Kożuchowska przyszłego męża spotkała na lotnisku. A jak poznali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Ich historia to gotowy scenariusz na film

Mamy Walentynki. To właśnie dziś, 14 lutego, zakochani mają swoje magiczne święto. To idealny moment, by przy romantycznej kolacji wyznać miłość ukochanej osobie. Mimo że Walentynki mają również wielu przeciwników, to jednak trudno przejść wobec tego święta obojętnie. Polskie gwiazdy także obchodzą ten wyjątkowy Dzień Zakochanych, a jak wiadomo w rodzimym show-biznesie nie brakuje przecież pięknych par. Zastanawia Was jednak, jak wyglądała historia ich miłości? Sprawdziliśmy to dla specjalnie dla Was.
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska, Robert Lewandowski EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowscy

Dziś Anna i Robert Lewandowscy bezapelacyjnie stanowią jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego. On wybitny piłkarz, którym zachwyca się cały sportowy świat, ona piękna trenerka, która zyskała milionowe grono fanów. Razem tworzą duet przez wielu uważany za idealny. 

Ania i Robert poznali się już kilkanaście lat temu, bo w 2007 roku. To wówczas oboje wybrali się na sportowy obóz na Mazury, który jak się szybko okazało przewrócił ich życie do góry nogami, oczywiście na lepsze. Później były już tylko romantyczne zaręczyny na Malediwach, a następnie w 2013 roku huczna uroczystość ślubna. Najpiękniejszym owocem miłości Ani i Roberta jest jednak ich córka Klara, która przyszła na świat 4 maja 2017 roku. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Miłość - mówmy o niej?? Miłość do partnera emanuje podziwem i dumą, bezpieczeństwem i zaufaniem, szacunkiem i  życzliwością chcącą wspierać jego działania. Miłość do rodzica opiera się na szacunku, wdzięczności i  wspomnieniach. Miłość do dziecka jest niewyobrażalna, najsilniejsza ze wszystkich miłości, najpiękniejsza, bezgraniczna, bezwarunkowa, na zawsze. Móc ofiarować miłość i otrzymywać miłość - tego życzę każdemu. i nie tylko w dniu Zakochanych, ale 365 dni w roku. Miłość uskrzydla, nadaje kolorów, wywołuje uśmiech, czasem łzy szczęścia. Powoduje, że chce nam się wstać, a nawet przenosić góry. Miłości nie da się opisać w kilku zdaniach., ale warto o niej mówić i to tak często, jak tylko jest to możliwe. Uczmy kochać nasze dzieci, uczmy miłości do bliźnich, wszystkim nam życzę tych pięknych dobrych emocji i dużo, dużo miłości. zdjęcia @mateusz.stankiewicz dziękujemy ????#love #annalewandowska #robertlewandowski Love - do talk about it Love for a partner exudes admiration and pride, security and trust, respect and willingness to support his or her actions. Love for a parent is based on respect, gratitude, and memories. Being able to offer love and to receive it - that's what I wish everyone . and not only on Valentine's Day, but 365 days a year. Love inspires, makes our life colorful, makes us smile and sometimes brings tears of joy. It makes us want to get up in the morning and even move mountains. Love cannot be described in a few sentences . but it is worth talking about as often as possible. Let's teach our children to love, teach them to love others. I wish all of us these beautiful, good emotions and lots of love. ??

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) Lut 14, 2019 o 2:57 PST

Gala Kobieca Marka Roku Gala Kobieca Marka Roku KAPIF.pl

Doda i Emil Stępień

Czy pamiętacie ten moment, w którym Doda oznajmiła nam wszystkim, że wyszła za mąż? Ależ to było zaskoczenie. Przypomnijmy, że uroczystość ślubna Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia miała miejsce dokładnie 14 kwietnia ubiegłego roku. Nawet zaproszeni przez parę goście nie wiedzieli, że do Hiszpanii lecą właśnie na ich ślub. Zakochani do samego końca utrzymywali swój związek w tajemnicy, a Doda wielokrotnie w wywiadach powtarzała, że z Emilem łączy ją jedynie przyjaźń. 

Już wkrótce Doda i Emil obchodzić będą 1. rocznicę ślubu. Kiedy jednak Dorota po raz pierwszy wpadła w oko przystojnemu producentowi filmowemu? Okazuje się, że było to w 2016 roku podczas premiery spektaklu 'Słownik ptaszków polskich', w którym wokalistka wcieliła się w postać Andżeliki. Romantycznie?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Pytacie mnie, czemu ukrywałam swój związek tyle czasu. Bo chciałam dać czas w końcu sobie. Chciałam pierwszy raz odkąd 20 lat temu stałam się osobą publiczną, móc przeżywać rodzące się uczucie nie na oczach wszyskich. Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana NAPRAWDĘ. Teraz po wielu sprawdzianach i doświadczeniach, które zbliżały mnie do męża, wiem, że dam radę przezwyciężyć wszystko. I choć chciałoby się w końcu wykrzyczeć całemu światu: jestem szczęśliwa! Kocham i jestem kochana to wiem, że moja praca nie jest przyjaznym środowiskiem dla uczuć. Kochani fani! Spełniły się Wasze życzenia dla mnie. Znalazłam prawdziwą miłość zbudowaną na początku tylko na przyjaźni, szacunku, lojalności i zaufaniu. Właśnie dlatego ją ukrywałam - wybaczcie mi, ale było warto ?? Dziękuję wszystkim, którzy dotrzymali tajemnicy i do końca nie pisnęli słówka ?? Chociażby Pani z urzędu stanu cywilnego w Ciechanowie, która udzielała nam ślubu tygodnie temu! Księżom z zakonu z Sandomierza za dwie piękne uroczystości. Dziękuje za piękną suknię @berta i tygodnie przymiarek w @madonnasuknieslubne w Warszawie. Dziękuję moim 50 gościom za niezapomniany i piękny weekend. Dla fanów szykuję niezwykłą niespodziankę, a póki co dzielę się z Wami moim sercem.

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) Kwi 16, 2018 o 5:21 PDT

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel Róże Gali 2018 Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel Róże Gali 2018 KAPIF.pl

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

W przypadku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela miłość rodziła się na oczach milionów telewidzów. Ta historia to po prostu gotowy scenariusz na film. Przypomnijmy, że Kasia i Marcin poznali się w 2005 roku na planie 2. edycji programu 'Taniec z Gwiazdami'. Gdy spotkali się po raz pierwszy z pewnością nie wiedzieli jeszcze, że wkrótce zwyciężą to taneczne show, a co więcej, będą już wtedy parą. 

Trenowaliśmy rumbę, czyli taniec miłości. Ja byłem wtedy w pracy, więc starałem się mocno trzymać moje uczucia na wodzy - mówił Marcin w jednym z wywiadów.

Udział w 'Tańcu z gwiazdami' sprawił, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na zawsze już odmienili swoje życie. Dziś wspólnie wychowują syna Adama i córkę Helenę oraz prowadzą po prostu szczęśliwy dom. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#loveiseverything ?????? #love #walentynki #valentinesday #husbandandwife #13yearstogether #bluzy @lukaszjemiol ??

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) Lut 14, 2019 o 12:44 PST

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek KAPIF.pl

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Historią miłości Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana swego czasu namiętnie żyły polskie media. Śmiało chyba można pokusić się o stwierdzenie, że jeszcze kilka lat temu takiego obrotu spraw mało kto się spodziewał. Małgosia i Radek poznali się w 2013 roku w kinie na premierze filmu 'Mój biegun'.

Jak myśmy się poznali to nie było tak, że któreś z nas planowało, żeby ułożyć sobie życie, ale była to miłość od pierwszego wejrzenia. Ja pamiętam jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli poodchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: 'Radosław nie podchodź do mnie bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem', a on do mnie: 'Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka' - mówiła Rozenek w programie Kobiecym Okiem.
Wyświetl ten post na Instagramie.

KOCHAJMY SIĘ????????????#walentynki2019 @mniesmieszy_official ??????

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Lut 14, 2019 o 12:50 PST

Jak zgodnie przyznali, do dziś mają duży sentyment właśnie do tego kina. Wcale się im nie dziwimy. 

Cezary Pazura, Edyta Pazura Cezary Pazura, Edyta Pazura WBF/Cezary Piwowarski

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Cezary i Edyta pobrali się 1 maja 2009 roku. Wkrótce po tym urodziła im się córka Amelia. W 2013 roku na świat przyszło ich drugie dziecko, syn Antoni, a całkiem niedawno, bo 1 czerwca ubiegłego roku, powitali na świecie córkę Ritę. Ta miłość w dalszym ciągu kwitnie, co możemy zaobserwować między innymi w mediach społecznościowych, gdzie szczególnie aktywna jest Edyta. Ah, jak oni razem pięknie wyglądają. Co jednak najciekawsze, ich pierwsze spotkanie było dość nietypowe, gdyż przyszli małżonkowie poznali się w pociągu. 

A dokładniej był to pociąg relacji Warszawa - Kraków. Edyta i Cezary siedzieli w tym samym przedziale i nagle po prostu zaczęli rozmawiać. Szybko przypadli sobie do gustu i tak oto dziś tworzą wspaniałą rodzinę. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Love is in the air ????????? #maybebaby???? #imaybebaby?? #skiing??

Post udostępniony przez Edyta Pazura- Maybe Baby (@edyta_pazura) Sty 29, 2019 o 1:21 PST

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan KAPIF.pl

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara i Rafał spotkali się w 2010 roku podczas pracy w Teatrze Muzycznym w Gliwicach przy spektaklu Hair. Co ciekawe, przystojny muzyk od razu wpadł w oko Basi, jednak szybko okazało się, że ma on dziewczynę. Gdy aktorka była już przekonana, że nie ma jakichkolwiek szans, by między nimi narodziło się większe uczucie, nagle to Rafał postanowił o nią zawalczyć. I już po 5 miesiącach związku przyszedł czas na zaręczyny. W 2011 roku para wzięła ślub cywilny, a Basia była wówczas w ciąży z ich córeczką Hanią. Rok później odbył się również ich ślub kościelny.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski. www.KAPIF.pl

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski

Po raz pierwszy Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski spotkali się na lotnisku, w drodze do Rzymu na pogrzeb Jana Pawła II. Bartek od samego początku wiedział, kim dokładnie jest Małgosia, więc gdy tylko nadarzyła się okazja, by zawalczyć o jej serce, postanowił zaprosić ją na kawę. Kilka lat później to właśnie w Watykanie Wróblewski oświadczył się ukochanej. Publicznie zadebiutowali razem w styczniu 2006 roku na gali wręczenia Telekamer. Po dwóch latach narzeczeństwa, w 2008 roku, Małgorzata i Bartek stanęli na ślubnym kobiercu. Para doczekała się również syna Jana Franciszka, który przyszedł na świat 10 października 2014. 

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski Kapif

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski

Natalia i Mariusz tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Swojego przyszłego męża Siwiec poznała na jednej z nadmorskich dyskotek. Świetnie się ze sobą dogadywali, jednak szybko okazało się, że Mariusz ma żonę. 

Dwa i pół roku byłam zakochana. Opowiadałam obcym ludziom w pociągu moją historię. Zdarzało się, że podjeżdżałam pod blok Mariusza i patrzyłam czy świeci się światło. Miałam pomysł, żeby zrobić sobie z nim dziecko i nic mu nie powiedzieć - mówiła Natalia w wywiadzie dla Polsat Cafe.

Jak sobie wymarzyła, tak się stało. Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski pobrali się w 2012 roku w Las Vegas. Dziś są także rodzicami uroczej Mii, która przyszła na świat pod koniec sierpnia 2017 roku.

Więcej o:
Komentarze (12)
Kożuchowska przyszłego męża spotkała na lotnisku. A jak poznali się Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Ich historia to gotowy scenariusz na film
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ut

  Oceniono 23 razy 21

  Siwiec, bardzo inteligentnie. Złapać chłopa na dziecko jak nie chce zostawiać żony

 • Gość: Bebe

  Oceniono 10 razy 8

  Małgorzata Kożuchowska poznała męża w kościele, tak kiedyś mówiła

 • Gość: Czytelnik

  Oceniono 9 razy 5

  Faktycznie ciekawe historie najbardziej rozbawiło mnie Nazwijmy to pierwsze randkowanie rozenek-Majdanem

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 3

  Doda, też znalazła swoją szczęśliwą połówkę, fajnie wyglądają, z przyjażni często rodzi się miłość, życzę szczęścia!!!

 • Gość: Antysiwiec

  0

  No jakos historia siwiec mnie nie dziwi przeciez to zwykla dzi...a,No i gdzie ten niby scenariusz z pustakiem rozenkiem i nedznym bramkarzyna

 • Gość: romantyk

  Oceniono 9 razy -1

  Rosenek kura domowa wdarwszy siędo showbizu na plecach Jacka ,wyciągnęła Radzia(byłego Dody) z szatni, w której dorabiał. Wcześniej Radzio dopieścił Routkiel, która była akurat po rozwodzie,ale ostatecznie postawił na Gonię, kórej nie udało się złapać Kraśki

 • Gość: mrt

  Oceniono 7 razy -3

  Majdan kochał tylko Dodę , z babcią Małgonią to układ dla kasy

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy -5

  Fajnie te małżeństwa wyglądają Pazurowie, Kurdej z mężem, Doda z mężem , Cichopek z mężem, Korzuchowska, oby szczęście im dopisywało, ślicznie wygladaja i ta ich przygoda miłości, pięknie!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX