#10YearsChallenge w królewskim wydaniu. Dziesięć lat temu styl księżnej Kate wyglądał zupełnie inaczej. Książę William także przeszedł sporą metamorfozę

Akcja #10YearsChallenge cały czas cieszy ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Wczoraj pokazaliśmy wam, jak na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat zmienili się polscy celebryci. Dziś wzięliśmy pod lupę rodzinę królewską. Tu też nie brakuje zaskakujących metamorfoz!
1 Kate Middleton Kate Middleton Fot. Tim Ireland / AP Photo / East News

Kate Middleton

Kate poznała swojego przyszłego męża, księcia Williama, w 2001 roku podczas nauki na University od St. Andrews. Od tamtej pory zakochani byli nierozłączni. Nowa miłość następcy trony z miejsca stała się ulubienicą paparazzi. Fotografowie starali się uwiecznić każde wspólne wyjście księcia Williama i Kate Middleton

Patrząc na zdjęcia księżnej Kate sprzed 10 lat, wyraźnie widać, że lubowała się ona wtedy w nieco innych kreacjach niż dziś. Obecnie Middleton uchodzi za ikonę stylu. Jest członkinią rodziny królewskiej, a w dodatku matką trójki dzieci. Podczas wyjść publicznych zawsze stawia na szyk i elegancję.

W młodości Kate Middleton nie stroniła jednak od krzykliwych stylizacji. Chętnie odsłaniała ciało i nierzadko decydowała się kreacje ze sporym dekoltem. Po ślubie z księciem Williamem jej styl zaczął się jednak zmieniać. Naszym zdaniem jak najbardziej na plus.

2 Meghan Markle Meghan Markle East News

Meghan Markle

Księżna Meghan jest w rodzinie królewskiej od niespełna roku. Życie w blasku fleszy nie jest jednak obce. Zanim Amerykanka poślubiła księcia Harry'ego, była aktorką. Największą sławę przyniosła jej rola Rachael Zane w serialu "Suits".

Pomimo wielu ataków o rzekome nieprzestrzeganie dworskiej etykiety, księżna Meghan coraz pewniej czuje się w rodzinie królewskiej. Dostosowanie do nowych zasad musiało być dla niej nie lada wyzwaniem. Jeszcze kilka lat temu Markle mieszkała w Los Angeles, gdzie chętnie imprezowała w gronie innych gwiazd.

3 Książę Willam Książę Willam AP / East News

Książę William

W towarzystwie księcia Williama często widywano młode kobiety. Nic dziwnego - nie dość, że przystojny, to z dobrego domu. Bardzo dobrego. Co prawda dziś William jest już niemal łysy, ale 10 lat temu kiedy miał bujną czuprynę, wyglądał jeszcze korzystniej. W porównaniu do swojego młodszego brata, książę unikał skandali i na wyjściach publicznych zawsze prezentował się w nienagannych stylizacjach i w starannie uczesanej fryzurze.

To co się nie zmieniło, to szeroki uśmiech księcia. W 2011 roku następca tronu poślubił Kate Middleton łamiąc tym samym serca wielu kobiet na całym świecie. 

4 Książę Harry Książę Harry East News

Książę Harry

Przez wiele lat książę Harry był uznawany za mniej urodziwego od księcia Williama. Cóż, patrząc na jego zdjęcia z 2009 roku trudno się z tym nie zgodzić. Na szczęście czas działa na jego korzyść. Przez 10 lat Harry znacznie zmężniał. Oprócz tego zapuścił też zarost i teraz wygląda o wiele korzystniej.

W młodości książę Harry był bohaterem licznych skandali. Nie było tajemnicą, że syn księżnej Diany bardzo lubi imprezować. Jakiś czas temu ustosunkował się jednak i dziś wiedzie spokojne życie u boku swojej ukochanej Meghan Markle. W tym roku para powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

5 Księżniczka Eugenia Księżniczka Eugenia East News

Księżniczka Eugenia

Dorastanie w rodzinie królewskiej z pewnością nie jest proste. Zwłaszcza jeśli media regularnie nazywają cię "brzydką księżniczką". Z takim przydomkiem bardzo długo zmagała się księżniczka Eugenia. Przypomnijmy, że arystokratka jest wnuczką królowej Elżbiety II.

W ubiegłym roku Eugenia przeszła prawdziwą metamorfozę. Najprawdopodobniej jej motywacją był huczny ślub z Jackiem Brooksbankiem. Księżniczka zgubiła zbędne kilogramy. Po jej najnowszych zdjęciach wnioskujemy, że przy okazji postanowiła też zmienić swojego stylistę.

6 Księżniczka Beatrycze Księżniczka Beatrycze East News

Księżniczka Beatrycze

Beatrycze to starsza siostra księżniczki Beatrycze. Arystokratka jest ósma w kolejce do królewskiego tronu. Podobnie jak swoja młodsza siostra przeszła sporą metamorfozę na przestrzeni ostatnich 10 lat. 

Komentarze (19)
#10YearsChallenge w królewskim wydaniu. Dziesięć lat temu styl księżnej Kate wyglądał zupełnie inaczej. Książę William także przeszedł sporą metamorfozę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zenek

  Oceniono 41 razy 33

  "Beatrycze to starsza siostra księżniczki Beatrycze" i aż się chce prenumerować!

 • Gość: mm

  Oceniono 22 razy 8

  Kate nie tylko styl zmieniła, ale i zęby, owal twarzy, dołożyła wypełniacze i tonę doczepów. Naturalna po zbóju.

 • Gość: adam

  Oceniono 5 razy 5

  Niech redakcja Plotka też pokaże jak się zmieniła na przestrzeni ostatnich 10 lat. Chociaż nie wiem czy tam ktoś tyle przepracował...

 • Gość: Xuwjwi

  Oceniono 4 razy 4

  Co do Kate i Meg, wstąpienie do rodziny królewskiej poprzez ślub z księciem obowiązuje do przestrzegania protokołu królewskiego, gdzie zapisane są zasady jak trzeba się zachowywać/ubierać więc nic dziwnego, że księżne są bardziej szykowne teraz niż kilka lat temu

 • Gość: rtyrty

  Oceniono 12 razy 4

  Kate do niedawna jeszcze miała taki wulgarny makijaż permanentny, tą kreskę na dolnej powiece, ale to usunęła.

 • Gość: Zuzka

  Oceniono 13 razy 3

  Kate wygląda strasznie staro jak na 37 letnią kobietę:-(

 • Gość: malgo

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe do czego ustosunkował się Harrt jakiś czas temu....

 • Gość: Monia

  0

  Kate ma klasę!😊

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX