William nie był pierwszą miłością Kate. Z jednym z partnerów miała poważne plany na przyszłość. Zaprosiła go nawet na swój ślub

Dziś trudno sobie wyobrazić, że u boku księżnej Kate jest ktoś inny niż książę William. Jednak zanim Middleton dołączyła do rodziny królewskiej, jej serce należało do kogoś innego. Pochodząca z bogatego domu i posiadająca wpływowych rodziców, zawsze otaczała się prominentnymi partnerami. Do dziś z niektórymi utrzymuje przyjacielskie relacje.
Willem Marx i Kate Middleton Willem Marx i Kate Middleton Youtube

Willem Marx

Pierwszą poważną miłością Kate Middleton był Willem Marx. Przystojny blondyn podbił serce przyszłej księżnej w trakcie studiów w Marlborough College. Jak zdradziła znajoma księżnej Kate, mężczyzna rozkochał jej koleżankę na tyle, że nie widziała poza nim świata. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu, do dziś się przyjaźnią. Do tego stopnia, że mężczyzna pojawił się nawet na ślubie swojej dawnej sympatii.

Willem Marx Willem Marx Screen CNBC

Gwiazda telewizji

Marx od młodzieńczych lat fascynował się dziennikarstwem. Dziś jest reporterem politycznym w stacji CNBC. Przed laty zasłynął również relacjami z Iraku i publikowaniem propagandowych materiałów w tamtejszych mediach. Jego żoną jest włoska prezenterka telewizyjna -  Johanna Botta.

Henry Ropner i Kate Middleton Henry Ropner i Kate Middleton Youtube

Sir Henry Ropner

Kate Middleton spotykała się również z Sir Henrym Ropnerem. Nie trwało to jednak zbyt długo, para była zaledwie na czterech randkach. Brytyjczyk jest synem Sir Johna Ropnera, właściciela firmy zajmującej się przesyłkami. Rodzinny biznes jest wyceniany na kwotę 33,7 miliona funtów.

Sir Henry Ropner z rodziną Sir Henry Ropner z rodziną Materiały prasowe

Milioner z bogatego domu

Ropner nie przeżywał zbyt długo rozstania z Kate. Pół roku później związał się z Natashą Sinclair, z którą wziął ślub. Para wychowuje dwójkę dzieci. Co ciekawe, Sir Henry często pojawia się w brytyjskich mediach.

Kate Middleton i Rupert Finch Kate Middleton i Rupert Finch East News

Rupert Finch

Para poznała się w 2001 roku na uczelni St. Andrew's. Rupert Finch był wówczas na ostatnim roku studiów prawniczych, a Kate Middleton dopiero zaczynała naukę. Niewinne flirty szybko przerodziły się w prawie roczny związek. Co ciekawe, Finch ma powiązania z rodziną królewską. Gospodarstwo jego rodziców w Norfolk (ulubionym miejscu królowej Elżbiety II) jest własnością Earla Spencera, wujka księcia Williama.

Rupert Finch z żoną Rupert Finch z żoną East News

Medialny prawnik

Rupert Finch pracuje dziś jako radca prawny w Londynie. Kilka lat temu jego żoną została Lady Natasha Rufus Isaacs, właścicielka firmy Beulah London, w której zatrudnia hinduskie szwaczki będące ofiarami gwałtu. Ich ślub cieszył się na Wyspach Brytyjskich sporym zainteresowaniem. Na ceremonii pojawiły się nawet księżniczki Eugenia i Beatrycze, które są przyjaciółkami prawnika.

Książę William i Kate Middleton Książę William i Kate Middleton East News

Książę William

Przyjaźnili się, kiedy mieszkali w tym samym akademiku. Jednak na początku Kate nie była zainteresowana amorami Williama. Spotykała się wówczas z Rupertem Finchem. Wszystko zmieniło się, kiedy ich związek się rozpadł. To właśnie wtedy syn księcia Karola postawił wszystko na jedną kartę i zaczął się umawiać z Middleton. Swój związek trzymali w sekrecie. Bali się, że media nie dadzą im spokoju. Niestety, w 2007 roku William zerwał z Kate po tym, jak dowiedział się, że jej rodzina naciska na zaręczyny. Jednak niespodziewanie, trzy lata po rozstaniu, 16 listopada 2010 roku ogłoszono zaręczyny pary.

Książę William i księżna Kate wraz z dziećmi - kartka świąteczna Książę William i księżna Kate wraz z dziećmi - kartka świąteczna Instagram/@kensingtonroyal

Prawdziwa miłość przetrwa wszystko

29 kwietnia 2011 roku Kate Middleton i książę William wzięli ślub, który oglądało w telewizji prawie dwa miliardy osób. 22 lipca 2013 roku na świat przyszedł ich przyszły syn, książę George, niecałe dwa lata później, 2 maja 2015 roku książęcej parze urodziła się córka Charlotte. Ich trzecie dziecko, książę Louis pojawił się w ich życiu w kwietniu 2018 roku. Choć co jakiś czas media donoszą o rzekomym kryzysie w ich małżeństwie, zdaje się, że nic nie jest w stanie zagrozić temu uczuciu.

Więcej o:
Komentarze (42)
William nie był pierwszą miłością Kate. Z jednym z partnerów miała poważne plany na przyszłość. Zaprosiła go nawet na swój ślub
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 26 razy 26

  22 lipca 2013 roku na świat przyszedł ich przyszły syn,

 • Gość: M

  Oceniono 18 razy 18

  Przyszedł na świat ich przyszły syn ....normalnie super

 • Gość: ar

  Oceniono 21 razy 17

  "Przyjaźnili się, kiedy mieszkali w tym samym akademiku. Jednak na początku Kate nie była zainteresowana amorami Williama. Spotykała się wówczas z Rupertem Finchem"

  Ciekawa sprawa, i to z miłości do Ruperts, Kate natychmiast zmieniła uczelnie, jak tylko zrobił to William.
  Przypomne, miał zdawać do konkretnej szkoły, i wszystkie angielskie dupeczki zalały tę szkołę swoimi zapisami, a tu William wziął roczny urlop od nauki, a po nim zaczął ją w innej szkole. i co robi Kate, przenosi się do szkoły, w której naukę rozpoczął William. Mało tego, to ona po roku jest inicjatorką, wynajęcia we czwórkę - w tym William - mieszkania. I tak się zaczęła pajęcza siec na Williamem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  "Wpływowi rodzice"?!?!
  Bo handlowali plastikowymi talerzykami???
  Ich "wplyw" to chyba zasmiecanie wyspy odpadami plastiku

 • stanley1973

  Oceniono 27 razy 13

  Od początku celowała wysoko i pracowała nad ostatecznym efektem, konkretnego zamążpójścia.
  Karierowiczka !

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 12

  kto to pisze-przyszły syn, aż się boję , co może jeszcze napisać taki nieuk!!!!

 • Gość: dron

  Oceniono 11 razy 11

  Przyszły syn - dopiero póżniej ustalali i płeć i dane rodziców biologicznych? Pycha.

 • Gość: gość1

  Oceniono 10 razy 10

  kto pisze te teksty? redaktor jakiś , polonista? co to za wyrażenie - przyszły syn. Taki redaktorzyna u mnie by już nie pracował!Doucz się.

 • Gość: mm

  Oceniono 21 razy 9

  Zauwazcie, ze "byli faceci" Kate, prawdziwi czy domniemani, nawet ci po dwóch randkach, szybko sie przerzucali na inne kobiety i kazdy ma zonę, ktora zawodowo jest kimś, a nie tylko żoną przy mężu. Mężczyźni to zdobywcy, nie wiem na jak długo wystarczy Williamowi samozaparcia do utrzymywania pozoru udanego związku. Jak tylko udaje mu się wyrwać z domu, ląduje w nocnych klubach w ramionach różnej maści celebrytek - zdjęcia obiegły światowe media - w tym czasie Kate siedział w domu z dziećmi. Owszem, William będzie szanował Kate jako matkę swoich dzieci, ale na więcej bym nie liczył. To już jest widoczne, jak się wyrwie z domu, a będzie coraz bardziej. Życie lubi zaskakiwać, to hejtowany zwiazek Harrego i Meghan może okazać się tym szczęśliwszym i trwalszym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX