Lewandowska na Balu Bizneswoman postawiła na modny w tym sezonie kolor, ale to Kożuchowska była najlepiej ubrana. Spójrzcie na dół stylizacji

Wczorajszy Bal Bizneswoman przyciągnął głównie drugoligowe celebrytki oraz znanego polityka z partnerem. Nie zabrakło też znacznie popularniejszych Anny Lewandowskiej i Małgorzaty Kożuchowskiej. Zgodzicie się chyba, że to właśnie one pojawiły się w najciekawszych stylizacjach.
1 Anna Lewandowska Anna Lewandowska KAPIF.pl

Anna Lewandowska

Sukcesy męża oraz rozkręcenie własnych świetnie prosperujących biznesów, zagwarantowały Annie Lewandowskiej status jednej z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Mogłoby się więc wydawać, że "Lewa" regularnie bywa na salonach. Nic bardziej mylnego. 30-latka sporadycznie pozuje na ściankach, ale za to zawsze wygląda na nich nienagannie.

Nie inaczej było podczas gali Bal Bizneswoman 2019. Lewandowska zaprezentowała się w modnej w tym sezonie butelkowej zieleni. Do luźnej kreacji za kolano dobrała szpilki z motywem panterki. Ryzykownie? Może i tak, ale zdecydowanie było warto. Stylizacja zdecydowanie na plus.

2 Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska KAPIF.pl

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to weteranka warszawskich ścianek. Aktorka jest znana ze współpracy z najpopularniejszymi polskimi projektantami, dzięki czemu na salonach często zjawia się w ich kreacjach. Jedno jest pewne, stylizacje Kożuchowskiej nigdy nie są nudne. Gwiazda zdecydowanie lubi się wyróżniać.

Ostatniego wieczora aktorka pozowała fotografom w czarnej stylizacji, na którą złożyła się czarna dopasowana marynarka oraz długa tiulowa suknia. Lubimy takie połączenia klasyki i szaleństwa. Kożuchowska po raz kolejny udowodniła, że wie, jak skraść show.

3 Omena Mensah na Balu Bizneswoman Roku Omena Mensah na Balu Bizneswoman Roku KAPIF.pl

Omena Mensah

Omena Mensah na Balu Bizneswoman Roku 2019.

4 Zosia Ślotała Zosia Ślotała KAPIF.pl

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała na Balu Bizneswoman Roku 2019.

5 Katarzyna Zdanowicz Katarzyna Zdanowicz KAPIF.pl

Katarzyna Zdanowicz

Katarzyna Zdanowicz na Balu Bizneswoman Roku 2019.

6 Maria Sadowska Maria Sadowska KAPIF.pl

Maria Sadowska

Maria Sadowska na Balu Bizneswoman Roku 2019.

7 Grzegorz Kajdanowicz Grzegorz Kajdanowicz KAPIF.pl

Grzegorz Kajdanowicz

Grzegorz Kajdanowicz na Balu Bizneswoman Roku 2019.

8 Paweł Rabiej i Michał Cessanis Paweł Rabiej i Michał Cessanis KAPIF.pl

Paweł Rabiej i Michał Cessanis

Paweł Rabiej i Michał Cessanis na Balu Bizneswoman Roku 2019.

9 Paulina Drażba Paulina Drażba KAPIF.pl

Paulina Drażba

Paulina Drażba na Balu Bizneswoman Roku 2019.

Komentarze (112)
Lewandowska na Balu Bizneswoman postawiła na modny w tym sezonie kolor, ale to Kożuchowska była najlepiej ubrana. Spójrzcie na dół stylizacji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 102 razy 82

  Kreacja Lewej uwydatnila tylko mankamenty- szerokie ramiona, krótkie nóżki i wielkie stopy. Pokracznie to wygląda niestety.

 • Gość: irma

  Oceniono 71 razy 61

  niech ktoś powie tym NIEDOROBIONYM CELEBRYTKOM, że KLAPKI, LACZKI to nie jest eleganckie obuwie !!! z LACZACH to się po domu chodzi, ewentualnie śmieci wyrzuca,skacze do pobliskiego sklepiku po np. chleb... a gdy babka w laczach idzie, ZAWSZE słychać charakterystyczny dźwięk plask, plask, klap, klap... obciach większy niż białe botki !!! w kilku kręgach nie wpuszczono by jej na bal - może to by ją czegoś nauczyło !!!

 • lenkaa4

  Oceniono 55 razy 49

  W klapkach na bal? Naprawdę?! A i sukienka p. Ani stylu Kristel z "Dynastii" też jakaś groteskowa.
  Sukienka p. Kożuchowskiej ładna, ale rzeczywiście tak jak ktoś już napisał, trochę wiedźmowato wygląda. Myślę, że z inną marynarką, bardziej balowa, błyszczącą, kolorową a nie w tonie elegancji biurowej, wyglądałoby ta sukienka lepiej. No i ta sportowa torebka. Tak, to Dior, kupa kasy, ale na bal do balowej sukienki? Mnie podoba się kreacja p. Zdanowicz - prosta elegancja i eleganckie dodatki. Cóż, nie od dziś wiadomo, że klasa z kasą często w parze nie idą. I że gustu, smaku kupić nie można.

 • Gość: Doti

  Oceniono 48 razy 46

  Pani Aniu to nie suknia tylko podomka z dynastii

 • Gość: gosc

  Oceniono 55 razy 41

  Ann nigdy nie potrafi sie ubrac....wiejska dziewczyna i to jest to....

 • Gość: Wewe

  Oceniono 32 razy 30

  Pani Katarzyna Zdanowicz pięknie 😀

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX