Piotr Żyła przeszedł metamorfozę. Skoczkowie nie mają wątpliwości: Stał się mrukiem patrzącym w czubek butów, to go stłamsiło

Rozwód odmienił Piotra Żyłę. Skoczek stał się małomówny i stracił poczucie humoru. Zauważyli to również inni skoczkowie. Natomiast była żona sportowca bryluje teraz na salonach.
Piotr Żyła Piotr Żyła Screen z Instagram.com/Piotr Żyła

Piotr Żyła już nie już nie jest taki jak kiedyś

Piotr Żyła od zawsze był kojarzony ze swoim charakterystycznym śmiechem i zabawnymi wypowiedziami. Teraz jednak, po rozwodzie z Justyną Żyłą, utalentowany skoczek przeszedł ogromną metamorfozę i stał się o wiele bardziej cichy i wyważony. 

Zauważyły to nie tylko media, ale przede wszystkim jego koledzy po fachu. 

Można dążyć do zmiany, ale krok po kroku. On jednym cięciem z wesołego, roześmianego i naturalnego, dodajmy, Piotra Żyły stał się mrukiem patrzącym w czubek butów. Według mnie to go stłamsiło (...). Nie jest sobą i zaczyna się to odbijać. To jest po prostu nienaturalne - powiedział w rozmowie z "Party" Rafał Kot, fizjoterapeuta, który kiedyś współpracował z kadrą skoczków.
Piotr Żyła Piotr Żyła Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta

Dlaczego forma Piotra Żyły spada?

I faktycznie, sportowa forma Piotra Żyły również spada. Choć pod koniec 2018 roku skoczek często stawał na podium, to teraz prawdopodobnie nastąpiło zmęczenie materiału. Sportowiec od stycznia 2019 roku nie świętuje już zwycięstw. 

Piotr ewidentnie chciał uwodornić mediom, że sprawy osobiste go zmotywowały. Teraz ocena jego zachowania wobec żony trochę uległa zmianie, ale na początku to on był przedstawiany jako ten zły. Piotr poczuł się urażony, a jego komentarzem jest postawa na skoczni - powiedział psycholog Marcin Kwiatkowski dla  "Party".  
Piotr Żyła Piotr Żyła Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta

Piotr Żyła unika wywiadów

"Nowy" Piotr Żyła udziela również coraz mniej wywiadów, a jeśli się na nie decyduje, to jego wypowiedzi są niezwykle lakoniczne. Brak w nich też żartów. Z pewnością nie usłyszymy z ust sportowca takich wypowiedzi jak:

Ruszyłem z belki, garbik, fajeczka, no i poleciało.

Czy kultowego już:

Piłeś, nie skacz.

Piotr Żyła, Justyna Żyła Piotr Żyła, Justyna Żyła Instagram.com/justynazyla/

Jak rozwód wpłynął na Piotra Żyłę?

Sam rozwód Piotra Żyły z Justyną Żyła odbył się bez większych skandali. Jednak to, co działo się w mediach przed nim, na długo zapadnie Polakom w pamięć.

Wszystko przez posty Justyny Żyły, która publicznie oskarżała skoczka o zdradę, obrażała go i pisała, jak źle traktował ją i dzieci. Trudno zliczyć, ile takich postów znalazło się na jej Instagramie

Piotr Żyła w 'Uwadze' Piotr Żyła w 'Uwadze' Screen z programu 'Uwaga' TVN

Piotr Żyla o rozwodzie

Skoczek nie komentował w żaden sposób poczynań żony. Pierwszy raz zdecydował się zabrać głos dopiero w programie "Uwaga", gdzie przedstawił problemy małżeńskie ze swojej perspektywy. 

To wtedy Żyła zaprzeczył, że ma kochankę. Wyznał natomiast, że jego związek z Justyną Żyłą od dawna nie funkcjonował, tak jak powinien. 

Informacja o kochance to w ogóle tak naprawdę nie wiem, skąd się wzięła. To nie było tak, że wyprowadziłem się i zostawiłem rodzinę, to jest całkowitą nieprawdą. Tak naprawdę z Justyną kłóciliśmy się w zasadzie o wszystko. Jak ja wracałem ze zgrupowań czy zawodów, to każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni - przyznał. 

Justyna Żyła Justyna Żyła fot.Instagram/playboy_polska

Justyna Żyła - sesja w "Playboyu"

Justyna Żyła dzięki postom na Instagramie, w których pisała o konflikcie ze skoczkiem, zyskała popularność. Z pewnością do słowy przyczyniła się też jej rozbierana sesja dla "Playboya"

Justyna Żyła Justyna Żyła AKPA

Justyna Żyła i jej własny program

Teraz Justyna Żyła jest stałą bywalczynią ścianek. Dostała też własny program telewizyjny, zatytułowany "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". Na antenie show celebrytka pomaga innym rozwiązywać ich problemy życiowe. 

Justyna Żyła 'Taniec z Gwiazdami' Justyna Żyła 'Taniec z Gwiazdami' Instagram.com/ justynazyla

Justyna Żyła w "Tańcu z gwiazdami"

Żyła korzysta ze swoich pięciu minut sławy. Wiosną pojawi się w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami"

Myślicie, że da sobie radę?

AG

Więcej o:
Komentarze (63)
Piotr Żyła przeszedł metamorfozę. Skoczkowie nie mają wątpliwości: Stał się mrukiem patrzącym w czubek butów, to go stłamsiło
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 63 razy 43

  Takie przeżycia nie są łatwe i wcale się Piotrowi nie dziwię. Swoją drogą najpierw sądziłam że to żona jest tą poszkodowaną ale już dawno zmieniłam zdanie. Trzymam za Piotrka kciuki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 48 razy 26

  Zepsuła nam Piotera :-(

 • Gość: A

  Oceniono 44 razy 26

  Szkoda chłopaka

 • Gość: lena

  Oceniono 32 razy 24

  a może... w końcu... w wieku 31 lat dojrzał i wydoroślał, ale publika wolała 32 letniego pajaca, bo fajnie się z niego śmiało ?!?!? publika czasem bywa popaprana...

 • Gość: Przemek

  Oceniono 22 razy 16

  Jak ktoś taki jak żona Piotra może rozwiązywać problemy innych związków jak sama nie potrafiła się zachować w własnej sprawie rodzinnej z godnością tylko robiła pośmiewisko dla całej swojej rodziny wraz z dziećmi. Ale jaki kraj tacy celebryci. Trzymam kciuki za Piotra.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 36 razy 16

  Justyna powinna walnąć się w głowę i nie robić z siebie celebrytki, która nigdy nie będzie,bo jest zbyt glupia.

 • Gość: Vasil

  Oceniono 35 razy 15

  Szkoda Piotrka, trafił na kłamliwą żmiję co poleciała na jego sławę zapewne sądząc że ugra troche fejmu dla siebie. Ja tam wierzę Piotrkowi, a nie jakiejś histeryczce która najwidoczniej za nic ma rodzinę, ważniejszy jest dla niej fejm i celebrowanie. Nie wyszło gdy hajtnęła się ze sławną osobą, więc chciała zabłysnąć zniesławiając Piotrka, a kiedy ludzie mieli już dość jej histerii, zaczęła robić nagie fotki, aby przypadkiem nie zniknąć z ust mediów.

 • Gość: Anja

  Oceniono 24 razy 14

  To wina mediów, że niezrownoważona i prymitywna baba, zostaje nagle celebrytką, bo naobrażała, nabluzgała na znanego powszechnie męża. Co to za świat?! Jeżeli ja zacznę bluzgać na byłego w mediach społecznościowych, to też dadzą mi program i zacznę zarabiać kupę szmalu tylko dlatego, że nie będę miała żadnych hamulców i przekroczę wszelkie bariery?! Tragedia i żenada.

 • Gość: Ania

  Oceniono 28 razy 14

  Ludzie co wy z tą kochanką??? To okazalo sie byc klamstwem glupiej histeryczki. Dajcie sobie juz spokoj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX