Siwiec, Doda, Wojciechowska... Jak gwiazdy wyglądały jako nastolatki? Niektórzy bardzo się zmienili!

Dziś znamy ich z telewizji i pierwszych stron gazet, ale jeszcze kilkanaście lub więcej lat temu, gwiazdy były zwykłymi nastolatkami. Większość z nich bardzo się zmieniła, u niektórych jednak błysk w oku był widoczny już od najmłodszych lat.
1 Natalia Siwiec - 15 lat Natalia Siwiec - 15 lat Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec to żywa definicja słowa "celebrytka". Miss Euro 2012 jest znana z tego, że... jest znana. I wychodzi jej to bardzo dobrze! Od wspomnianych Mistrzostw Europy minęło już 6 lat, jednak o Siwiec wciąż jest głośno. 

Celebrytka jest uznawana za jedną z najseksowniejszych Polek. Złośliwi twierdzą, że jej uroda to zasługa chirurgów plastycznych. Sama Siwiec przyznaje się do tego, że korzysta z zabiegów upiększających, jednak jej zdjęcia z młodzieńczych lat mówią same za siebie. 15-letniej Natalii trudno odmówić wdzięku i dziewczęcości.

2 Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Facebook/martyna.world

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska, czyli kobieta na krańcu świata. Kobieta torpeda - dziennikarka, podróżniczka, miłośniczka sportów ekstremalnych. Gwiazda TVN stawia na luz. Zarówno w swoim programie, jak i na wystąpieniach publicznych widzimy ją zazwyczaj w minimalnym makijażu i luźnej stylizacji, na którą zazwyczaj składają się bojówki, t-shirt i wygodne buty.

Nie inaczej było zanim Wojciechowska trafiła do telewizji. Na tym zdjęciu dziennikarka ma zaledwie 16 lat. Można powiedzieć, że nic się nie zmieniła. Oczywiście poza kolorem włosów. Wiedzieliście, że nie zawsze była blondynką?

3 Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Popławska Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Popławska Instagram/agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk pracowali razem między innymi na planie filmów z serii "Listy do M.". Aktorski duet zna się jednak od lat! Gwiazda serialu "Prawo Agaty" opublikowała jakiś czas temu na swoim Instagramie zdjęcie z czasów szkoły podstawowej. Towarzyszy jej na nim właśnie Adamczyk.

Fotografia została wykonana ponad 30 lat temu podczas zajęć teatralnych w Teatrze Ochota.  Agnieszka Dygant miała wtedy 14 lat, a Piotr Adamczyk 15. Wyglądają jak przyszłe gwiazdy kina?

4 Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska Instagram/magda_boczarska

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska wielokrotnie udowadniała już, że ma do siebie dystans. Mało która polska gwiazda dodałaby takie zdjęcie na swojego Instagrama. Aktorka ma na nim 18 lat, zero makijażu, jest smutna i pozuje z papierosem. Do tego ironiczny podpis "Kiedyś to człowiek żył pełnią życia".

5 Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska

Zgadza się, to Anna Wendzikowska! Kiedy zrobiono to zdjęcie, dziennikarka była 19-latką. Też uważacie, że dla gwiazdy TVN-u czas jakby stanął w miejscu? Minęło już 18 lat, a ona prawie wcale się nie zmieniła. 

6 Doda Doda KAPIF.pl

Doda

Mówi się, że bez Dody nie byłoby show-biznesu, a z kolei bez show-biznesu nie byłoby Dody. Coś w tym jest! Przypomnijmy, że gwiazda zadebiutowała w mediach jeszcze jako nastolatka. W programie "Bar" miała zaledwie 18 lat. Bardzo się zmieniła?

7 Paulina Krupińska Paulina Krupińska Instagram/pkrupinska

Paulina Krupińska

W przypadku Pauliny Krupińskiej, podobnie jak u Anny Wendzikowskiej, czas stanął w miejscu. Aż trudno uwierzyć, że na tym zdjęciu była Miss Polonia ma zaledwie 13 lat!

Komentarze (5)
Jak gwiazdy wyglądały jako nastolatki? Niektórzy bardzo się zmienili!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Czyżby

  Oceniono 7 razy 7

  Ale ściema z Siwiec, 15 lat, wolne żarty. 13-letnia Krupińska z pełnym makijażem, ciekawe.

 • Gość: M

  Oceniono 4 razy 4

  Wszyscy ok poza Siwiec jak tak wyglądała mając 15 Lat To Jej Współczuję reszta normalne nastolatki z wygladu

 • Gość: jgfdhd

  0

  W przypadku Siwiec to aż siara tak kłamać, zwłaszcza, że mając dwadzieścia kilka lat pozowała na okładkach jakichś Chwil dla Ciebie i Świata Kobiet. Przed nosem, policzkami, brwiami, zębami, włosami i piersiami.

 • timbwolf3

  0

  Szczęście, że kiedy Siwiec miała 15 lat nie było insta. Przed 2012 pokazałaby wszystko

 • Gość: Ewa

  0

  Może i sie zmieniły.. ???!!!! ale co do rozumu to wielki znak zapytania?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX