Wielki powrót Marty Grycan w wielkim futrze i z wielkimi ustami. Czekaliśmy na tę chwilę. Uwagę zwracają jednak buty

Marta Grycan wróciła! Na tę informację czekaliśmy kilka lat. Fotograf spotkał ją w okolicach Koszyków w Warszawie, gdy zdenerwowana przechodziła przez ulicę. Tego dnia miała na sobie wielkie futro, do których dobrała klasyczne czarne szpilki. To dość zaskakujący wybór biorąc pod uwagę aktualną porę roku, prawda? Zobaczcie, jak dziś wygląda.
Weronika, Wiktoria i Marta Grycan Weronika, Wiktoria i Marta Grycan KAPIF.pl

Weronika, Marta i Wiktoria Grycan

Marta Grycan oraz jej dwie córki: Wiktoria i Weronika, były kiedyś jednymi z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Dziedziczki lodowej fortuny w pewnym momencie zapragnęły sławy i zainteresowania mediów. I gdy przyzwyczaiły nas do siebie, zniknęły.

Marta Grycan Marta Grycan Plotek Exclusive

Marta Grycan wróciła!

Nie publikowały nic w mediach społecznościowych, ani nie udzielały wywiadów. Jednak teraz wróciły. Marta Grycan niedawno spacerowała ulicami Warszawy i szczęśliwym trafem przechodził obok fotograf, który zrobił jej zdjęcia.

Marta Grycan Marta Grycan Plotek Exclusive

Marta Grycan na bogato

Marta Grycan dalej jest bardzo elegancka. Miała na sobie wielkie futro, do którego założyła czarne eleganckie szpilki. W rękach trzymała złotą torebkę.

Marta Grycan
Plotek Exclusive

Marta Grycan Marta Grycan Plotek Exclusive

Marta Grycan spaceruje po Warszawie

Marta Grycan dalej jest wierna rudemu kolorowi włosów, które związała w koński ogon. Zawsze była świadoma swojej kobiecości i do tej pory podkreśla atuty swojej sylwetki.

Trzeba spojrzeć w lustro, uśmiechać się do swojego odbicia i polubić siebie. Kobieta powinna wiedzieć, co ma najlepszego - jeśli są to nogi, niech nosi krótsze spódnice, jeśli biust, to nich go nie zakrywa, tylko wyeksponuje ładnym dekoltem - mówiła w wywiadzie dla Styl.pl.
Marta Grycan Marta Grycan Plotek Exclusive

Marta Grycan poprawiała usta?

Nie da się nie zauważyć, że Marta Grycan skorzystała z zabiegów poprawiających urodę. Jej usta są znacznie pełniejsze i większe.

Marta Grycan
Plotek Exclusive

Marta Grycan Marta Grycan Plotek Exclusive

Marta Grycan z córką

Wcześniej Marta Grycan była widziana z najmłodszą córką, 13-letnią Gabrysią.

Marta Grycan Marta Grycan Plotek Exclusive

Marta Grycan wróciła na stałe?

Marta Grycan i jej córki, Weronika i Wiktoria, w przeszłości chciały być polskimi "Kardashiankami". Z show-biznesu zniknęły na prośbę męża Marty, Adama. Mężczyzna martwił się, że wizerunek jego bliskich może źle wpłynąć na jego interesy:

Adam stwierdził, że lans żony i córek przeszkadza mu w interesach. Uznał, że potencjalni wspólnicy nie patrzą na niego poważnie. Jego zdaniem trzeba było to więc ukrócić - mówiła w "Fakcie" osoba z otoczenia Grycanek kilka lat temu.

Marta Grycan, Adam Grycan
KAPIF.pl

Marta Grycan Marta Grycan Plotek Exclusive

Marta Grycan tęskniła za sławą

Marta Grycan jednak zawsze tęskniła za sławą. Jak mogliśmy przeczytać w "Fakcie":

Kochała być na językach. Gdy ogląda stare artykuły na swój temat, w jej oku kręci się łezka. Życie w luksusie bez opowiadania o tym innym już jej tak nie smakuje - zdradził dziennikarzom informator.
Marta Grycan Marta Grycan Plotek Exclusive

Powrót Grycanów

Myślicie, że znowu będzie głośno o Grycankach? Tęskniliście za nimi?

Wiktoria Grycan, Marta Grycan
KAPIF.pl

Więcej o:
Komentarze (47)
Marta Grycan wróciła. W wielkim futrze i z wielkimi ustami
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ajka

  Oceniono 51 razy 37

  Dzisiaj prawdziwe damy nie wkładają futer ze zwierzątek. To prymitywny zwyczaj Ukrainek. Grycanki to polskie prymitywne Kardaschianki.

 • Gość: Bamberjr

  Oceniono 31 razy 31

  Mamy już Godlewskie teraz znowu Grycanki to jak Terminator kontra Predator będzie wojna które debilki zabłysną najbardziej. A i tak to co je łączy to to że nie mają mózgów i samokrytyki

 • dank-a11

  Oceniono 29 razy 27

  No nie wiem....Zastanawiam sie co gorsze: Grycanki czy Lewandowscy no i jeszcze Rozenek.Chyba nas Bog pokaral takimi ze tak powiem "celebrytamy"

 • Gość: 1

  Oceniono 24 razy 24

  lans, tylko lans się liczy, nawet nie chce mi się pisać...szkoda chłopa, że ma taką babę i córki.........

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 20

  BOŻE TWARZ TRAGEDIA !!!!!!

 • Gość: 766677

  Oceniono 19 razy 19

  Potężna kobita.

 • Gość: taurus40

  Oceniono 18 razy 18

  Były sobie świnki trzy...facet ma racje że psują mu biznes ja osobiście nic od nich nie kupują właśnie przez te baby którego aspirują do grona ,,celebrytek'' a nie mają nic do zaoferowania poza głupotą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX