Julia Adamczyk i Paulina Kubicka zaczynały lata temu w 'YCD', teraz występują w TVP. Ależ się zmieniły

Julia Adamczyk i Paulina Kubicka doskonale znane są fanom programu 'You Can Dance'. Teraz możemy oglądać je w show TVP2 'Dance, Dance, Dance'. Zobaczcie, jak aktualnie wyglądają.
You Can Dance You Can Dance KAPIF.pl

"You Can Dance"

Program "You Can Dance" był prawdziwym hitem TVN-u. Na antenie emitowany był od 5 września 2007 do 6 czerwca 2012 oraz od 2 marca 2015 do 18 maja 2016 roku. Przez dziewięć edycji przewinęło się ponad 100 uczestników, a wielu z nich stało się prawdziwymi gwiazdami. Niektórych do tej pory możemy oglądać w programach rozrywkowych, głównie w rolach jurorów. Rafał "Roofi" Kamiński pojawił się w "World of Dance" (Polsat), a Ida Nowakowska jest twarzą TVP i aktualnie ocenia uczestników w programie "Dance, Dance, Dance".

Edyta Herbuś, Rafał Roofi Kamiński, Michał Malitowski
KAPIF.pl

'You Can Dance' 'You Can Dance' EAST NEWS

"You Can Dance"

Niektórzy jednak poświęcili się karierze tanecznej. W pierwszym odcinku edycji programu "Dance, Dance, Dance" mogliśmy zobaczyć dwie tancerki, które pojawiły się w "You Can Dance". To Julia Adamczyk i Paulina Kubicka.

Julia Adamczyk, 'You can dance!' Julia Adamczyk, 'You can dance!' EAST NEWS

Julia Adamczyk

Julia Adamczyk pojawiła się w ostatniej edycji tanecznego show w 2016 roku. Miała wtedy 22 lata, a tańcem zainteresowała się, gdy miała 6. Na swoim koncie ma wiele sukcesów: posiada klasę S w tańcach latynoamerykańskich oraz klasę A w tańcach standardowych. Udział w programie traktowała jako szansę na doskonalenie swoich umiejętności:

To mój czas i zamierzam go w pełni wykorzystać. Chce się rozwijać i doskonalić. Dlatego cieszę się, że tu jestem, bo ten program to najlepszy egzamin moich umiejętności! - mówiła.
Julia Adamczyk, You Can Dance Julia Adamczyk, You Can Dance EAST NEWS

Julia Adamczyk

Pomimo sporych szans na zajęcie wysokiego miejsca, tancerka musiała zrezygnować z udziału w programie. Julia uległa kontuzji i w wyniku wypadku przez jakiś czas musiała chodzić w kołnierzu. Z jej odejściem nie mógł pogodzić się juror Agustin Egurrolla:

Jak się dowiedziałem o tej kontuzji to pękło mi serce. Ale pamiętaj będą kolejne edycje, a bilet będzie na Ciebie czekał - powiedział w programie.
Julia Adamczyk, Kasia Dziurska, Emilian Ganowski, 'Dance, Dance, Dance' Julia Adamczyk, Kasia Dziurska, Emilian Ganowski, 'Dance, Dance, Dance' Instagram.com/ julia_maria_kinga_adamczyk_

Julia Adamczyk - aktualnie

Tancerka do tej pory współpracuje z choreografem. Należy do Zawodowej Grupy Tanecznej VOLT, którą prowadzi Egurola. Widzowie mogli ją też zobaczyć w programie "Dance, Dance, Dance", gdzie wspierała uczestników.

Julia Adamczyk Julia Adamczyk Instagram.com/ julia_maria_kinga_adamczyk_

Julia Adamczyk - aktualnie

Tancerka jest także aktywna na Instagramie. Nie da się ukryć, że nieco zeszczuplała. Jednak radosny uśmiech dalej jest jej znakiem charakterystycznym.

Julia Adamczyk
Instagram.com/ julia_maria_kinga_adamczyk_

Julia Adamczyk
Instagram.com/ julia_maria_kinga_adamczyk_

Paulina Kamińska, 'You Can Dance' Paulina Kamińska, 'You Can Dance' EAST NEWS

Paulina Kubicka

Paulina Kubicka wzięła udział w 8. edycji "You Can Dance". Odpadła dość szybko, pomimo tego, że dosłownie dorastała w szkole tanecznej "Egurrola Dance Studio", do której uczęszczała już jako 14-latka. W 2008 roku dołączyła do profesjonalnej grupy tancerzy Volt, gdzie tańczy do dziś. W programie mówiło się o tym, że ją i jurora łączy coś więcej. Oprócz tego tancerka spotykała się z Tomkiem Barańskim.

Paulina Kubicka Paulina Kubicka Instagram.com/ paula_kubicka

Paulina Kubicka

Paulinę także możemy oglądać w "Dance, Dance, Dance". Tancerka nie ukrywa, że jest szczęśliwa z nowego wyzwania zawodowego:

Szczęśliwa, że jestem tu gdzie jestem! - napisała na Instagramie.

Paulina Kubicka Paulina Kubicka Instagram.com/ paula_kubicka

Paulina Kubicka

Oprócz tego pojawia się w innych programach TVP. Mogliśmy ją zobaczyć w show "The Voice of Poland" oraz w "Jaka to melodia?". Paulina dalej zachwyca świetną figurą i jest wierna ciemnym włosom.

Paulina Kubicka
Instagram.com/ paula_kubicka

Paulina Kubicka
Instagram.com/ paula_kubicka

Więcej o:
Komentarze (2)
Julia Adamczyk i Paulina Kubicka zaczynały lata temu w "YCD", teraz występują w TVP. Ależ się zmieniły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: jak

    Oceniono 1 raz 1

    była trochę nie miła dla swojego podopiecznego tego gości z pogotowia, ona tańczy całe życie a on bierze tylko udział w programie darowałaby sobie średnio miłe testy

  • Gość: gosc

    0

    goscPanipaulinalafnakobietomszlobyjompuknocgosc

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX