Renata Kaczoruk na romantycznej kolacji tajemniczym mężczyzną. Czyżby to nowy chłopak? Widać, że są ze sobą blisko

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki wydawali się być świetnie dobraną parą. Ich związek trwał 5 lat i wszyscy spodziewali się wieści o ślubie, a nie o rozstaniu. Kiedy tylko Renia potwierdziła, że znowu jest singielką, wokół niej pojawiło się wielu adoratorów. Tym razem modelka została przyłapana na romantycznej kolacji z tajemniczym, wysokim brunetem. Czy będzie z tego wielka miłość?
Renata Kaczoruk z chłopakiem Renata Kaczoruk z chłopakiem WIN / Afeos

Renata Kaczoruk na romantycznej kolacji

Renata Kaczoruk wybrała się z chłopakiem do jednej z warszawskich restauracji przy ulicy Mokotowskiej. Widać, że swobodnie się przy sobie czują i jest między nimi chemia. Uśmiechów i gestów czułości nie było końca. Renia ciągle poprawiała sobie włosy, a mężczyzna bacznie się w nią wpatrywał.

Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk WIN / Afos

Renata Kaczoruk nie tęskni już za Kubą Wojewódzkim

Renata zdobyła popularność w mediach dzięki swojemu byłemu partnerowi, Kubie Wojewódzkiemu. Kariera modelki nie przyniosła jej tyle rozgłosu, co bycie dziewczyną "Króla TVN-u". Renia i Kuba byli parą przez 5 lat. Przyczyny rozstania przez długi czas były owiane tajemnicą. Dopiero po kilku miesiącach celebrytka wyznała, że wreszcie zdała sobie sprawę, że nie stworzy z Wojewódzkim stabilnego związku.

Chłopak Renaty Kaczoruk Chłopak Renaty Kaczoruk WIN / Afos

Nowy chłopak Renaty Kaczoruk wpatruje się w nią jak w obrazek

Kaczoruk jako modelka nie może narzekać na brak adoratorów. Wygląda na to, że miejsce w sercu Renaty po Kubie Wojewódzkim może zająć wysoki brunet, którego jeszcze oficjalnie nie przedstawiła mediom. Podczas romantycznego wieczoru mężczyzna wpatrywał się w nią jak w obrazek i z uwagą jej słuchał.

Renata Kaczoruk z chłopakiem Renata Kaczoruk z chłopakiem BAR / Afeos

Renata Kaczoruk spędziła wieczór z nowym chłopakiem

Po udanej kolacji Renia i jej chłopak (?) opuścili lokal. Mogłoby się wydawać, że wspólny wieczór dobiega już końca, jednak ewidentnie nie mieli siebie jeszcze dosyć. Wybrali się na spacer, ale poza restauracją nie odważyli się na publiczne okazywanie czułych gestów. 

Renata Kaczoruk na spacerze z chłopakiem Renata Kaczoruk na spacerze z chłopakiem WIN / Afos

Renata Kaczoruk spaceruje nocą z tajemniczym brunetem

Najpierw romantyczna kolacja, a potem spacer w świetle księżyca. To brzmi jak przepis na bardzo udaną randkę. Ciekawe, czy z tych dwojga będzie coś więcej i Renata odważy się ujawnić, kim jest tajemniczy mężczyzna?

Więcej o:
Komentarze (3)
Renata Kaczoruk na romantycznej kolacji tajemniczym mężczyzną. Czyżby to nowy chłopak? Widać, że są ze sobą blisko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Piordel

  Oceniono 2 razy 2

  Renata Koczaruk ma w sobie tyle seksapilu co latarnia uliczna

 • Gość: Aret

  Oceniono 4 razy 2

  Ale ona jest brzydka...

 • Gość: Polak

  Oceniono 1 raz 1

  siedząc przy jednym stoliku trudno nie być blisko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX