Komentarze (57)
Kate i Meghan uśmiechają się w drodze na przedświąteczny obiad u królowej. Tymczasem na jaw wychodzą kolejne kulisy ich burzliwej relacji. "Mają bardzo silne charaktery"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: taka tam pisanina

  Oceniono 85 razy 81

  W Wielkiej Brytanii książęta, następcy tronu, jadą do królowej na obiad sami prowadząc samochody. W Polsce pewien szeregowy poseł jeździ nawet pod prąd z kierowcą i gorylami. A pewna kołchoźniczka nawet w dwie limuzyny z pełną obstawą. Straszna wiocha u tych angoli.

 • Gość: :)

  Oceniono 69 razy 55

  Ciekawe czy same zainteresowane wiedzą o tym konflikcie. Jeżeli nie czytają Plotka to pewnie nie :)

 • Gość: bbb

  Oceniono 48 razy 32

  ale bzdury, usmiechaja sie to zle, nie usmiechaja sie tez zle. kto i zkim ma jakis konflikt, ludzie nie dajcie sie manipulowac jak pacynki.

 • Gość: Gość x

  Oceniono 18 razy 16

  Kolejne kulisy? Czyli co?
  Może jakieś szczegóły podacie, panienki z Plotka.
  Bo jak na razie maglujecie bez opamiętania te same bzdety!!!!!!
  W tej chwili jadą do królowej na obiad, i to jest ich obowiązkiem.
  Ponadto mieszkają oddzielnie i widują się tylko w oficjalnych sytuacjach. Każda ma swoje oddzielne obowiązki wyznaczone przez królową!

 • Gość: xyz

  Oceniono 20 razy 16

  Zastanawiam się co komentujący wiedzą na temat tychh kobiet, ich wizerunki kreowane są przez media, konflikt najpewniej też. Co rusz czytam, że Meghan jest zła, jest oszustką, karierowiczką, złą, wyrachowaną kobietą. Pytam więc skąd wiecie, z tych plotkarskich portali, od anonimowych informatorów? Na jakiej podstawie wydajecie takie sądy? Skwaszonej miny na zdjęciu?

  Nie bronię kobiety, bo może rzeczywiście taka być, ale sęk w tym, że nigdy się nie dowiem jak jest w rzeczywistości, ups wy też nie!

 • Gość: Londyńczyk

  Oceniono 40 razy 14

  Ciekawe czemu Kate nazywana jest przez plotek księżną Kate, a Meghan to już nie księżna Megan tylko Meghan Markle. Jakaś ukryta forma rasizmu na agitowanie portalu?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Ale pierdoly piszecie, wchodzicie w czyjesz życie po to żeby zarobić. A ludzie na to niby się nabierają.

 • alexcomp

  Oceniono 8 razy 8

  " .... I znów księżniczka Anna spadła z konia......"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX