....

 • Gość: Robin

  Oceniono 1 raz -1

  Gdzie byli rodzice tych chłopców? Podejrzewam ze pochodzili z rodziny patroli jakim zwyrodniałym rodzicem trzeba być żeby sprzedać dziecko takiemu kiszkomenowi

 • Gość: D.

  Oceniono 1 raz -1

  Skoro M. J. nabył posiadłość w 1988r to jakim cudem sprzątaczka pracowała tam w połowie lat 80? Może zastanówcie się, co piszecie i co chcecie ludziom wmówić, bo nie trzyma się to kupy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX