#10YearsChallenge w królewskim wydaniu. Dziesięć lat temu styl księżnej Kate wyglądał zupełnie inaczej. Książę William także przeszedł sporą metamorfozę

Akcja #10YearsChallenge cały czas cieszy ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Wczoraj pokazaliśmy wam, jak na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat zmienili się polscy celebryci. Dziś wzięliśmy pod lupę rodzinę królewską. Tu też nie brakuje zaskakujących metamorfoz!
Kate Middleton Kate Middleton Fot. Tim Ireland / AP Photo / East News

Kate Middleton

Kate poznała swojego przyszłego męża, księcia Williama, w 2001 roku podczas nauki na University od St. Andrews. Od tamtej pory zakochani byli nierozłączni. Nowa miłość następcy trony z miejsca stała się ulubienicą paparazzi. Fotografowie starali się uwiecznić każde wspólne wyjście księcia Williama i Kate Middleton

Patrząc na zdjęcia księżnej Kate sprzed 10 lat, wyraźnie widać, że lubowała się ona wtedy w nieco innych kreacjach niż dziś. Obecnie Middleton uchodzi za ikonę stylu. Jest członkinią rodziny królewskiej, a w dodatku matką trójki dzieci. Podczas wyjść publicznych zawsze stawia na szyk i elegancję.

W młodości Kate Middleton nie stroniła jednak od krzykliwych stylizacji. Chętnie odsłaniała ciało i nierzadko decydowała się kreacje ze sporym dekoltem. Po ślubie z księciem Williamem jej styl zaczął się jednak zmieniać. Naszym zdaniem jak najbardziej na plus.

Meghan Markle Meghan Markle East News

Meghan Markle

Księżna Meghan jest w rodzinie królewskiej od niespełna roku. Życie w blasku fleszy nie jest jednak obce. Zanim Amerykanka poślubiła księcia Harry'ego, była aktorką. Największą sławę przyniosła jej rola Rachael Zane w serialu "Suits".

Pomimo wielu ataków o rzekome nieprzestrzeganie dworskiej etykiety, księżna Meghan coraz pewniej czuje się w rodzinie królewskiej. Dostosowanie do nowych zasad musiało być dla niej nie lada wyzwaniem. Jeszcze kilka lat temu Markle mieszkała w Los Angeles, gdzie chętnie imprezowała w gronie innych gwiazd.

Książę Willam Książę Willam AP / East News

Książę William

W towarzystwie księcia Williama często widywano młode kobiety. Nic dziwnego - nie dość, że przystojny, to z dobrego domu. Bardzo dobrego. Co prawda dziś William jest już niemal łysy, ale 10 lat temu kiedy miał bujną czuprynę, wyglądał jeszcze korzystniej. W porównaniu do swojego młodszego brata, książę unikał skandali i na wyjściach publicznych zawsze prezentował się w nienagannych stylizacjach i w starannie uczesanej fryzurze.

To co się nie zmieniło, to szeroki uśmiech księcia. W 2011 roku następca tronu poślubił Kate Middleton łamiąc tym samym serca wielu kobiet na całym świecie. 

Książę Harry Książę Harry East News

Książę Harry

Przez wiele lat książę Harry był uznawany za mniej urodziwego od księcia Williama. Cóż, patrząc na jego zdjęcia z 2009 roku trudno się z tym nie zgodzić. Na szczęście czas działa na jego korzyść. Przez 10 lat Harry znacznie zmężniał. Oprócz tego zapuścił też zarost i teraz wygląda o wiele korzystniej.

W młodości książę Harry był bohaterem licznych skandali. Nie było tajemnicą, że syn księżnej Diany bardzo lubi imprezować. Jakiś czas temu ustosunkował się jednak i dziś wiedzie spokojne życie u boku swojej ukochanej Meghan Markle. W tym roku para powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Księżniczka Eugenia Księżniczka Eugenia East News

Księżniczka Eugenia

Dorastanie w rodzinie królewskiej z pewnością nie jest proste. Zwłaszcza jeśli media regularnie nazywają cię "brzydką księżniczką". Z takim przydomkiem bardzo długo zmagała się księżniczka Eugenia. Przypomnijmy, że arystokratka jest wnuczką królowej Elżbiety II.

W ubiegłym roku Eugenia przeszła prawdziwą metamorfozę. Najprawdopodobniej jej motywacją był huczny ślub z Jackiem Brooksbankiem. Księżniczka zgubiła zbędne kilogramy. Po jej najnowszych zdjęciach wnioskujemy, że przy okazji postanowiła też zmienić swojego stylistę.

Księżniczka Beatrycze Księżniczka Beatrycze East News

Księżniczka Beatrycze

Beatrycze to starsza siostra księżniczki Beatrycze. Arystokratka jest ósma w kolejce do królewskiego tronu. Podobnie jak swoja młodsza siostra przeszła sporą metamorfozę na przestrzeni ostatnich 10 lat. 

Więcej o:
Komentarze (19)
#10YearsChallenge w królewskim wydaniu. Dziesięć lat temu styl księżnej Kate wyglądał zupełnie inaczej. Książę William także przeszedł sporą metamorfozę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zenek

  Oceniono 41 razy 33

  "Beatrycze to starsza siostra księżniczki Beatrycze" i aż się chce prenumerować!

 • Gość: mm

  Oceniono 23 razy 7

  Kate nie tylko styl zmieniła, ale i zęby, owal twarzy, dołożyła wypełniacze i tonę doczepów. Naturalna po zbóju.

 • Gość: adam

  Oceniono 6 razy 6

  Niech redakcja Plotka też pokaże jak się zmieniła na przestrzeni ostatnich 10 lat. Chociaż nie wiem czy tam ktoś tyle przepracował...

 • Gość: Xuwjwi

  Oceniono 4 razy 4

  Co do Kate i Meg, wstąpienie do rodziny królewskiej poprzez ślub z księciem obowiązuje do przestrzegania protokołu królewskiego, gdzie zapisane są zasady jak trzeba się zachowywać/ubierać więc nic dziwnego, że księżne są bardziej szykowne teraz niż kilka lat temu

 • Gość: rtyrty

  Oceniono 13 razy 3

  Kate do niedawna jeszcze miała taki wulgarny makijaż permanentny, tą kreskę na dolnej powiece, ale to usunęła.

 • Gość: malgo

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawe do czego ustosunkował się Harrt jakiś czas temu....

 • Gość: Zuzka

  Oceniono 14 razy 2

  Kate wygląda strasznie staro jak na 37 letnią kobietę:-(

 • Gość: Monia

  Oceniono 1 raz 1

  Kate ma klasę!😊

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX