Bartosz Opania nie przypomina już doktora Latoszka z 'Na dobre i na złe'. Jeszcze niedawno uchodził za przystojniaka, a dziś aż trudno go rozpoznać

Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że Bartosz Opania przeszedł na przestrzeni ostatnich lat sporą metamorfozę. Aktor, który niegdyś uznawany był za jednego z najprzystojniejszych polski aktorów, wygląda dziś zupełnie inaczej. Zobaczcie zdjęcia prosto z premiery spektaklu 'Telewizja kłamie' i oceńcie tę przemianę sami.
1 Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Bartosz Opania mocno się zmienił

Choć Bartosz Opania ma na swoim koncie mnóstwo ról serialowych, filmowych, czy też teatralnych, widzowie najbardziej zapamiętali go z roli doktora Witka Latoszka w serialu "Na dobre i na złe". Aktor od stycznia ubiegłego roku nie pojawił się w serialu, jednak jego postać nie została uśmiercona. Obecnie Opania skupia się przede wszystkim na grze w teatrze. Niedawno pojawił się na uroczystej premierze spektaklu "Telewizja kłamie" w warszawskim Teatrze Palladium.

Na najnowszych zdjęciach naprawdę aż trudno go rozpoznać. Bartosz przeszedł sporą metamorfozę i wręcz nie przypomina już siebie sprzed lat. 


KAPIF.pl

2 Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Bartosz Opania na premierze spektaklu "Telewizja kłamie"

Trzeba przyznać, że metamorfoza widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Bartosz Opania przybrał na wadze, a złota marynarka, w której aktor pojawił się na premierze spektaklu, wyraźnie podkreśliła jego zdecydowanie większy brzuszek. 

3 Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Spora metamorfoza

Bartosz Opania w ubiegłym roku skończył 48 lat, a na jego głowie widoczne są już pierwsze siwe włosy. Jak możemy zauważyć, zmieniła się również sama fryzura aktora. 


KAPIF

4 Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Niegdyś uchodził za przystojniaka

Bartosz Opania przez lata uważany był za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Teraz, jak sami możecie to zauważyć, wygląda zupełnie inaczej.

Czy zmężniał? Zdania w tej kwestii z pewnością będą podzielone. Najważniejsze jednak, że Opania spełnia się w zawodzie aktora i wychodzi mu to perfekcyjnie. Za rolę w spektaklu "Telewizja kłamie" już zbiera od krytyków mnóstwo pochwał. 


KAPIF

5 Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Kariera aktorska

Bartosz pochodzi z aktorskiej rodziny. Jego ojcem jest bowiem Marian Opania, którego zapewne równie dobrze pamiętacie z serialu "Na dobre i na złe". Co ważne, Bartoszowi udało się odnieść spory sukces nie dzięki aktorskim korzeniom, a przede wszystkim dzięki pracy, jaką włożył w swój rozwój. W 1993 roku ukończył warszawską Akademię Teatralną, a na wielkim ekranie debiutował jeszcze w trakcie studiów. Dziś na swoim koncie ma role w takich filmach jak między innymi: "Pora na czarownice", "Białe małżeństwo", "Cwał", "Zakochani", "Sukces" czy "Wkręceni". Jednak, jak już wspominaliśmy powyżej, największą sympatię widzów zyskał, wcielając się w rolę doktora Latoszka z Leśnej Góry. 

Opania Bartosz2017-11-07
KAPIF.pl6 Bartosz Opania Bartosz Opania KAPIF.pl

Życie prywatne

Od wielu już lat żoną aktora jest Agnieszka Opania. Para wychowuje wspólnie 4 dzieci: trzech synów i córkę. Sam Bartosz raczej stroni od show-biznesu i rzadko pokazuje się na warszawskich salonach. Mocno chroni również swoją prywatność, lecz niegdyś zrobił wyjątek i zabrał swojego syna do teatru na premierę spektaklu. 

7 Bartosz Opania Bartosz Opania AKPA

Bartosz Opania

"Telewizja kłamie" - premiera spektaklu

Komentarze (128)
Bartosz Opania nie przypomina już doktora Latoszka z "Na dobre i na złe". Jeszcze niedawno uchodził za przystojniaka, a dziś aż trudno go rozpoznać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: fffffff

  Oceniono 168 razy 150

  To wciąż ten sam człowiek. Nie lubicie go już, bo przytył?

 • c.t.k

  Oceniono 104 razy 96

  On żyje po prostu, tak jak chce. I chwała mu za to

 • Gość: xyz

  Oceniono 82 razy 70

  nie przeszedł żadnej metamorfozy, upasł sie trochę i postarzał, ot co...

 • Gość: Witka ale nie ! brzozowa

  Oceniono 71 razy 67

  A w dupe go pocałujcie! Świetny koleś i tyle !

 • hrabina.de.profundis

  Oceniono 69 razy 65

  Życie... To, że jest aktorem nie oznacza, że zawsze będzie wyglądał tak, jak z waszego ulubionego serialu.

 • Gość: Oj tam

  Oceniono 66 razy 52

  Do ojca robi się podobny. Cóż,każdy starzeje się inaczej. Nie tylko styl życia ma tu znaczenie,ale także geny .

 • Gość: Iza-1

  Oceniono 63 razy 47

  W tej marynarce to wypisz, wymaluj Vitold Paszt z zespołu Vox tylko dwa razy grubszy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX