Komentarze (173)
Zenek Martyniuk pokazał, jak mieszka. Sypialnia przypomina królewską komnatę. Pozostała część domu? "Swojskie klimaty"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 138 razy 110

  PANI DOMU JEST BARDZO CZYSTĄ I SCHLUDNĄ KOBIETĄ !!!!!
  O GUSTACH SIĘ NIE DYSKUTUJE, JAK TEMU MAŁŻEŃSTWU JEST PRZYTULNIE , BEZPIECZNIE I MIŁO W SWOIM DOMU , TZN JEST OK.

  PAN DOMU ZAROBIŁ UCZCIWIE NA SWOJ- RODZINNY DOM I TO SIĘ LICZY - NIE UKRADŁ - NIE OKRADŁ - NIE DOSTAŁ SPADKU PO OJCU .

 • Gość: Aaa

  Oceniono 91 razy 69

  Nie podoba mi sie ten dom, ale uważam, że Zenek jest bardzo skromny jak na kilka mln które zarabia rocznie. Ja przy takich zarobkach pewnie mialabym wille w Konstancinie i 10apartamentow a on ma skromne pol blizniaka na jakims zadupou. ZENEK jest niesamowicie dobrym, pozytywnym facetem. Wystarczy posluchac wywiadow jak kochany jest.

 • Gość: Gość

  Oceniono 52 razy 36

  To plotek próbuje odwrócić uwagę, te zdjęcia są archiwalne, a swoją drogą dom zadbany, pan Martyniuk miły i gościnny. Jeśli chodzi o syna to chyba potrzebna terapia.

 • Gość: Mand

  Oceniono 32 razy 24

  Ludzie ale wy macie problemy, jeski Zenkowi i jego rodzinie podoba się to miejsce i ten dom to po co ma wywalać kasę na wille? Żeby się pokazać jak robi to większość celebrytów? Jako jedyny z niewielu na koncerty i inne wydarzenia ubiera się NORMALNIE w marynarkę koszule, a nie jak pajac jakiś w kolorowe jak clown ubrania o ile jakieś śmieszne u przebrania można nazwać ubraniem. Żyje tak jak mu pasuje nie patrząc na innych i ich opinię...że syn teraz wielu przestępca to nie znaczy że źle wychowany, czasami poorostu w pewnym momencie wkroczy nie na tą drogę co trzeba i tyle temacie...

 • ochaos

  Oceniono 46 razy 24

  Ależ się z was żółć wylewa. Zazdrość, złośliwość, plucie jadem. Ciekawe, ilu z was powtórzyłoby swoje komentarze na żywo, z ukazaną twarzą, podpisując je imieniem i nazwiskiem, lub komuś opluwanemu twarzą w twarz?

 • kate-bush

  Oceniono 50 razy 22

  Ludzie lubią ludzi im podobnych. Tak jest z Zenkiem. Taki swojski chłop, prosty, "wiejski" jak 80% polskiego społeczeństwa a że wychował syna na patola to już zupełny przypadek. Taka typowa polska Dulszczyzna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX